Yusuf Mayda Haberleri

Yusuf Mayda haber, Yusuf Mayda son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Mayda 14.2.2014
Gümüşhane'nin Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, ülkesini sadece imanına ve vatanseverliğine güvenerek koruyan, kadın, erkek, genç, yaşlı demeden mevzilerde yüreğiyle çarpışan ve bu amaç uğruna kanlarını döken, canlarını veren aziz şehitlerin toplumun kutsal kabul ettiği değerler olduğunu söyledi.
Yusuf Mayda 12.2.2014
Gümüşhane'nin Organik Tarım Kapasitesinin Arttırılması" Projesi
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, "Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Rodale Araştırma Enstitüsündeki organik tarım çiftliğinin benzeri olan Organik Tarım Araştırma Enstitüsü'nü Gümüşhane'de kuracağız" dedi.
Yusuf Mayda 11.2.2014
Gümüşhane'de Seçim Güvenlik Toplantısı Yapıldı
Vali Yusuf Mayda başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya, İl Jandarma Komutanı Albay Serhat Önder, Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ve Meral Uçar, Emniyet Müdür Vekili Mustafa Soyaslan, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, kaymakamlar ve kamu kurumlarının müdürleri katıldı.
Yusuf Mayda 6.2.2014
Gümüşhane Değerlerini Tanıyor Projesi
Projenin 7 yıl önce hazırlandığını, aradan geçen süre içerisinde Gümüşhaneli şair ve yazarlardan Nurettin Özdemir, Hışır Osman, Dilaver Cebeci, Şinasi Özdenoğlu, Sebahattin Kömürcü ve Tacettin Şimşek gibi şahsiyetlerin Gümüşhaneliler ile buluşturulduğunu ifade eden Yalçın, şunları kaydetti: "Vali Yusuf Mayda'nın talimatlarıyla Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı kaynaklarından karşılanmak üzere geçen yıl hazırladığımız 34 bin liralık ödenekle proje ortağımız Kültür ve Sanat Kulübü ile çalışma başlattık.
Yusuf Mayda 6.2.2014
Gümüşhane Değerlerini Tanıyor Projesi
Vali Dr. Yusuf Mayda'nın talimatıyla 2013 yılında yeniden hazırlanan proje için Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) kaynaklarından 34 bin liralık ödenek temin ettiklerini kaydeden Yalçın, proje ortağı Kültür Sanat Kulübü ile birlikte yaptıkları programa herkesi davet etti.
Yusuf Mayda 25.1.2014
Trabzon'a Atanan Milli Eğitim Müdürü Aktaş İçin Veda Yemeği
Fevzi Ataç Öğretmenevinde düzenlenen yemeğe, Vali Yusuf Mayda, Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ile Meral Uçar, Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ile diğer kurum müdürleri katıldı.
Yusuf Mayda: Hızır Aktaş'a Veda YemeğiYusuf Mayda 24.1.2014
Yusuf Mayda: Okullarda Karne HeyecanıYusuf Mayda 24.1.2014
Yusuf Mayda 23.1.2014
Gümüşhane İl İstihdam Kurulu Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane İl İstihdam Kurulu Toplantısı, Vali Yusuf Mayda başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Yusuf Mayda 23.1.2014
Aa'nın 2013 Yıllıkları
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Anadolu Ajansı tarafından hazırlanan 2013 yılı almanağının tarihe ışık tutacak bir yapıt olduğunu söyledi.
Yusuf Mayda 14.1.2014
Ordu Valisi Çiftçi, Gümüşhane Valisi Mayda'yı Ziyaret Etti
Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda'yı ziyaret etti.
Yusuf Mayda 13.1.2014
Obeziteyle Mücadele Çalışmaları
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, hareketsizlikten kaynaklanan fazla kiloların, çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olduğunu söyledi.
Şu an buradasınız: Yusuf Mayda Haberleri | Yusuf Mayda Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Yusuf Mayda haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Mayda kimdir, hayatı ve biyografisi. İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri Vali Mayda'ya Teşekkür Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 23:44:49. #1.15#
title