ZAFER YILDIRIM HABERLERİ

Zafer Yıldırım haber, Zafer Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zafer Yıldırım - 18.5.2013
Aliağa'da Sağlık Yatırımları Artıyor
Özel Aliağa Tıp Merkezi, İzmir Çanakkale Karayolu ilçe geçişinde bulunan yerinde hizmete açıldı. Açılışa Aliağa Kaymakamı İbrahim Keklik, Belediye Başkanı Turgut Oğuz, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Bağlar, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Tuğan, Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü Zafer Yıldırım başta olmak üzere ilçe protokol erkanı, doktorlar ve vatandaşlar katıldı.
Zafer Yıldırım - 16.5.2013
Dilovalılar Bu Sünnette Buluştu
DİLOVALILARI BULUŞTURAN SÜNNET Dilovası'nın tanınmış işadamlarından Bahattinoğlu İnşaat'ın sahibi Yılmaz Yılmaz'ın oğulları Hasan Salih ile Ağacan'ın sünnet töreni önceki akşam muhteşem bir katılımla kutlandı. Sünnet düğününe AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Dilovası Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhiyettin Gültekin, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kısbet, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Demir, Hakkı Nalbant, Ayhan Naci Yılmaz, AK Parti Kocaeli İl Genel Meclis üyesi ve Mermerciler Sanayi Kooperatifi Bölge Müdürü Haluk Sekban, Dilovası Eski Belediye Başkanı Halit Yaşar, Dilovası eski Belediye Başkan adayı Ali Toltar, DİLBEL Genel Müdürü Yahya Yılmaz, KEDFE Başkanı Zafer Yıldırım, Dilovası Ağrılılar Dernek Başkanı Ömer Yıldırım ve yönetimi, AK Parti Dilovası İlçe yönetimi, Dilovası Bingöllüler Dernek Başkanı Ercan Güneş, Kocaeli, Dilovası, Çayırova ve Darıca Erzurumlular Dernek Başkanları, Dilovası'ndan çok sayıda işadamı ve vatandaşlar katıldı.
Zafer Yıldırım - 9.5.2013
Kösemusul Güven Tazeledi
"Önceki dönemlerde ve son Meclis ve Yönetim Kurulu'nda SATSO'ya hizmet eden üyelerimize de teşekkürü bir borç biliyorum" diyen Kösemusul, sözlerine şöyle devam etti: "Çünkü tüm hizmetler bir ekip çalışmasıdır ve o süreçte Meclis olsun yönetim kurulu üyesi olsun bütün yol arkadaşlarımızın katkısı vardır. Bugün ise yeni bir ekiple, yeni hedeflere doğru yola çıktık. Oda tarihimizin en genç meclisinin, Sakarya'nın tüm konularında lokomotif görevi göreceğine inancım tamdır. Bundan sonra zaman bizim için göreve devam zamanıdır. Bugünkü seçimle teveccühünüzle göreve gelen Yönetim Kurulumuz' a aidiyet duygusu ile bağlı olduğumuz şehrimizin vizyonuna katkı sağlamak adına, büyük sorumluluklar düşüyor. Seçim süreci bitmiş, görev süreci başlamıştır. Biz, Sakarya için her zaman diyaloğa açık olduk. Bundan sonra da açığız. Allah hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hayırlı hizmet etmek nasip etsin." Mahmut Kösemusul'un başkanlığında ki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: "Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Orhan Yılgenci, Günay Güneş, Nadir Öztürk, Emrullah Terzioğlu, Murat Can, Burhan Akçam, Ömer Arslan, Yunus Tever, Ertuğrul Öztürk, Fatma Aygün Kahya. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Hamit Bayraktar, Cengiz Kaçar, Bünyamin Müftüoğlu, Onur Kansu, Şenol Çalışkan, Alican Yıldırım, Besim Kıratlı, Bayram Ali Çatalbaş, Yunus Zor. Disiplin Kurulu Asil Üyeleri: Yusuf Kenan Sakallıoğlu, Mürsel Albayrak, Tarık Pekerken, Melih Uyar, Kamil Tever, İsmet Çalışkan. Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri: Ömer Yazıcı, Nedim Peker, Süleyman Baş, Mehmet Keleş, Ömer Faruk Tezkorkut, Yusuf Kökümer. TOBB Asil Delegeleri: Ahmet Akgün Altuğ, Rahmi Sak, Rıfkı Bedir, Ahmet Cevherli, Fatih Can, Bünyamin Müftüoğlu, Ramazan Sezer, Murat Bayrak, Hamit Bayraktar, Vahap Gün Erhan Fidan, Behlül Bayrak, Necati Yaprak, Ali İhsan Bakım, Yüksel Avşar, Bülent Yazar, Onur Kansu, Oktay Topçu, TOBB Yedek Delegeleri: Bülent Esmer, Zekeriya Aksoy, Hüseyin Gürsoy, Ercan Başnuh, Semih Çokay, Seçkin Sandıkyapan, Ayhan Akdağcı, Zafer Yıldırım, Orhan Yılgenci, Günay Güneş, Nadir Öztürk, Emrullah Terzioğlu, Murat Can, Burhan Akçam, Ömer Arslan, Yunus Tever, İsmail Eminler, Fatma Aygün Kahya.
Zafer Yıldırım - 6.5.2013
TOBB Genel Kurulunda Yıldırım'a Plaket
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 68.genel kurulana katılan Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden Zafer Yıldırım'a 10 yıldır genel kurul delegesi olması dolayısıyla plaket verildi.
Zafer Yıldırım - 6.5.2013
Sigortacılarda, Hendekli Ayhan Akdağcı Depremi
Akdağçı, Topçu ve Yıldırım mecliste Sakarya'da 23 yıldır sektöründe hizmet veren ve her zaman meslektaşlarının güvenini alan Ayhan Akdağcı Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Akdağcı, 14 yıldır hizmet veren Zafer Yıldırım Yönetim Kurulu Başkanı Tez Sigorta Zafer Yıldırım ve7 yıldır hizmet veren Sakarya Vizyon Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Topçu; Meclis Asil Üyesi oldu.
Zafer Yıldırım - 4.5.2013
Satso'da Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeliği Seçimleri
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri yapıldı.
Zafer Yıldırım - 28.4.2013
Gönül Elçileri Koruyucu Aile Toplantılarının 2'incisi Selçuk'ta Yapıldı
Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi toplantı salonunda Selçuk Kaymakamlığı'nın ev sahipliğinde düzenlenen Gönül Elçileri Koruyucu Aile toplantısına İzmir Valisi M. Cahit Kıraç'ın eşi Berrin Kıraç, Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, eşi Havva Boyacı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Şube Müdürü Hasan Özdemir, Koruyucu Aileler Yardımlaşma ve Yaygınlaştırma Derneği Başkanı Rukiye Urgancı ile İzmir ve çevre ilçelerden gelen koruyucu aileler katıldı.
Zafer Yıldırım - 27.4.2013
Urla Çocuk Evleri Dolu Dolu Bir Hafta Geçirdi
İzmir iline yeni atanan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım'ın çocuk evlerini ve irtibat bürosunu ziyareti ile moral bulan Koordinatörlük ekibi yapılan çalışmalar hakkında İl Müdürü Zafer Yıldırım'a bilgi verdi.
Zafer Yıldırım - 10.4.2013
Aile Sosyal Politikalar Müdürü Zafer Yıldırım'dan Veda Ziyareti
Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım veda ziyaretleri kapsamında Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 10.4.2013
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yıldırım'dan Ürgüp'e Veda Ziyareti
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, veda ziyaretleri kapsamında Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 3.4.2013
'Çoçuklarımızı ve Gençleri Küfürlü ve Argolu Konuşmalardan Koruyalım' Projesi
Sultan Murat Koleji Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa Vali Vekili Necmi Akman, Vali Zübeyir Kemelek'in Eşi Zehra Kemelek, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, protokol üyeleri ve çok sayıda çocuk ve vatandaş katıldı.
Zafer Yıldırım - 3.4.2013
Vali Akman'dan Küfür Karşı Yürütülen Projeye Destek
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım ise "Sevgi evleri ve Sultan Murat Koleji'nin birlikte ortak yürüttüğümüz 'Çocuklarımızı ve Gençleri Küfürlü ve Argolu Konuşmalardan Koruyalım Projesi'nin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.
Zafer Yıldırım - 3.4.2013
"Çocuklarımızı ve Gençlerimizi Küfür ile Argo Konuşmalardan Koruyalım Projesi"
Projenin, Sultan Murat İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda gerçekleşen kapanış programına, Vali Vekili Necmi Akman, Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Kültür ve Turizm İl Müdürü Kadir Pürlü ve Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar katıldı.
Zafer Yıldırım - 1.4.2013
"Hayalim Paşa ile Şampiyonluk Yaşamak"
Oynadığın takıma, Kasımpaşa'ya gelirsek... Yeni yönetimiyle farklı bir kulüp yapılanması var önümüzde. Kulübü daha profesyonel bir yapıya kavuşturmak, kurumsallaştırmak istiyorlar gibi görünüyorlar dışarıdan bakıldığında. Bir çok kulüpte top oynamış bir oyuncu olarak Kasımpaşa'nın bu yeni yapısı hakkında neler söylersin? Kasımpaşa'nın yeni yönetimi gerçekten de çok farklı ve güçlü bir kulüp oluşturmayı hedefliyor. Bunu birkaç zengin işadamının bir araya gelip para harcaması şeklinde değerlendiremeyiz çünkü gerçekten de profesyonel bir yapılanma var. Bir kere Kasımpaşa'yı bir sene çıkıp ertesi sene düşen bir görüntüden kurtarmak, kalıcı ve başarılı bir kulüp haline getirmek istiyorlar. Yapılan transferler de bunun kanıtı. Yeni yönetim marka bir takım oluşturmak, İstanbul'daki üç büyükler tabusunu yıkmak ve yeni bir büyük takım ortaya çıkarmak amacında. Bu sezonu bir geçiş dönemi olarak değerlendirmek gerekiyor. Yeni sezonda çok daha güçlü bir Kasımpaşa göreceğimizden eminim. Biz de oyuncular olarak güçlü bir yönetime sahip olmanın avantajını yaşıyoruz. Kafamız son derece rahat. Tüm ödemelerimiz gününde yapılıyor. Ama asıl önemli yanı yöneticilerimiz "Paramız var" veya "Kulübümüz zengin " diye kibirlenen insanlar değil. Bize verdikleri manevi destek de çok önemli. Hilmi Başkanımız sürekli bizimle birlikte. Zafer Yıldırım Başkanımız olsun, Turgay Ciner Başkanımız olsun her kampımızı ziyaret ediyor, fırsat buldukça antrenmanlarımızı izliyor ve sürekli arkamızda olduklarını hissettiriyor.
Zafer Yıldırım - 27.3.2013
Yaşlılar Haftasında Örnek Oldular
İl Sağlık Müdürlüğü Hasta Hakları, Çalışan Hakları ve Kalite Birimleri tarafından organize edilen eğlence programı renkli görüntülere sahne oldu. Programda başarılı çalışmalarından dolayı 112 ASH İstasyon ve Komuta Kontrol Merkezi çalışanlarına plaket ve teşekkür belgeleri verildi. Eğlence ve birlikteliğin ön planda olduğu programda ayrıca örnek davranışta ödüllendirildi. İl Sağlık Müdürlüğü Özel Kalemi Zafer Yıldırım, yardım talebi ile gelen yaşlı bir vatandaşa sağlık çalışanlarının desteği ile ilaç yardımında bulundu.
Zafer Yıldırım - 23.3.2013
Türk Sağlık-Sen'den Kilis ve Çadır Kent Ziyereti
Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi, Genel Başkan Yardımcısı Zafer Yıldırım, Şube Başkanı Kemal Kazak, Başkan Yardımcıları Gazi Sökmen, Mehmet Zabit Yıldırım, Lütfi Bayram, Uğur Altay, İnce Cumali Demir ve Kadın Kolları Başkanı Zehra Bozgeyik'ten oluşan heyetle Kilis iline bağlı Sağlık kurum ve kuruluşları ile Çadır Kent'te çalışan sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 21.3.2013
"Gönül Elçileri" Projesi Gürün'de Tanıtıldı
Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Gönül Elçileri projesi ve Koruyucu Aile çalışmasıyla toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü sayısının arttırılmasının amaçlandığını belirtti.
Zafer Yıldırım - 15.3.2013
Aile, Savunma ve Sağlık Bakanlıklarına Atama
Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Sait Mızrazlıdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşavirliğine Cafer Yılmaz, Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Abdullah Yurt, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Murat Demirkol, Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Adem Karameşe, Konya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Selim Çelenk, Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Şahin Mercan, Uşak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Ahmet Altın, Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Şerafettin Akyüz, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Zafer Yıldırım, Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Osman Çizmeci, Eskişehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Sultan Murat Aydın, Milli Savunma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Halim Gündoğdu, Sağlık Bakanlığı Müşavirliğine Tarkan Alpay atandı.
Zafer Yıldırım - 15.3.2013
Atama Kararları Resmi Gazetede Yayımlandı
Atama kararları ile Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl'Müdürlüğü'ne Sait Mızrazlıdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği'ne Cafer Yılmaz, Erzincan Aile ve Sosyal'Politikalar İl Müdürlüğü'ne Abdullah Yurt, Şanlıurfa Aile ve Sosyal'Politikalar İl Müdürlüğü'ne Murat Demirkol, Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Adem Karameşe, Konya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Selim Çelenk, Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Şahin Mercan, Uşak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Ahmet Altın, Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Şerafettin Akyüz, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Zafer Yıldırım, Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Osman Çizmeci, Eskişehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Sultan Murat Aydın, Milli Savunma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği'ne Halim Gündoğdu, Sağlık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği'ne Tarkan Alpay atandı.
Zafer Yıldırım - 14.3.2013
"Gönül Elçileri Projesi"
Sivas Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Polisevi'nde düzenlenen toplantıda, projeyle ilgili tanıtım filmleri sunuldu. Toplantıya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek, İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay'ın eşi Reyhan Kızılay, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Celal Bodur'un eşi Ülker Bodur, il emniyet müdür yardımcılarının ve şube müdürlerinin eşleri katıldı.
Zafer Yıldırım - 8.3.2013
Başkan Ürgüp'e Kadın Derneklerinden Ziyaret
"8 Mart Dünya Kadınlar Günü" etkinlikleri kapsamında kadın dernekleri ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.8 Mart Dünya Kadınlar Gününün büyük öneme sahip olduğunu belirten...
Zafer Yıldırım - 8.3.2013
Vali Kemelek'e Kadın Derneklerinden Ziyaret
Ziyarette ayrıca Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım'da hazır bulundu.
Zafer Yıldırım - 8.3.2013
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Çelenk sunumuna, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım da katıldı.
Zafer Yıldırım - 7.3.2013
Cumhuriyet Üniversitesi'nde "Kadına Yönelik Şiddet" Konferansı Düzenlendi
Merkezi Amfi'de gerçekleştirilen konferansa Belediye Başkan Vekili Orhan Demirok, CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zafer Yıldırım, Rektör Yardımcısı Prof.
Zafer Yıldırım - 7.3.2013
Cü'de "Kadına Yönelik Şiddet" Konferansı Düzenlendi
Konferansa Belediye Başkan Vekili Orhan Demirok, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zafer Yıldırım, Rektör Yardımcısı Prof.
Zafer Yıldırım - 3.3.2013
Zafer Yıldırım Tramvay Hattına Bir Yeni Vagon Daha
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Zafer Meydanı ile İncirli Caddesi üzerindeki nostaljik tramvay hattının uzayacak olması ile birlikte yeni temin ettiği vagonlara bir yenisini daha ekledi.
Zafer Yıldırım - 28.2.2013
Şarkışla'dan Kısa Kısa
Aşık Veysel Kültür Merkezi Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleşen toplantıya, Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek, İlçe Kaymakamı Davut Gül ve eşi Gülden Gül, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım ve vatandaşlar katıldı.
Zafer Yıldırım - 28.2.2013
Beşiktaş'a Mecburi İstikamet Kasımpaşa
Fikret Orman yönetiminin göreve gelmesinin ardından Beşiktaş'ta uzun bir süredir beklenen 'Yeni İnönü Stadı' projesi hız kazanırken siyah beyazlı camianın uzun bir süredir merak ettiği 'yeni stat nasıl olacak?' sorusu da bizzat başkan Fikret Orman tarafından görsellerle tarafatarın beğenisine sunuldu. Yeni stat ile ilgili tüm detaylar mali kongrede anlatılırken 2012-2013 sezonunun tamamlanmasının ardından stadın yıkımına başlanacağı da aktarıldı. Beşiktaş'ta yapılan bu açıklamalarla stadın yıkılması ve yeniden inşaası için geri sayım başlarken şimdi spor kamuoyu Beşiktaş'ın yeni sezonda hangi statta maçlarını oynayacağını merak ediyor. TÜRK TELEKOM ARENA OLMAMIŞTI Siyah beyazlı yönetim 2012-2013 sezonunun başında maçlarını şu an Galatasaray'ın ev sahipliğini yaptığı Türk Telekom Arena'da oynamak istemiş ancak bu istek Galatasaray cephesi tarafından kabul görmemişti. Zemini ile şu an tartışma konusu olan ve yağışlı havalarda ciddi drenaj probleminin yaşandı Türk Telekom Arena'nın Beşiktaş'ın 2013-2014 sezonu için tekrar gündemine gelmesine ihtimal verilmezken siyah beyazlı yönetim maçlarını yeni sezonda Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynamak istiyor. FENERBAHÇE 'GELİN' DİYOR AMA... Fenerbahçe yönetimi, Beşiktaş'ın kendi evlerinde misafir olma ihtimaline Galatasaray'a nazaran daha sıcak bakarken önümüzdeki sezon her iki takımın da lig maçlarının yanı sıra, kupa ve Avrupa arenasında mücadele edecek olmaları zemin anlamında sıkıntı yaşayan Fenerbahçe Stadı ile ilgili endişeleri de beraberinde getiriyor. Sarı lacivertli yönetimin kısa bir süre içerisinde zemin etüdü yaptırarak, Fenerbahçe Stadı ile ilgili olarak Beşiktaş'a bilgi vereceği öğrenilirken stat zeminin sık maç fikstürü için uygun olmadığı gelen bilgiler arasında... MECBUREN KASIMPAŞA Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, çarşamba akşamı basın mensuplarına yaptığı açıklamada yeni sezonda maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynamak istediklerini ve bu isteklerine dair Fenerbahçe tarafından da olumlu geri dönüşler aldıklarını belirtirken Fenerbahçe Stadı'ndan gelmesi muhtemel olumsuz bir zemin uygunsuzluğu durumunda Beşiktaş mecburen rotasını Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'na çevirecek. Fikret Orman yönetimi teknik heyet ile beraber Olimpiyat Stadı'na sıcak bakmazken Kasımpaşa Başkanı Zafer Yıldırım ocak ayında yaptığı açıklamada Beşiktaş ile statlarını paylaşmaktan gurur duyacaklarını belirtirken ancak Beşiktaş'ın loca satışından gelir etmek istediğini, Kasımpaşa Stadı'nın ise bu imkanlara sahip olmadığını belirtmişti.
Zafer Yıldırım - 19.2.2013
Sivas'ta Tablet Pc Dağıtıldı
2012-2013 eğitim-öğretim yılının 2. döneminde pilot olarak seçilen Selçuk Anadolu Lisesi ve Prof. Dr. Necati Erşen Anadolu Öğretmen Lisesi'nde görev yapan idareci, öğretmen ve 9. sınıf öğrencilerine 467 adet tablet bilgisayar dağıtıldı. Öğrenciler tablet bilgisayarlarını Vali Vekili Necmi Akman, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, İl Sağlık Müdürü Bahattin İlter ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım'ın elinden aldı.
Zafer Yıldırım - 19.2.2013
Fatih Projesi
Öğrencilere bilgisayarları Akman, İl Mili Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Sağlık Müdürü Bahattin İlter ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç tarafından verildi.
Zafer Yıldırım - 17.2.2013
Gönül Elçileri Projesi, Sivas'ta Tanıtıldı
Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek'in Başkanlığında düzenlenen toplantıya; İlçe Kaymakamlarının eşleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
Zafer Yıldırım - 9.2.2013
Kasımpaşa Kulübü'nün Lisanslı Ürünlerinin Satılacağı 'Paşa Store' Açıldı
Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı VIP girişinin yan bölümünde hizmet verecek mağazanın açılışı, Kasımpaşa Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve sporcuların katılımıyla gerçekleştirildi.
Zafer Yıldırım - 9.2.2013
"Paşa Store" Açıldı
Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı VIP girişinin yan bölümünde hizmet verecek mağazanın açılışına Kasımpaşa Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım, Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, yönetim kurulu üyelerinden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ciner Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ciner, lacivert-beyazlı takımının teknik direktörü Shota Arveladze ile lacivert-beyazlı futbolcular katıldı.
Zafer Yıldırım - 9.2.2013
Kedfe Başkanı Yıldırım'dan, Alemdar'a Ziyaret
Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) Başkanı Zafer Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar'ı ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 7.2.2013
Huzurevi Sakinleri Artık Evde Yaşayacak
Sivas'ta uygulama bugün başladı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermek üzere 3 Oda 1 salondan oluşan Huzur Yaşlı Yaşam Evi Mevlana Mahallesinde açıldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Huzur Yaşlı Yaşam evinde 4 Huzurevi sakininin 3 bakım elemanı refakatinde koruma ve bakımlarının sağlanacağını söyledi.
Zafer Yıldırım - 6.2.2013
Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu'ndan Alemdar'a Ziyaret
Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) Başkanı Zafer Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar'ı makamında ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 31.1.2013
KEDEF'ten Başkan Yaman'a Ziyaret
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'ı KEDEF Başkanı Zafer Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 31.1.2013
Kedef'ten Başkan Yaman'a Ziyaret
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'ı KEDEF Başkanı Zafer Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 30.1.2013
Evde Bakım Maaşının Kesilmemesi İçin Adres Değişikliğine Dikkat
Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, engelliler için verilen evde bakım maaşının kesilmemesi için adres değişikliği yapıldığı an bilgi verilmesi gerektiğini söyledi.
Zafer Yıldırım - 17.1.2013
Suçlular, Sorunlu Ailelerde Yetişiyor
Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, işlenen suçların birçoğu incelendiğinde, suçlunun sorun ve çatışmaların içinde yetiştiğinin görüleceğini belirterek, "O nedenle aile içi iletişim, ailenin huzuru, mutluluğu toplumdaki bir"...
Zafer Yıldırım - 14.1.2013
Kalkavan: Demirören, Beşiktaş'a Verdiği Zararı Ödesin
Denizcilik sektörü ve Beşiktaş Futbol Kulübü denilince ilk akla gelen isimlerden İhsan Kalkavan, siyah-beyazlıların eski başkanını 'takımı altına soktuğu külfeti' ödemeye çağırdı. Fikret Orman'ın iyi niyetle Beşiktaş'ı yönetmek istediğini ancak mali krizi aşmanın çokta kolay olmadığını belirten Kalkavan, bu konudaki sorumluluğu Orman'ın selefi Yıldırım Demirören'in alması gerektiğini söyledi. Kalkavan, "Demirören ailesi Beşiktaş'ı bu kadar bir külfetin altına sokmuşsa bırakın alacaklarına temlik koymayı bu külfeti ödemek mecburiyetinde. Çünkü varlığı olan bir aile. Bu külfeti ne İhsan Kalkavan'a ne Turgay Ciner'e ne de Zafer Yıldırım'a ödetemez.
Zafer Yıldırım - 26.12.2012
Türk Ressamların Tabloları "Altın Yıl"Inı Yaşadı
Erol Akyavaş'ın "En-el Hak" isimli eseri, 2 milyar 780 bin liraya Zafer Yıldırım'a satılarak, "çağdaş Türk sanatı rekoru" kırdı.
Zafer Yıldırım - 21.12.2012
STM'nin Kapıları STK'lara Açık
MARDİNLİLER VE ERZURUMLULAR İzmit Mardinliler Çalışma Platformu adına Necmettin Kaya ile beraberindeki Mardinliler ve Kocaeli Erzurum Dernekleri Federasyonu Başkanı Zafer Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu'nu ayrı ayrı ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 21.12.2012
Karaosmanoğlu Dernek Yönetimlerini Kabul Ediyor
İzmit Mardinliler Çalışma Platformu adına Necmettin Kaya ile beraberindeki Mardinliler ve Kocaeli Erzurum Dernekleri Federasyonu Başkanı Zafer Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu'nu ayrı ayrı ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 15.12.2012
Mehmetçiklere 'Kadına Yönelik Şiddet' Anlatıldı
Konferansa, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Aile Danışma Merkezi Müdürü Soner Yörük, Sosyal Hizmetler Uzmanı Arzu Kılıç ile İl Jandarma Komutanlığı ve Jandarma Asayiş Bölük Komutanlığı'nda görevli askerler katıldı.
Zafer Yıldırım - 15.12.2012
Askerlere 'Kadına Şiddet' Semineri Verildi
Konferansa, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, Aile Danışma Merkezi Müdürü Soner Yörük, Sosyal Hizmetler Uzmanı Arzu Kılıç ile birlikte İl Jandarma Komutanlığı ve Jandarma Asayiş Bölük Komutanlığı'nda görevli askerler katıldı.
Zafer Yıldırım - 3.12.2012
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım ve kentteki engelli derneklerinin temsilcileriyle Atatürk Anıtı'na çelenk sunan engelliler, daha sonra Vali Zübeyir Kemelek'e ziyarette bulundu.
Zafer Yıldırım - 25.11.2012
"Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma Günü"
"Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma Günü" dolayısıyla düzenlenen yürüyüş için, Cumhuriyet Kadınları Derneği, Milliyetçi Kadınlar Derneği, Sivas Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Alevi Kültür Dernekleri Sivas Şubesi ve Anadolu Kadınları Derneği üyeleri ile Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım ve Sivas Cem Vakfı Başkanı Ali Akyıldız, Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geldi.
Zafer Yıldırım - 14.11.2012
Brezilya'da Tutuklanan 5 Türk Denizci Serbest Bırakıldı
Parana Eyalet Mahkemesinde görülen ve 8 ay sürmesi beklenen dava yaklaşık 5 ayda neticelendi. Avukatların yanı sıra konsolosluk görevlilieri ve Brezilya Türkiye İşadamları Derneği (ASEBT) yetkililerinin de hazır bulunduğu duruşmada İhsan Sönmezocak, Orhan Satılmış, Ramazan Özdamar, Zafer Yıldırım ve Gürcistan uyruklu Mamuka Kırkıtadze isimli vatandaşlar serbest bırakıldı.
Zafer Yıldırım - 9.11.2012
Şarkışla'dan Kısa Kısa
Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer Yıldırım, 2013 yılı programına alınacak sosyal hizmet merkezinin yer tahsisi için Kaymakam Davut Gül'ü makamında ziyaret etti.
Zafer Yıldırım - 8.11.2012
Kütahya'da Bıçaklı Kavga: 1 Yaralı
Fatih Mahallesi'nde gezen amca çocukları Engin Yıldırım (29) ile Zafer Yıldırım (28) amcalarının eşini, Fikret Yörük (30) ile birlikte gezerken gördü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zafer Yıldırım Haberleri | Zafer Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Zafer Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zafer Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. 40%?ı İhtiyaçları Kadar Enerji ve Protein Almıyor ve Günde 1 Öğün Atlıyorlar..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 19:37:51. #1.14#
title