Yusufeli Haberleri

Yusufeli haber, Yusufeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusufeli - 13.6.2020
2 tonluk boğa, 60 bin liraya satıldı
ARTVİN'in Yusufeli ilçesinde, 2 ton ağırlığındaki 'Ertuğrul' adlı boğa, 60 bin TL'ye satıldı.
Yusufeli - 9.6.2020
Artvin'de son iki ayda 11 kişiye KKKA hastalığı tanısı kondu
Akalın, KKKA hastalığından korunmada bireysel önlemlerin ön planda olduğunu belirterek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "2018 yılında 16 vatandaşımız tanı aldı, bu hastalarımızdan 2'si hayatını kaybetti. 2019 yılında KKKA tanısı alan 9 hastamız oldu ve tamamı şifa ile taburcu oldu. İçinde olduğumuz 2020 yılında ise ilk KKKA tanısı nisan ayında konuldu ve bugüne kadar toplam hasta sayımız 11'e yükseldi. Hastalarımızın 4'ü Yusufeli, 3'ü Ardanuç, 3'ü il merkezinde, 1 hastamız ise Şavşat ilçemizde tespit edildi.
Yusufeli - 6.6.2020
Bakan Albayrak'tan, 'Yusufeli Barajı' açıklaması
Bakan Albayrak'tan, 'Yusufeli Barajı' açıklamasıHAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yusufeli Barajı'nın Türkiye ekonomisine yılda 1,5 milyar lira katkıda bulunacağını belirtti.
Yusufeli - 6.6.2020
FLAŞ
Bakan Albayrak: Bugün, Cumhurbaşkanımız'ın iştirakleriyle yapılan beton dökme töreni, Yusufeli Barajı'nı ülkemize kazandıracak.
Yusufeli - 6.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize, Bayburt ve Artvin'deki törenlere video konferansla katıldı: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tamamen kendi mühendislerinin ürünü olan Yusufeli Barajı'nın ekonomiye yılda 1,5 milyar lira katkı sağlamanın yanında Çoruh Vadisi'ni taşkınlardan da koruyacağını söyledi.
Yusufeli - 6.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize, Bayburt ve Artvin'deki törenlere video konferansla katıldı: (1)
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, video konferans yöntemiyle Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ve Taşlıdere Vadisi Islahı 5.
Yusufeli - 6.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Artvin, Rize ve Bayburt'ta video konferans sistemi ile açılışlar yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yusufeli Barajı'nın tutacağı suların kontrollü salınımı ile havza üzerindeki diğer barajların elektrik üretimi de yüzde 10 artacaktır.
Yusufeli - 6.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Yusufeli Barajı) Tamamen mühendislerimizin ürünü olan eser, ekonomimize...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Yusufeli Barajı) Tamamen mühendislerimizin ürünü olan eser, ekonomimize yılda 1,5 milyar lira katkı sağlayacak.
Yusufeli - 6.6.2020
GÜNDEM ÖZETİNE
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Töreni'ne canlı bağlantıyla katılacak.
Yusufeli - 5.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Yarın bir başka dev eser olan Yusufeli Barajı'nın 3 milyon metreküpüncü beton dökme törenine video konferansla iştirak edeceklerini belirten Erdoğan, inşası tamamlanan çok sayıda barajın açılışlarını ise gelecek hafta ve günlerde peyderpey yapmaya devam edeceklerini bildirdi.
Yusufeli - 5.6.2020
Yusufeli Barajı'nda beton gövdenin yüzde 75'i tamamlanıyor
Yusufeli Barajı'nda gövdenin yüzde 75'ini tamamlayacak "3 milyonuncu metreküplük betonun dökümü" yarın törenle gerçekleştirilecek.
Yusufeli - 5.6.2020
Yusufeli Barajı'nda 3 milyonuncu metreküp beton, yarın dökülecek
TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Artvin'de yapımı süren Yusufeli Barajı'nda, 3 milyonuncu metreküp betonun dökümünün, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans ile katılımıyla gerçekleşeceğini açıkladı.
Yusufeli - 5.6.2020
Türkiye'nin vizyon projelerinde dev adım
Türkiye'nin vizyon projelerinden olan ve inşaat çalışmaları süren Artvin Yusufeli Barajı'nda 3 milyonuncu metreküp betonun dökümü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle iştiraki ve Tarım ve Orman Bakanı Dr.
Yusufeli - 4.6.2020
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye'nin en yüksek barajı Yusufeli'ne ulaşım 39 tünelle sağlanacak
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin en yüksek barajı unvanını alacak Yusufeli Barajı ile bölgedeki köylerin ulaşımını sağlayacak 39 tünel ve 17 köprünün yapım çalışmalarının hızla devam ettiğini bildirdi.
Yusufeli - 4.6.2020
Bakan Karaismailoğlu'ndan Yusufeli Barajı açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin en yüksek barajı unvanını alacak Yusufeli Barajı'ndaki çalışmalar hakkında açıklama yaptı.
Yusufeli - 3.6.2020
Yusufeli'de 7 ahşap ev yandı
ARTVİN'in Yusufeli ilçesi Yaylalar köyünde çıkan yangında 7 ahşap ev kullanılmaz hale geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yusufeli Haber, Yusufeli Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Yusufeli haber sayfamızda Yusufeli haberleri okuyabilir, Yusufeli son dakika haberleri ve güncel Yusufeli gelişmelerini görebilirsiniz. İZOLE TATİLİN GÖZDE ADRESLERİ YAYLALAR - Kaçkar Dağları misafirl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 17:48:53. #1.15#
title