Zabıta Haftası

Zabıta Haftası

Ben-Bir-Sen Burdur İl Temsilcisi Selami Keleş, Zabıta Haftası dolayısıyla kahvaltı düzenledi.

Zabıta Haftası

Ben-Bir-Sen Burdur İl Temsilcisi Selami Keleş, Zabıta Haftası dolayısıyla kahvaltı düzenledi.

Bucak Oğuzhan Kent Ormanı'nda düzenlenen kahvaltıya, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Bucak İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, belde belediye başkanları, AK Parti Bucak İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve zabıta memurları katıldı.

Kahvaltıda konuşan AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, zabıta teşkilatının Zabıta Haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Vatandaş odaklı çalışan zabıtaların aldıkları sorumlulukları layıkıyla yaptıklarını belirten Petek, vatandaşın memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini belirtti.

Petek, "Zabıta görevlileri de toplumun diğer fertleri gibi kendi alanlarında milletine hizmet eden, ekmeği için çalışan insanlardır. Zabıtalar da herkes gibi vicdan taşımakta, vatanı ve milleti uğruna her fedakarlığı yapmaktadır. Zabıta teşkilatı, hukuk çerçevesinde çalışan, ekmeğini kazanmak için gayret gösteren vatandaşlarımızın her daim yanında ve hizmetinde olmuştur." diye konuştu.

Bem-Bir-Sen Burdur İl Temsilcisi Selami Keleş de tüm zabıta görevlilerinin Zabıta Haftasını kutladı. 2018-2019 yılı toplu sözleşmesiyle teşkilat mensuplarının ücret ve sosyal haklarında yapılan iyileştirmeler, zabıta çalışanlarının daha motivasyonlu çalışmalarını sağlayacağını kaydeden Keleş, "Teşkilat mensuplarımızla ilgili yıpranma hakkı başta olmak üzere bir dizi eksiklerin de önümüzdeki dönemlerde giderileceğine inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin de zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan esasına göre görevini sürdürdüğünü söyledi.