Türk Hackerlar Yunanistan Başbakanlık Sitesini Çökertti

Türk Hackerlar Yunanistan Başbakanlık Sitesini Çökertti

Türk hacker grubu,"Ayasofya'da ezan ve Kur'an-ı Kerim okuduk diye tepki gösteren Yunanistan'a tepki göstermekte bize düşer." diyerek Yunanistan Başbakanlık sitesini hacklediklerini açıkladı.

Türk hacker grubu Aslan Neferler Tim Yunanistan'a tepki göstermek için Yunanistan Başbakanlık sitesini çökertti.

"ÇİPRAS ŞAŞIRMA SABRIMIZI TAŞIRMA"

Aslan Neferler Tim, facebook hesaplarında "Ayasofya'da ezan ve Kur'an-ı Kerim okuduk diye tepki gösteren Yunanistan'a tepki göstermekte bize düşer. Çipras şaşırma sabrımızı taşırma" yazılı paylaşımlarıyla Yunanistan Başbakanlık sitesini çökerttiklerini duyurdu.

KADİR GECESİ ETKİNLİĞİNE TEPKİ GÖSTERMİŞLERDİ

Ayasofya'da geçtiğimiz yıl başlayan ve bu yılda devam edilen Kadir Gecesi etkinliklerine Yunanistan'ın resmi makamları tepki göstermişti. Dış işleri Bakanlığı, Yunanistan'ın Dışişleri Bakanlığı'nın Ayasofya'da ezan ve Kur'an-ı Kerim okunmasına yönelik açıklamasını kınamış Türk halkının Ramazan ayını ve kadir gecesini kutlamak yerine, Ayasofya'da Kur'an-ı Kerim ve ezan okunmasını çarpıtmak yoluna gitmiştir" açıklamasında bulunmuştu. Türk hacker grubu Aslan Neferler Tim, buna tepki göstererek Yunanistan Başbakanlık sitesini çökerttiklerini duyurdu. - İSTANBUL