Zahide Yetiş Haberleri

Zahide Yetiş haber, Zahide Yetiş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zahide Yetiş - 25.11.2015
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Televizyon programı sunucusu Zahide Yetiş de grup adına yaptığı açıklamada, şiddetin her türlüsünün yanlış bir tutum olduğunu belirterek, "Aklı olanın güç kuvvetle işi olmaması lazım.
Zahide Yetiş - 24.6.2015
Zahide Yetiş " Şifa Niyetine" İftar
Ünlü programcı Zahide Yetiş, 'Şifa Niyetine' adını verdiği yeni kitabının tanıtımını Portaxe'te düzenlediği iftarda gerçekleştirdi.
Zahide Yetiş - 29.5.2015
Canan Karatay: Hepimiz Hayvanız
Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı olmak için hayvansal gıda yememiz gerektiğini vurgulayarak "Hepimiz hayvanız" dedi. ATV'de Zahide Yetiş'in programına konuk olan Prof.
Zahide Yetiş - 25.5.2015
Kocaeli Kitap Fuarı Zirveye Demir Attı
YAZARLAR GEÇİDİ YAŞANDI Fuar boyunca Nuri Pakdil, Sadık Yalsızuçanlar, Ayşe Kulin, Rasim Özdenören, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Şimşirgil, Mustafa Armağan, Uğur Koşar, Hilmi Yavuz, Hanefi Avcı, Hayati İnanç, Canan Karatay, Bejan Matur, Engin Noyan, Sevda Türküsev, Sunay Akın, Talha Uğurluel, Senai Demirci, Yusuf Kaplan, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Balçiçek İlter, Bülent Akyürek, Ceyhun Yılmaz, Erdal Demirkıran, İbrahim Tenekeci, Kahraman Tazeoğlu, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Abdurrahman Dilipak, Doğan Cüceloğlu, İsmail KıIıçarslan, Kadir Mısıroğlu gibi yüzlerce seçkin yazar okurlarıyla buluştu.
Zahide Yetiş - 16.5.2015
7. Kocaeli Kitap Fuarı Kapılarını Tüm Kitapseverlere Açtı
YÜZLERCE SEÇKİN YAZAR FUARDA Fuarda; Nuri Pakdil, Sadık Yalsızuçanlar, Ayşe Kulin, Rasim Özdenören, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Şimşirgil, Mustafa Armağan, Uğur Koşar, Hilmi Yavuz, Nihat Ergün, Hanefi Avcı, Hayati İnanç, Canan Karatay, BejanMatur, Engin Noyan, Sevda Türküsev, Sunay Akın, Talha Uğurluel, Senai Demirci, Yusuf Kaplan, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Balçiçek İlter, Bülent Akyürek, Ceyhun Yılmaz, Erdal Demirkıran, İbrahim Tenekeci, Kahraman Tazeoğlu, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Abdurrahman Dilipak, Doğan Cüceloğlu, İsmail KıIıçarslan, Kadir Mısıroğlu, Sibel Eraslan gibi yüzlerce seçkin yazar okurlarıyla buluşacak.
Zahide Yetiş - 13.5.2015
Zahide Yetiş'in Sunuculuğunda Kalpten Beyne Sağlık Sempozyumu
Zahide Yetiş'in moderatörlüğünde "Kalpten Beyne" sağlık sempozyumu 14 Mayıs günü Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi'nde yapılacak.
Zahide Yetiş - 22.4.2015
Dünya Çocukları İstanbul Akvaryum'da
Gülen Çocuk Şenliği'ne; Azerbaycan, Bosna Hersek, Fas, Gürcistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kosova, Litvanya, Makedonya, Rusya gibi ülkelerden ve yurt içinde farklı şehirlerden katılan bedensel, zihinsel, görme ve işitme gibi farklı engel gruplarından yaklaşık 200 engelli çocuk, Işık Üniversitesi öğrencileri öncülüğünde İstanbul'u geziyor. Şenliğin 2. gününde duyarlı sunucu Dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum'u gezen çocuklara sevilen sunucu Zahide Yetiş eşlik etti.
Zahide Yetiş - 11.3.2015
Magazinci.Com 2014 Yılın En İyileri Ödülleri Sahiplerini Buldu
Başkan Kerimoğlu'nun yanı sıra Kadir İnanır, Muazzez Ersoy, Kıraç, Hande Yener, Berksan, Zahide Yetiş, Alişan, Çağla Şikel, Ferdi Tayfur, Okan Bayülgen, Oya Aydoğan, Mustafa Topaloğlu, Murat Başoğlu, Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Ersin Düzen, Rıdvan Dilmen, Serdar Gökhan, Şirin Payzın gibi sanat, medya ve spor dünyasının önemli isimleri de ödüle layık bulundu.
Zahide Yetiş - 10.3.2015
Topluma Örnek Olmuş Kadınlarımız" Etkinliği
Bu kapsamda, Prof. Dr. Canan Karatay, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Arzu Akalın, Esra Erol, Balçiçek İlter, Zahide Yetiş, Pınar Bayramgürler, Deniz Akdoğan Biçici, Uzm.
Zahide Yetiş - 9.6.2014
'TARİHİ Alışveriş' Mahmutpaşa'da Canlandı
Sanatçıların ve mankenlerin tarihi Osmanlı kıyafetlerini sunduğu etkinlik de Zahide Yetiş de Hürrem Sultan kıyafetini tanıttı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Zahide Yetiş Haberleri | Zahide Yetiş Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Zahide Yetiş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zahide Yetiş kimdir, hayatı ve biyografisi. Piazza'lardan Anneler Günü Sürprizleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 06:52:51. #1.15#
title