Haberler » Spor » Zafer Biryol'un Hedefi Yeniden Gol Kralı Olup Milli Takımda Oynamak - Spor

Zafer Biryol'un Hedefi Yeniden Gol Kralı Olup Milli Takımda Oynamak

Ara Transferde Geldiği Çaykur Rizespor' da İlk Golünü Eski Takımı Fenerbahçe' Ye Atan Zafer Biryol, Yeniden Gol Kralı Olup Milli Takımda Sürekli Oynamak İstediğini Söyledi.

Zafer Biryol'un Hedefi Yeniden Gol Kralı Olup Milli Takımda Oynamak

Ara transferde geldiği Çaykur Rizespor' da ilk golünü eski takımı Fenerbahçe' ye atan Zafer Biryol, yeniden gol kralı olup milli takımda sürekli oynamak istediğini söyledi.


Fenerbahçe' yi mağlup eden Ç.Rizespor' da bayram havası yaşanıyor. Galibiyetin mimarı eski Fenerbahçeli futbolcu Zafer Biryol, yeşil mavili forma altında ilk golünü Fenerbahçe' ye karşı atmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu söyledi. Biryol, futbolda hedefin hiçbir zaman bitmediğini ifade ederek ederek yeniden gol kralı olup Milli takımda sürekli forma giymek istediğini söyledi.


Biryol, "Şu andan sonraki hedefim Ç.Rizespor'u bulunduğu yerden daha yukarı taşımak için mücadele etmektir. İyi futbol oynayarak buna katkı sağlamak istiyorum. Futbolda hedefler hiçbir zaman bitmez. Ben gol kralı oldum,Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynadım. Milli takıma seçildim. Ama yinede hedeflerime ulaşmadım. Hayalimde milli takımda sürekli oynamak var. Bunu başarmam lazım.Tekrar gol kralı olacağıma inanıyorum. İnşallah onun için çalışıyorum. Bu Rizespor 'da olursa bir Rize'li olarak beni çok mutlu edecektir" dedi.


Biryol, Fenerbahçe maçından önce galibiyete çok inandıklarını belirterek "Takım halinde çok iyi mücadele ederek bunu başardık. Bende Rizespor forması altında ilk golümü atmak istiyordum. Bunu da başardığım için çok mutluyum. Önümüzde Bursaspor maçı var. Üst üste ligde eski takımlarıma karşı oynuyorum. Biz Bursaspor maçını da kazanacağımıza inanıyorum. Bu inancın gereği sahadan en iyi sonuçla ayrılacağız. Bursaspor ilk yarıda iyi bir çıkış yakaladı. İçeride iyi bir seyircisi var. Bizde iyi bir takımız. İyi durumdayız. Fenerbahçe'yi yendik artık önümüz açık" dedi.


Muhammet KAÇAR - RİZE/ DHA

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler