YÜRÜYEN MERDİVENLER HABERLERİ

Yürüyen Merdivenler Haberleri

Yürüyen Merdivenler haber, Yürüyen Merdivenler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yürüyen Merdivenler - 23.10.2018
Avm'ye Götürülen Öğrenciler, Yürüyen Merdivende Düştü: 12 Yaralı (2) - Yeniden
SAMSUN'daki alışveriş merkezinde, yürüyen merdivende dengesini kaybederek, düşen 12 ilkokul öğrencisi, vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı.
Yürüyen Merdivenler - 23.10.2018
Dha Yurt Bülteni 7
1)URLA'DA, ARKEOLOJİK SİT ALANI ÜZERİNDEKİ KAÇAK BİNA YIKILDIİZMİR'in Urla ilçesinde bir kişi, Çeşmealtı'nda 2'inci derecede arkeolojik sit alanı üzerine kaçak olarak tek katlı prefabrik bir ev yaptı.
Yürüyen Merdivenler - 11.10.2018
Karabük Belediyesinden Kısa Kısa
Bu tür hizmetlerin yapılmasının ardından çocukların buralarda gönüllerinde eğlenmesinin kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Vali Çeber, şöyle konuştu: "Karabük Valisi olarak tayinim çıktığında burayla ilgili ilk bilgileri alırken bana söylenen şeylerden birisi de 'Görebileceğin en çalışkan, devletine, vatanına, milletine sevgiyle yaklaşan belediye başkanlarından biriyle çalışacaksın' demişlerdi. Ben geldiğimden beri de o manzarayı görüyorum. Bundan da gayet mutlu oluyorum. Hepsine katılamasam da başkanım biliyorum ki, her 2 haftada bir sosyal donatı açılışı yapıyor. Memleketimiz ekonomik bir taarruz altında olduğu bir dönemden geçiyor. Belli sıkıntılarımız var ama tabi ne devletimiz ne de belediyemiz olarak biz durmayacağız. Yapabileceğimiz her şeyi yapacağız." Belediye hizmetleri ve kamu hizmetlerinin bir arada yürüdüğü zaman kentte bütüncül gelişmenin sağlandığını aktaran Çeber, "Yürüyen merdivenler, asansörler, çocuk parklarımız, spor alanlarımız, bunlara bütüncül olarak sosyal donatı alanları diyoruz.
Yürüyen Merdivenler - 5.10.2018
Karabük'te Park Açılışı
Hiç bir zaman para sıkıntısı çekmediklerini aktaran Vergili, şöyle konuştu: "Şu anda Türkiye'nin en zengin belediyesi olduk. Şimdi şöyle bir değerlendiriyoruz, mezbahadan hale kadar, hurdacılar sitesi, kütüphane, meydan, alt geçit, yürüyen merdivenler, spor vadisi, Safranbolu ve Karabük'ü birbirine bağlayan köprümüz, bugüne kadar kullanılan 1 milyon ton asfalt ve 300 kilometreden fazla kaldırım çalışmalarımızı gerçekleştirerek hemen hemen Karabüklülerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık.
Yürüyen Merdivenler - 27.9.2018
Karabük'te Temel Atma Töreni
Karabük Belediyesi tarafından yapılacak kanyon düğün salonlarının temeli atıldı.
Yürüyen Merdivenler - 6.9.2018
Şehir Hastanesinde "Kalite" ve "Konfor" Bir Arada
Sağlık Bakanlığınca kamu-özel sektör iş birliğiyle hayata geçirilen Kayseri Şehir Hastanesi, son teknoloji cihazları, ferah binaları, tek kişilik doğum odalarıyla kentin yanı sıra çevre illerdeki hastalara da "konforlu" sağlık hizmeti veriyor.
Yürüyen Merdivenler - 2.9.2018
Avm'nin Yürüyen Merdivenleri Söküldü
LEVENT'TE Metrocity AVM'deki yürüyen merdivenlerin çalışması durduruldu.
Yürüyen Merdivenler - 2.9.2018
Avm'nin Yürüyen Merdivenleri Söküldü
Levent'te Metrocity AVM'deki yürüyen merdivenlerin çalışması durduruldu.
Yürüyen Merdivenler - 22.8.2018
Çin'de Piyano Merdivenler
Çin’de bazı metro istasyonlarındaki merdiven basamaklarının piyano klavyesine dönüştürülmesi, merdiven çıkmayı eğlenceli hale getirdi.
Yürüyen Merdivenler - 12.8.2018
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: -------------- -Başvuru merkezinde sıraya girenlerin görüntüsü -Boy ve kilo ölçümü yapılması -Başvuru merkezine gelenler ile röportajlar -Genel ve detaylar    =========== 4- METRONUN YÜRÜYEN MERDİVENİNDE SIKIŞAN KİŞİ DAVA AÇTI Haber: Özgür Deniz KAYA-İbrahim MAŞE - Kamera: Harun UYANIK / İSTANBUL İstanbul'da bir metro istasyonunda 27 Şubat'ta yürüyen merdivenlerin çökmesi sonucu boşluğa düşerek yaralanan Mehmet Ali Erik, Metro İstanbul A.
Yürüyen Merdivenler - 12.8.2018
Metronun Yürüyen Merdiveninde Sıkışan Kişi Dava Açtı
İstanbul'da bir metro istasyonunda 27 Şubat'ta yürüyen merdivenlerin çökmesi sonucu boşluğa düşerek yaralanan Mehmet Ali Erik, Metro İstanbul A.Ş.'ye tazminat davası açtı.
Yürüyen Merdivenler - 12.8.2018
Metronun Yürüyen Merdiveninde Sıkışan Kişi Dava Açtı
İstanbul'da bir metro istasyonunda 27 Şubat'ta yürüyen merdivenlerin çökmesi sonucu boşluğa düşerek yaralanan Mehmet Ali Erik, Metro İstanbul A.Ş.'ye tazminat davası açtı.
Yürüyen Merdivenler - 1.8.2018
Erdoğan'ın "Hayalim" Dediği Bir Şehir Hastanesi Daha Hizmet Girdi
Hastanenin çok güzel olduğu dile getiren vatandaşlardan Mehmet Er ise, "Ben Bursa'da yaşıyorum. Askerlik görevimi yapıyorum. Açılışı yapılan hastane çok güzel. Muazzam bir şey olmuş. Otel ve AVM gibi. Yürüyen merdivenleri ve her şeyi var.
Yürüyen Merdivenler - 30.7.2018
Yokuş Çıkanlar İçsin Diye Bahçesine Su Sebili Koydu
İZMİR'in Karabağlar ilçesinde yaşayan Kenan Sain (68), yokuşun başındaki evinin bahçesine, yokuş çıkan vatandaşlar için su sebili koydu.
Yürüyen Merdivenler - 24.7.2018
Yürüyen Merdivende Yaralanan Kedi Yavrusu Sağlığına Kavuştu
Mersin'in Tarsus ilçesinde bazı kişilerce yürüyen merdivene atılan ve buraya ayakları sıkışması sonucu yaralanan kedi yavrusu, Tarsus Hayvan Barınağı'nda yaklaşık 2 aylık tedavinin ardından sağlığına kavuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yürüyen Merdivenler Haberleri | Yürüyen Merdivenler Haber - Haberler - Sayfa 7 - Yürüyen Merdivenler haberleri, son dakika yürüyen merdivenler haber ve gelişmeleri burada. Yürüyen Merdivenlerin Çocuklar Tarafından Durdurulduğu Belirlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 01:13:48. #1.15#
title