Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu Adaylık Başvurusunu Yaptı.

Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu Adaylık Başvurusunu Yaptı.

Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu Ak Partiden Tekrar Aday Olmak için Başvurusunu Yaptı.

Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu Adaylık Başvurusunu Yaptı.

Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu Yüreğir Belediye Başkanlığına aday olmak için resmi olarak başvurusunu yaptı. 1994-1999 yılları arasında bu görevi yapan ve 2004 yılından bu yana Yüreğir de başarılı çalışmalara imza atarak ilçenin çehresini değiştiren Ömer Topçu adaylık için resmi başvurusunu yaparak bu göreve tekrar talip olduğunu açıkladı.

2004 yılında büyük bir oy patlaması yaparak AK Parti Yüreğir Belediye Başkanlığını kazandıktan sonra tecrübesi ve Yüreğir’i iyi tanıması nedeniyle şu anda Yüreğir’i Adana’nın arka bahçesi olmaktan kurtarıp bir çok yeni yatırımların gelmesini sağlayarak cazibe merkezi haline getiren Başkan Topçu ’51 trilyon borçla aldığımız ve cenaze aracında bile mazot olmayan, işçisine maaş ödeyemeyen belediyeyi ayağa kaldırdık. Bitmiş durumdaki araç parkurunu tamamen yeniledik. Yüreğir halkı şimdiye kadar hiç görmediği hizmetlerle tanıştı.’dedi.

Kendisinin Yüreğirli olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu ‘Ben Yüreğir de doğup büyüdüm. Yüreğir’in her sokağını karış karış bilirim. Yüreğir’in sorunlarının nasıl çözüleceğini de ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyorum.5 yılda yaptığımız girişimler neticesinde adeta Yüreğir değişim yaşadı. Bütün yatırımcılar artık Yüreğir’i tercih etmeye başladı. Kurumlarla ve özel sektörlerle iyi diyaloğumuz sonucunda bir çok yatırım Yüreğir’e geldi.

Bugün geldiğimiz nokta ise işçisine bir kuruş borcu olmayan,araç parkuru yenilenmiş, hizmette hiç aksama olmadan,halkını bir çok sosyal faaliyetlerle tanıştıran çalışan bir belediyeyiz.Son dönemde Yüreğir’e gelmesine vesile olduğumuz yatırımlar neticesinde Yüreğir Adana’nın arka bahçesi olmaktan çıkmış ve Adana’nın parlayan yıldızı olmuştur. Ayağa kaldırdığımız belediye bundan sonra koşmaya başlayacaktır. Gelen yatırımların devam etmesi ve hizmetin devamı için tekrar Yüreğir’i yönetmeye talip oluyorum.