Yüzdeki İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm Bioder'de

Yüzdeki İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm Bioder'de

BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi, Cildinizin Günlük Nem İhtiyacını Karşılayarak Yumuşacık Bir Cildin Kapılarını Açıyor

Yüzdeki İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm Bioder'de

Yüz bölgenizdeki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulurken pürüzsüz ve yumuşak bir cildin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Cildin ihtiyaçlarına göre formüle edilmiş BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi, istenmeyen tüylere karşı kalıcı ve acısız çözüm sunarken cildi nemlendirerek, elastikiyetini artırmaya da yardımcı olur. Tüm yüze uygulanabilirliği ile başka bir nemlendirici kullanımına gerek bırakmaz.

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Almanya'nın önde gelen Medikal Araştırma Kurumu Dermatest'te yapılan klinik testlerde, BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi'nin, 3 aylık kullanımdan sonra; Tüy sayısında %46 azalma, Tüy çıkışında %43 gecikme, Tüy çapında %30 incelme,
sağladığı kanıtlandı.

Kuru / normal ve yağlı ciltlerin ihtiyacına göre iki farklı formülasyonda geliştirilen BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi, cildin pH değerini korur ve cildin günlük nem ihtiyacını karşılayamaya yeter. BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi'ni kullanırken günlük cilt bakımı için başka bir ürün kullanmanıza gerek yok. Tüm yüze uygulanabilirliği ile tüy olan bölgelerde tüy köküne etki edip tüyleri azaltırken, tüy olmayan bölgelerde cildi nemlendirip, bakım yapıyor. Sadece eczanelerde satılan BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi ile ilgili detaylı bilgiye www.bioder.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi Kuru/Normal Ciltler Satış Fiyatı: 29 YTL.
BİODER Tüy Azaltıcı Yüz Kremi Yağlı Ciltler Satış Fiyatı: 29 YTL.