Yüksek Seçim Kurulu Haberleri

Yüksek Seçim Kurulu haber, Yüksek Seçim Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüksek Seçim Kurulu - 19.01.2020
18 Ocak 2020 Haberleri
18 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Yüksek Seçim Kurulu - 17.01.2020
16 Ocak 2020 Haberleri
16 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Yüksek Seçim Kurulu - 16.01.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, CHP, HDP ve İYİ Parti'nin gündeme ilişkin önerileri kabul edilmedi.
Yüksek Seçim Kurulu - 16.01.2020
YSK üyeliği seçim süreci
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven ile 5 üyenin görev sürelerinin dolması nedeniyle yeni üyelikler için Yargıtay ve Danıştay Büyük Genel Kurullarınca yapılan seçimlerin ilk turları tamamlandı.
Yüksek Seçim Kurulu - 16.01.2020
YSK kararları Resmi Gazete'de
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 298 sayılı Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun gereği "il ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulması"na, "seçmen kütükleri verilebilecek ve seçime katılma yeterliliğine sahip siyasi partilerin tespiti"ne ve "nüfus ve seçmen sayısına...
Yüksek Seçim Kurulu - 15.01.2020
YSK Başkanı Sadi Güven ve 5 üyenin yerine seçim yapılacak
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven ile 5 üyenin görev sürelerinin dolması nedeniyle yeni üyelikler için Yargıtay ve Danıştay Büyük Genel Kurullarınca yarın seçim yapılacak.
Yüksek Seçim Kurulu - 14.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, YSK Başkanı Sadi Güven'i kabul etti
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'i kabul etti.
Yüksek Seçim Kurulu - 09.01.2020
Abhazya'da muhalifler Cumhurbaşkanlığı binasını bastı
DHA'ya değerlendirmede bulunan eski Abhazya Milletvekili Oktay Chkotua, son başkanlık seçimleri öncesi seçim kanununda yapılan değişiklikle, ikinci tur seçimlerine kalan iki başkan adayınının yanı sıra oy pusulasına 'her iki adaya da karşıyım' seçeneği eklendiğini, seçilecek başkan adayınının rakibinin ve 'her iki adaya da karşıyım' oyu kullananların tamamından fazla olması gerektiğini söyledi. Chkotua, bu değişikliğin kaldırılması için Kvitsiani'nin Yüksek Seçim Kurulu'na başvurduğunu, ancak bu başvurunun sonuçlanmadığını, Hacımba'nın oylarının da Kvitsani ve 'her iki adaya da karşıyım' oyu kullananların toplamından daha az olması nedeniyle kargaşaya neden olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yüksek Seçim Kurulu Haberleri | Yüksek Seçim Kurulu Haber - Haberler - Sayfa 10 - Yüksek Seçim Kurulu haberleri, son dakika yüksek seçim kurulu haber ve gelişmeleri burada. Akşener: Herkesin elinde ne bilgi, belge varsa savcılara, hakimlere vermesi gerekir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 04:49:04. #1.16#

title