YÜKSEK İSTİŞARE KURULU HABERLERİ

Yüksek İstişare Kurulu Haberleri

Yüksek İstişare Kurulu haber, Yüksek İstişare Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüksek İstişare Kurulu - 13.09.2020
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.
Yüksek İstişare Kurulu - 13.09.2020
12 Eylül 2020 Haberleri
12 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Yüksek İstişare Kurulu - 12.09.2020
11 Eylül 2020 Haberleri
11 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Yüksek İstişare Kurulu - 11.09.2020
Başkan Çerçioğlu'ndan "Geçmiş Olsun" mesajı
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla korona testi pozitif çıkan eski TBMM Başkanı Bülent Arınç ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Yüksek İstişare Kurulu - 02.09.2020
Son dakika haberi | YİK toplantısında Doğu Akdeniz, Suriye ve Libya masaya yatırıldı
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Toplantısı'nda, Türkiye'nin dış politikası masaya yatırıldı.
Yüksek İstişare Kurulu - 02.09.2020
Son dakika haberleri... YİK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Son dakika haberleri... İLETİŞİM Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu'nun (YİK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandığını bildirdi.
Yüksek İstişare Kurulu - 02.09.2020
VATSO: "Zaman oturma zamanı değil"
VATSO Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, ilk olarak dünyayı etkisi altına alan pandeminin sosyal ve ekonomik hayatı ne kadar etkilediği konuşuldu. Korona virüs salgınına yenik düşen Van'ın iş adamlarının da anıldığı toplantıda, bu acıların bir daha yaşanmaması için maske takmanın, sosyal mesafe kuralına uymanın ve hijyen koşullarını sağlamanın önemi üzerinde duruldu. Zahir Kandaşoğlu başkanlığında toplanan VATSO Yönetim Kurulu tarafından toplantıya ilişkin şu açıklama yapıldı: "Korona virüs salgınında ekonomi küresel çapta bir durgunluk yaşarken, sezonluk çalışma imkanı bulan turizm sektörü başta olmak üzere mobilya, kırtasiye, organizasyon ve daha birçok sektörde iş durma noktasına gelmiştir. Van'da farklı sektörde faaliyet gösteren işletmeler ciddi bir ekonomik darboğaza girmişlerdir. Bu işletmelere devlet desteği şart. En başta ulusal alanda faaliyet gösteren şirketler çalışanlarına sahip çıkılmalıdır. Devlete ve bankalara olan kısa ve orta vadeli borçlar durdurulmalı, ertelenmeli ya da uzun vadeye yayılmalıdır. Bununla birlikte işletmelerin kira giderlerine acilen bir çözüm getirilmelidir. Ekonomiyi oluşturan tüm ana ve kılcal damarlara sahip çıkmalıyız. Unutmamalıyız ki kaybettiğimiz en ince damarımız bile bizim için hayati öneme sahiptir. O yüzden küçük ve büyük şirket ve işletme ayrımına girmeden hepsine sahip çıkmalı ve hepsinin sorununu çözmek için azami gayret gösterilmelidir. Bu arada VATSO yeni bir dernek olmasına rağmen şimdiden Van iş dünyasında ciddi heyecan oluşturmuştur. İnşallah iş dünyasının heyecanını boşa çıkarmayacağız. Bunun için 17 Eylül 2020 tarihinde yüksek istişare heyetimiz başta olmak üzere yönetim kurulumuz ve bütün üyelerimiz, kadın girişimciler kurulu ve genç girişimciler kurulu ile bir araya geleceğiz. Yüksek istişare kurulumuza başta turizm olmak üzere farklı alanlarda çözüm yollarını düşündüğümüz yatırımları konuşacağız.
Yüksek İstişare Kurulu - 02.09.2020
GÜNDEM / 2 Eylül 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Trabzonspor Futbol Takımı'nın yönetici, teknik heyet ile futbolcularını ve Parlamentolararası Birlik Başkanı Gabriela Cuevas Barron'u kabul edecek, Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'na katılacak.
Yüksek İstişare Kurulu - 02.09.2020
GÜNDEM ÖZETİNE
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Trabzonspor Futbol Takımı'nın yönetici, teknik heyet ile futbolcularını ve Parlamentolararası Birlik Başkanı Gabriela Cuevas Barron'u kabul edecek, Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'na katılacak.
Yüksek İstişare Kurulu - 26.08.2020
Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneğinden Milletvekili Çelik'e ziyaret
Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği (TGKD) Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik'i ziyaret etti.
Yüksek İstişare Kurulu - 26.08.2020
25 Ağustos 2020 Haberleri
25 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Yüksek İstişare Kurulu - 13.08.2020
Tekirdağ Valisi Yıldırım incelemelerde bulundu
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, yapımı devam eden şehir hastanesi ve restore edilen tarihi valilik binasında incelemelerde bulundu.
Yüksek İstişare Kurulu - 10.08.2020
9 Ağustos 2020 Haberleri
9 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Yüksek İstişare Kurulu - 06.08.2020
5 Ağustos 2020 Haberleri
5 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Yüksek İstişare Kurulu - 02.08.2020
Son dakika haberi | Ordu Valisi Sonel, mevsimlik tarım işçilerini ziyaret etti
Son dakika güncel haberi: Ordu Valisi Tuncay Sonel, fındık toplamak üzere kente gelen mevsimlik tarım işçilerini ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yüksek İstişare Kurulu Haberleri | Yüksek İstişare Kurulu Haber - Haberler - Sayfa 6 - Yüksek İstişare Kurulu haberleri, son dakika yüksek istişare kurulu haber ve gelişmeleri burada. 27 Eylül 2020 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 05:32:37. #1.15#
title