Zahide Yetiş Haberleri

Zahide Yetiş haber, Zahide Yetiş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zahide Yetiş - 29.8.2019
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül Töreni
"Yılın Gündüz Kuşağı Programı Medya Oscarı"ını Beyaz TV'de yayımlanan "Hayatta Herşey Var" programı ile Nur Viral, "Yılın Aktüel Kuşak Programı Medya Oscarı"nı Show TV'de yayımlanan "Zahide Yetiş"le Zahide Yetiş, "Yılın Gezi-Kültür Programı Medya Oscarı"nı TRT 2'de yayımlanan "Evliya Çelebi'nin Dünya Şehirleri" programı ile Faruk Aksoy, "Yılın Belgesel Programı Medya Oscarı"nı TRT Belgesel'de yayımlanan "Su Savaşları", "Yılın Radyosu Medya Oscarı"nı NTV Radyo, "Yılın Radyo Yapımcısı Medya Oscarı"nı Turkuvaz Radyo'dan "Hop Dedik Ayhan", "Yılın Yerel Kanalı Medya Oscarı"nı Ordu'dan Altaş TV aldı.
Zahide Yetiş - 18.3.2019
Zahide Yetiş Optimum'da Sevenleriyle Buluştu
"Cildiniz için Bir İyilik Hareketi"ne katılın! Etkinliğinin Adana buluşmasına Optimum ev sahipliği yaptı.
Zahide Yetiş - 15.3.2019
Zahide Yetiş, Adana'da Kadınlarla Buluşuyor
Adana'da, Zahide Yetiş ile uzman dermatologların katılacağı "Cildiniz için bir iyilik hareketi" etkinliği cumartesi günü gerçekleşecek.
Zahide Yetiş - 14.2.2019
Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Dağıtıldı
Ödül törenine Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'nın yanı sıra Doğukan Manço, Yonca Lodi, Aydilge, Altay, Ferman Toprak, Ergün Pembe, Aynur Aydın, Yılmaz Morgül, Polat Lamar, İzzet Yıldızhan, Safiye Soyman, Mustafa Ceceli, Zahide Yetiş gibi birçok ünlü isim katıldı.
Zahide Yetiş - 3.12.2018
Kızılay Anneleri" Als Hastalarına Yardım İçin Buluştu
Bir otelde düzenlenen "3. Kızılay Annesi Dayanışma Yemeği"ne, Emel Sayın, İpek Açar, Nükhet Duru, Zahide Yetiş, Aslı Hünel, Serenay Sarıkaya, Melike Öcalan, Berrin Zorlu, Siren Ertan, Aslı Üstünkaya, Elif İnci Aras, Nurhan Tarman, Eda Gencebay, Ergül Azaphan'ın da aralarında bulunduğu kadınlar katıldı.
Zahide Yetiş - 7.6.2018
Asude Cemre, Mezunu Olduğu Okulun Ödül Törenine Damga Vurdu!..
Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleşen "Yılın Mimar Sinanları" Ödül Töreni'nde, Nazlı Çelik, Deniz Bayramoğlu, CNN Türk Televizyonu, Balçiçek İlter, Gülriz Sururi, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Zahide Yetiş, Radyo D, Cengiz Semercioğlu – Seren Serengil, Edis, Kral Tv, Asil Gök, Kanal D Magazin - Çağla Şikel, Çukur Dizisi, Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Sabah Gazetesi - Günaydın, Ziynet Sali, Sosyal Medya Fenomeni - Selin Ciğerci, Sosyal Sorumluluk Projesi – Fulden Uras, Bilal Oğuz, Ressam Ali Cantürk, Ebru Yaşar, Gülse Birsel, Ersay Üner, Derya Uluğ gibi isimler ödül aldı.
Zahide Yetiş - 9.5.2018
Zahide Yetiş'in Heyacanla Beklediği Bebeğine Baby Shower Yaptı
Zahide Yetiş'in heyacanla beklediği bebeğine baby shower yaptıABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ.Yorum yapmayı ve Beğenmeyi unutmayın.
Zahide Yetiş - 12.4.2018
Zahide Yetiş Canlı Yayında Büyük Pot Kırdı!
Zahide Yetiş canlı yayında büyük pot kırdı!
Zahide Yetiş - 8.4.2018
'Alaçatı Ot Festivali'ne 1 Milyonu Aşkın Ziyaretçi
ÇEKİŞMELİ 'YEMEK YARIŞMASI' 'En Güzel Ot Yemeği Yarışması'na ise 15 yarışmacı katıldı. Çekişmeli geçen yarışmanın jürisinde ünlü sunucu Zahide Yetiş ile Nevin Akbaş, Gökçen Adar, Murat Kabak, Süreyya Üzmez, Rahmi Yılmaz ve Necmettin Metin yer aldı.
Zahide Yetiş - 8.4.2018
Alaçatı Ot Festivali'ne 1 Milyonu Aşkın Ziyaretçi
ÇEKİŞMELİ 'YEMEK YARIŞMASI' 'En Güzel Ot Yemeği Yarışması'na ise 15 yarışmacı katıldı. Çekişmeli geçen yarışmanın jürisinde ünlü sunucu Zahide Yetiş ile Nevin Akbaş, Gökçen Adar, Murat Kabak, Süreyya Üzmez, Rahmi Yılmaz ve Necmettin Metin yer aldı.
Zahide Yetiş - 8.4.2018
Dha Yurt Bülteni-10
YEMEK YARIŞMASI ÇEKİŞMELİ GEÇTİ 15 yarışmacının katıldığı En Güzel Ot Yemeği yarışması ise oldukça çekişmeli geçti. Yarışma jürisinde; ünlü sunucu Zahide Yetiş, Nevin Akbaş, Gökçen Adar, Murat Kabak, Süreyya Üzmez, Rahmi Yılmaz ve Necmettin Metin yer aldı.
Zahide Yetiş - 21.11.2017
Programına Katılan Sakallı Kadın Görenleri Şaşırttı
Show Tv'de yayınlanan Zahide Yetiş'in programına katılan Aynur isimli kadının görüntüsü herkesi şaşkınlığa uğrattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zahide Yetiş Haberleri | Zahide Yetiş Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Zahide Yetiş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zahide Yetiş kimdir, hayatı ve biyografisi. 19 Kasım 2019 Show Yayın Akışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 02:30:04. #1.14#
title