Yusuf Mayda Haberleri

Yusuf Mayda haber, Yusuf Mayda son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Mayda 10.1.2014
10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Günü
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, "İlimizde halkımızın anayasal hakkı olan haber alma hakkı en etkili şekilde kullanıldı, toplumda infiale yol açabilecek alanlara girilmedi" dedi.
Yusuf Mayda 9.1.2014
Vali Mayda'dan Süleymaniye Açıklaması
Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, geçtiğimiz yıl Süleymaniye Kış Sporları Turizm Merkezi için Valilik tarafından hazırlanan Çevre Düzeni Planının Kültür ve Turizm Bakanlığı, Proje Değerlendirme İnceleme Kurulunca onaylandığını söyledi.
Yusuf Mayda 6.1.2014
Atatürk Kültür Merkezi'nin Kiraya Verildiği İddiası
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, "Biz, Atatürk Kültür Merkezi'nin adı değiştirilmeden kiraya verilsin, kullanım amacı dışında da herhangi bir şekilde kullanılmasın görüşündeyiz" dedi.
Yusuf Mayda 5.1.2014
Sarıkamış Harekatı'nın 99. Yıl Dönümü
Gümüşhane'de, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen ve Aydın Doğan Spor Tesisleri önünde başlayan yürüyüşe, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, öteki ilgililer, çok sayıda öğrenci ve vatandaş katıldı.
Yusuf Mayda: Gümüşhane'deki Trafik KazasıYusuf Mayda 26.12.2013
Yusuf Mayda: Zigana'da Kayak Keyfi BaşladıYusuf Mayda 14.12.2013
Yusuf Mayda: Tertemiz Gümüşhane Projesi -Yusuf Mayda 14.12.2013
Yusuf Mayda: Tertemiz Gümüşhane ProjesiYusuf Mayda 14.12.2013
Yusuf Mayda 11.12.2013
Askf Yöneticileri Vali Mayda'yı Ziyaret Etti
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, amatör spor kulüplerinin ülkenin yetenekli sporcularının tespit edilmesi, eğitilmesi ve profesyonel sporcu olmaları noktasında önlerini açan, imkan veren kurumlar olduğunu söyledi.
Yusuf Mayda 4.12.2013
"Evde Hasta ve Yaşlı Bakımı"
Gümüşhane Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde eğitim gören 21 öğrenci yurt dışında yaptıkları stajın ardından kente gelerek Vali Yusuf Mayda'yı ziyaret etti.
Yusuf Mayda 27.11.2013
Gümüşhane İl Özel İdaresi'nin 2014 Yılı Bütçesi Kabul Edildi
Bir önceki yıla göre, yüzde 6'lık artışla 25 milyon lira olarak kabul edilen bütçenin ardından Vali Yusuf Mayda, meclis üyeleri ve özel idare yöneticileri ile yemekte bir araya geldi.
Yusuf Mayda 24.11.2013
24 Kasım Öğretmenler Günü
Kız Teknik ve Meslek Lisesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen etkinliğe, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Garnizon Komutanı Albay Serhat Önder, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, bazı kurumların temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Yusuf Mayda 22.11.2013
Dünya Çocuk Hakları Günü Etkinlikleri
Atatürk Caddesi'nde Çocuk Şube Müdürlüğünce açılan standı ziyaret eden Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, çocukları kendilerine güvenen şekilde, medeni haklarını takip edecek bilgilerle donatmanın ve onları farkındalık eğitimine tabi tutmanın çok önemli olduğunu belirtti.
Yusuf Mayda 22.11.2013
24 Kasım Öğretmenler Günü
GÜMÜŞHANE - 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmenler Vali Yusuf Mayda'yı ziyaret etti.
Yusuf Mayda 22.11.2013
Gümüşhane'de Eğitim Projelerinde Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
Törende konuşan Vali Yusuf Mayda, Gümüşhane'nin bu projeler ile Türkiye'ye örnek bir model sergilediğini belirterek, "Mektup yazma adetimiz bile kalmadı.
Yusuf Mayda 22.11.2013
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Türkiye'nin gelişen ve güçlenen kimliğine, öğretmenlerin çaba ve katkılarıyla hedeflediği muasır medeniyetler seviyesine ulaşacağını bildirdi.
Yusuf Mayda 21.11.2013
"Hem Okudum Hem Yazdım" ve "Barışa Beni de Yazın" Projeleri Ödül Töreni
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Gümüşhane'nin Türkiye ve dünyaya örnek olacak örnek projeler hazırladığını söyledi.
Yusuf Mayda 20.11.2013
Ziraat Bankası Gümüşhane Şube Müdürü Başustaoğlu, Vali Mayda'yı Ziyaret Etti
Ziraat Bankası Gümüşhane Şube Müdürü Salih Başustaoğlu, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda'yı ziyaret etti.
Yusuf Mayda 20.11.2013
Gümüşhane'de, "Birleşen Altın Köyler Derneği" Açıldı
Zafer Meydanı'ndaki dernek binasının açılış törenine, Vali Yusuf Mayda, İl Emniyet Müdürü Ahmet Can, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile davetliler katıldı.
Şu an buradasınız: Yusuf Mayda Haberleri | Yusuf Mayda Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Yusuf Mayda haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Mayda kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzon ve Rize Valilerinden Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda'ya Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 11:08:28. #1.15#
title