Yusuf Özer Haberleri

Yusuf Özer haber, Yusuf Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Özer - 01.06.2017
Şehit Uzman Çavuş Özer'i, Konya'da 10 Bin Kişi Uğurladı
Şehit eşi Huriye Özer de 3 yaşındaki kızı Ayşegül Özer ile eşinin cenazesini taşıyan askeri uçakla Konya'ya geldi. Gözyaşlarına hakim olamayan  Huriye Özer, eşinin cenazesinin uçaktan indirildiği sırada fenalaştı ve yakınlarının desteğiyle güçlükle ayakta durabildi. Şehit Özer'in cenazesi karşılamanın ardından törenin yapılacağı memleketi Akşehir İlçesi'ne bağlı Doğrugöz Mahallesi'ne götürüldü. İlk olarak baba evine götürülüp helallik alındı. Daha sonra dini ve askeri törenin yapılacağı Meydan Camii önünü getirildi.   Törene Orman ve İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Konya Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akrüyek, silah arkadaşları, ailesi, yakınları ve yaklaşık 10 bin kişi katıldı. Bakan Eroğlu, şehit babası Yusuf Özer'e başsağlığı diledi.
Yusuf Özer - 01.06.2017
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Şehidin 3 yaşındaki kızı Ayşegül Özer de görevli bir askerin kucağında, hiçbir şeyden habersiz etrafını izledi. Şehidin babası Yusuf Özer, torununa "Ayşem" diye seslenerek ağladı.
Yusuf Özer - 17.10.2016
Erdemli'de Köylülerin 2-B Tepkisi
Bu fiyatın çok fazla olduğunu ifade eden Ulak, şöyle konuştu: "Yanı başımızdaki Aydınlar Mahallesi'nde dönümü 35 bin lira ama bizim köyümüzde 60 bin lira. Ankara'ya Milli Emlak Genel Müdürlüğüne gittik ama bir sonuç alamadık. Bizim mahalle sakinlerimiz çiftçilikle uğraşan insanlar hiç biri bu parayı ödeyemez. Biz Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız bize yardım etsin istiyoruz. İnşallah bu soruna bir an önce çözüm bulunur." Mahalle sakinlerinden Yusuf Özer de emekli olduğunu ailesinin 400 yıl önce bu topraklara yerleştiğini belirtti.
Yusuf Özer - 04.05.2016
Hakkari Valisi Canbolat, Öğrencileri Ödüllendirdi
Hakkari Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Harun Kaya, 14 Mayıs 2016'da Amasya'da düzenlenecek Genç Seda Ezanı Güzel Okuma Yarışması Türkiye Finalinde, Yusuf Özer ise 22 Mayıs 2016'da Çanakkale'de yapılacak Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Türkiye Finalinde yarışarak Hakkari'yi temsil edecek.
Yusuf Özer - 24.04.2016
Mardin'de, 4. Bölge Kur'an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması
İki önemli emanet olan Kur'an ve sünnete sahip çıkılması gerektiğini aktaran Sarı, şunları kaydetti: "Son yüzyıl içerisinde İslam coğrafyasının başına neler geldiğini hep birlikte görüyoruz. Doğum sancısının öncesinde ciddi sıkıntılar varsa şu anda da yeniden dirilişin yeniden bin yılın şafağında inşallah Kur'an ve sünnete göre bir neslin yetişmesi konusunda gerek büyüklerimizin gerek halkımızın ciddi çabaları ciddi gayretleri var. İnşallah bu tür yarışmalar bunları pekiştirecek bu tür yarışmalar gönüllerimizi ve iki emanete sahip çıkma duygularını geliştireceğinden zerre kadar şüphemiz yok." Yarışmada, Hakkari Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Yusuf Özer birinci, Mardin Derik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Şeyhmus Direkçi ikinci olurken, Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Celalettin Akay da üçüncü oldu.
Yusuf Özer - 06.04.2016
Battalgazi Belediye Meclisi Toplandı
Battalgazi Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı 1. oturumunu Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu'nda ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında gerçekleştirdi. Battalgazi Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısı 1. oturumunda, ilk olarak imar ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü. İmar ile ilgili gündem maddelerinin bazıları İmar Komisyonu Raporu doğrultusunda oy çokluğu ile kabul edilirken, bazıları ertelendi, bazıları da İmar Komisyonu'na havale edildi. Toplantıda, Battalgazi Belediyesi norm kadro içerisinde kadro değişikliği ile ilgili gündem maddesi ise yapılan oylama sonrası oy çokluğu ile ertelendi. Toplantıda daha sonra 1. ve 2. başkan vekilliği ile 2 asıl ve 2 yedek katip üye seçimi yapıldı. 31 oyla 1. başkan vekilliğine Zafer Kırçuval seçilirken, 20 oyla 2. başkan vekilliğine ise Şule Özkan seçildi. 2 asıl ve 2 yedek katip üyeliği seçiminde de 33 oy alan Yusuf Özer ile 32 oy alan Ela Erkoç asıl katip üyesi, 31'er oy alan Aykut Hız ile Dilek Yurseven ise yedek katip üyesi seçildi.
Yusuf Özer - 10.03.2016
Karaman'da Bıçaklı Kavga: 1 Ölü
Alınan bilgiye göre, aralarında husumet bulunan Yusuf Özer (18) ile S.
Yusuf Özer - 02.02.2016
Mehmet Baransu'ya 11 Ay 20 Gün Hapis Cezası
Gazeteci Mehmet Baransu, Adana’da bir yerel gazeteye verdiği röportajda MİT Müsteşarı Hakan Fidan’la ilgili ifadeleri dolayısı ile 11 ay 20 gün hapis cezasına mahkum edildi. Davada gazetenin imtiyaz sahibi Taner Talaş da aynı cezaya çarptırıldı. Bu davada tutuksuz yargılanan gazeteciler Mehmet Baransu ve Taner Talaş, Adana 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde karar duruşmasına çıktı. Duruşmaya, başka suçtan tutuklu bulunduğu Silivri Kapalı Cezaevi’nden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılan Baransu, olay tarihinde bir ödül töreni için Adana’ya davet edildiğini belirtti. Baransu, Gazeteci Taner Talaş’ın gündeme ilişkin sorularını cevapladığını hatırlattı. Hakan Fidan ile ilgili sorulan soruya cevap verdiğini ifade eden Baransu, savunmasında, şunları söyledi: "Yakın dönemlerde Hakan Fidan için yurt içi ve dışında bir çok yazı çıkmıştı. Özellikle İtalya’da yayınlanan Coliare Dellasera ve Amerika'da çıkan Wold Street Jornel gazeteleri ile Türkiye'de Hürriyet ve Milliyet'te Hakan Fidan ile ilgili değişik yazılar vardı. Yine Hizbullah operasyonunda ele geçirilen bir belgede Metin Fidan isimli göbek adlı birinden bahsediliyordu. Türkiye'de yakın dönemde yapılan Tevhit Selam örgütü ile ilgili bu operasyonun açığa çıkması nedeni ile bir çok İran ajanının yurt dışına kaçması, burada Hakan Fidan’ın bu ajanlardan biri ile telefon görüşmesinin ortaya çıkması, yasal dayanağı olmadan terör örgütü yetkilileri ile Hakan Fidan gözetiminde yapılan görüşmeler birlikte değerlendirildiğinde ben bu iddiaya ilişkin olarak röportajda fikirlerimi açıkladım. Hakan Fidan’a bir isnat ile hakaret kastım yoktur. Hakaret suçunun olması için somut olgulara dayalı isnatların olması gerekir. Diğer taraftan burada Hakan Fidan'ı terör örgütlerine hedef gösterme iddiası yönünde ise bu suçun oluşamayacağı; zira Hakan Fidan'ın bu ülkenin bir kurumunun başında olduğu, bunun açık kimliğini ve görevini herkesin bildiği, öz geçmişinin İnternette olduğu ortadadır. Bu suçun oluşması için açık kimliği, adresi beli olmayan ve terörle uğraşan istihbarat yada güvenlik görevlilerinin kimliğinin açıklanması, fotoğrafının yayınlanması gerekir. Zaten mahkemenizde bu suçun oluşmayacağı yönünde karşı görevsizlik kararı vermiştir." Birleşen Asliye Ceza Mahkemesi’nde alınan ifadesi okunan Baransu, mahkemenin sorması üzerine, "MİT beni yasa dışı bir şekilde dinleyip takip ettirmiştir. Bu anlamda aramızda bir hukuksal husumet vardır. Ben bu olayda Fidan'a hakaret etmedim. MİT'in ben ve bazı gazetecileri yasa dışı dinlemiş olması nedeniyle MİT hakkındaki şikayetimiz şu anda Danıştay'dadır. Anayasa Mahkemesi lehimize karar vermiştir. Hakan Fidan’ın işini layığı ile yapmadığını düşünüyorum. Bu başka bir şeydir.” diye konuştu. Taner Talaş'ın avukatı Yusuf Özer ise iddia edilen suçun unsurlarının oluşmadığını kaydetti.
Yusuf Özer - 19.11.2015
Sofulu Çöplüğü İçin Kliple Eylem Çağrısı
Adana'nın merkez Sarıçam ilçesindeki çöplüğün kaldırılması için Sarıçam Gönüllüleri Derneği Başkanı Yusuf Özer, çektiği bir kliple vatandaşları ellerinde süpürgeyle eyleme çağırıyor.
Yusuf Özer - 16.11.2015
Sabah Bölge Müdürüne 'Hakaret' Suçundan 8 Bin 840 TL Adli Para Cezası
Sabah gazetesi Bölge Müdürü Ali Ersin Ramoğlu, haciz için giden kamu personeline 'görevlerinden dolayı hakaret' suçundan 8 bin 840 TL adli para cezasına mahkum edildi. Sabah gazetesinin de bağlı olduğu Turkuaz Radyo Televizyon, Gazetecilik ve Yayımcılıkta bir süre çalışan muhabir E.Ş., 'Fazla mesai ve diğer alacakları' dolayısı ile Adana 2. İş Mahkemesi'nde açtığı davayı kazandı. Mahkeme, faiz ve masraflarla birlikte 24 bin 800 lira tutarındaki borcun müştekiye ödenmesine karar verdi. Gazete avukatlarının karara yaptığı itirazı mahkeme reddetti. E.Ş.’nin avukatı Yusuf Özer, kararın ardından icra takibi başlattı.
Yusuf Özer - 26.10.2015
Portakal Çiçeği Dergisi Yazarları Aladağ'a Kütüphane Kurdu
Adana'da üç ayda bir yayımlanan Portakal Çiçeği Dergisi'nin yazarları Aladağ ilçesinde bir ilkokula kütüphane kurdu. Kızıldam İlkokulu'ndaki kütüphane açılışına katılan derginin sahibi Avukat Yusuf Özer, Genel Yayın Yönetmeni Aytekin Gezici, Yazar Sedat Memili ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş katıldı.
Yusuf Özer - 26.09.2015
Şanlıurfa'da Trafik Kazaları: 2 Ölü, 3 Yaralı
Karaköprü ilçesinde de Yusuf Özer yönetimindeki 63 M 8558 plakalı otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı bir adama çarptı.
Yusuf Özer - 29.08.2015
Muhtemel Kadrolar
Trabzonspor onur- Cavanda, Mustafa, Medjani, Constant, Mbia, Okay, Yusuf, Özer, Erkan, N'Doye SAKAT: Yok CEZALI: Yok BİLET FİYATLARI: Kale Arkaları: 20 TL, Maraton: 40 TL, Kapalı Kenar (A,D,E,H BLOK): 60 TL, Kapalı Orta (B,C,F,G BLOK): 80 TL, VIP: 200 TL, VIP ÖZEL: 1000 TL -----------------------------------------------------
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yusuf Özer Haberleri | Yusuf Özer Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Yusuf Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehidin Bayrak Aşkı Mezarında Ölümsüzleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 03:24:54. #1.14#

title