Yunanistan ve Norveç Mesaisi Yarın Başlıyor

Yunanistan ve Norveç Mesaisi Yarın Başlıyor

2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda Yunanistan ve Norveç ile Karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı Aday Kadrosu, Yarın İstanbul'da Toplanmaya Başlayacak.

Yunanistan ve Norveç Mesaisi Yarın Başlıyor

2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda Yunanistan ve Norveç ile karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı aday kadrosu, yarın İstanbul'da toplanmaya başlayacak.

(A) Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosunda yer alan oyunculardan, kulüp takımlarıyla lig maçlarını oynayanlar, Polat Renaissance Otel'de saat 17.00'den itibaren biraraya gelecekler.

Milliler, Atina'ya gidecekleri 22 Mart'a kadar, çalışmalarını Galatasaray'ın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sürdürecek.

Bu arada, teknik direktör Fatih Terim, 19 Mart Pazartesi günü Polat Renaissance Otel'de bir basın toplantısı düzenleyecek. Futbolcular da 20 Mart Salı günü medyanın karşısına çıkacak.

(A) Milli Takım, 24 Mart Cumartesi günü Yunanistan'la Atina'nın Karaiskaki Stadı'nda yapacağı maçın ardından, cezası nedeniyle Almanya'da oynayacağı Norveç maçı için 25 Mart Pazar günü Frankfurt'a geçecek. Milliler, 28 Mart'taki Norveç maçına kadar da çalışmalarını maçın oynanacağı Commerzbank Arena Stadı'nda yapacak.

Kaynak: AA