Yönettiği Haberleri

Yönettiği haber, Yönettiği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yönettiği - 23.11.2020
Adana Devlet Tiyatrosu aralıkta 4 oyun sahneleyecek
ADT, Güngör Dilmen'in yazdığı, Tolga Çiftçi'nin yönettiği "Ben Anadolu" adlı oyunu Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi'nde 1, 2 ve 3 Aralık'ta sahneleyecek.
Yönettiği - 23.11.2020
Son Dakika | İzmir Devlet Tiyatrosu, "Karıncalar-Bir Savaş Vardı" oyununun prömiyerini yarın yapacak
İzmir Devlet Tiyatrosundan yapılan yazılı açıklamada, Boris Vian ve John Steinbeck'in yazdığı, Işıl Yüce ve Ülkü Tamer'in Türkçeye çevirdiği, Gökhan Aktemur'un uyarladığı ve Akif Yeşilkaya'nın yönettiği oyunun prömiyerinin, yarın saat 19.
Yönettiği - 22.11.2020
Son dakika haberi | Pakistan ordusunun Kuzey Veziristan'ta düzenlediği operasyonda 4 militan öldürüldü
Keşmir sorunu İngiltere, 1947'de sömürge olarak yönettiği Hindistan'dan çekilirken o dönemde bir prenslik olan Keşmir, bağımsızlıklarını yeni kazanan Hindistan ya da Pakistan ile birleşme konusunda tercihle karşı karşıya kaldı.
Yönettiği - 22.11.2020
Ömer Fahreddin Türkkan kimdir? Çöl Kaplanı, Medine Müdafii lakaplı Fahreddin Paşa hangi cephede savaşmıştır?
FAHRETTİN PAŞA'YA NEDEN ÇÖL KAPLANI VE MEDİNE MÜDAFİİ DENMEKTEDİR? Özellikle I. Dünya Savaşı sırasında çıkan Şerif Hüseyin İsyanı'nda zor şartlar altında Medine'de yönettiği 2 yıl 7 ay süren Medine Müdafaası ile bilinmektedir.
Yönettiği - 22.11.2020
Erkekler Voleybol 1. Ligi
Bigadiç Kapalı Spor Salonu'nda Aykut Katrancı ve Mümin Şalvarlılar'ın yönettiği maç 69 dakika sürdü.
Yönettiği - 22.11.2020
"Tİyatronun unutulmayan ismi: Vasfi Rıza Zobu"
Kısa dizi filmlerle 1921'de sinema oyunculuğuna başlayan sanatçı, 1922-1947 yıllarında Muhsin Ertuğrul'un yönettiği "Bican Efendi Vekilharç", "Ateşten Gömlek", "Karım Beni Aldatırsa", "Söz Bir Allah Bir", "Aynaroz Kadısı", "Tosun Paşa", "Kızılırmak" ve "Edi ile Büdü" adlı filmlerde rol aldı.
Yönettiği - 22.11.2020
Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu'na gümüş ödül
"Raporumuzu dijital bir anlayışla hazırladık" Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Vodafone olarak, sürdürülebilirliği iş yapma biçimlerinin ayrılmaz bir parçası haline getirdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Amacımız, sektörümüzde sürdürülebilir dönüşüme öncülük etmek. 'Amaç odaklı bir şirket' olarak, sürdürülebilirlik yol haritamıza uygun aksiyonlar almaya devam ediyoruz. Sürdürülebilirlik çalışmalarımızı tam 10 yıldır kamuoyu ile düzenli bir biçimde ve gönüllü olarak şeffaflıkla paylaşıyoruz. Son raporumuzda, ana değer alanlarımız olan dijital toplum, kapsayıcılık ve çevre konularında hedeflerimizi ve performansımızı nasıl yönettiğimizi aktardık.
Yönettiği - 21.11.2020
"Başka Kapı" oyununun prömiyeri Üsküdar'da yapıldı
Dizi ve tiyatro oyuncusu Samet Demir'in yazıp yönettiği "Başka Kapı" oyunu, çoklu kişilik bozukluğu hastası Veli'nin evine hırsızlık yapmak için giren Ali'nin hikayesini konu ediniyor.
Yönettiği - 21.11.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, partisinin Kütahya İl Kongresi'ne katıldı
AK Parti'nin her zaman hukuk ve adaletle ülke yönettiğini anlatan Dağ, şöyle devam etti: "Bir ülke yönetimi ütopyalarla olmaz.
Yönettiği - 21.11.2020
7. Frankfurt Türk Tiyatro Festivali perdelerini online açtı
Tiyatro Frankfurt Genel Sanat Yönetmeni ve Festival Başkanı Kellecioğlu ile Türkiye Koordinatörü Nur Onur'un yönettiği açılış programında, Tiyatro Frankfurt Onursal başkanları Ayla Algan, Haldun Dormen, Tamer Levent, Ayşenil Şamlıoğlu ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt, sosyal medya vasıtasıyla bir araya gelerek söyleşi yaptı.
Yönettiği - 20.11.2020
Son dakika: Pakistan, Hindistan'ın 4 Keşmirliyi öldürmesini kınadı
Keşmir sorunu İngiltere, 1947'de sömürge olarak yönettiği Hindistan'dan çekilirken o dönemde bir prenslik olan Keşmir, bağımsızlıklarını yeni kazanan Hindistan ya da Pakistan ile birleşme konusunda tercihle karşı karşıya kaldı.
Yönettiği - 20.11.2020
İstanbul Modern Sinema'nın "Almanya'dan Yepyeni Filmler" seçkisi 26 Kasım'da başlayacak
Program kapsamında Johannes Naber'in yönettiği, Alman hükümeti ile istihbarat teşkilatının Irak savaşındaki rolünü gerçek hikayeden beyazperdeye uyarlayan kara komedi tarzındaki ajan filmi "Kod Adı Curveball", çağdaş Alman tiyatrosunun da önemli isimlerinden olan sinema yönetmeni Christoph Schlingensief'in 40 yıllık sanat kariyerini arşiv görüntüleriyle aktaran belgesel "Sessizliği Yırtan Çığlık" izleyiciyle buluşacak.
Yönettiği - 20.11.2020
Son dakika... Etiyopya'nın Bahir Dar şehrine ikinci roketli saldırı
TPLF'nin yönettiği Tigray eyaletinin sınırı komşusu olan Ahmara eyaleti hükümeti yaptığı açıklamada, TPLF'nin gece saatlerinde eyaletin başkenti Bahir Dar'a roket saldırısı düzenlediğini duyurdu.
Yönettiği - 19.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TİM heyetini kabulünde konuştu Açıklaması
Son kabine toplantısının ardından birtakım yeni tedbirleri kamuoyuyla paylaşmak durumunda kaldıklarını aktaran Erdoğan, şunları kaydetti: "Her şeye rağmen salgın sürecini gelişmiş ülkelerin dahi önünde bir şeklide yönettiğimiz açıktır.
Yönettiği - 19.11.2020
"Gezen Sinema Tırı" Çubuk'ta
Merkezdeki kurslara katılan kadınlar, çocuklarıyla Çubuk Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü iş birliğiyle hayata geçirilen "Gezen Sinema Tırı"nda, Burak Aksak'ın yazıp yönettiği, başrollerinde Fatih Artman, Hande Doğandemir, Cengiz Bozkurt, Sadi Celil Cengiz'in yer aldığı "Bana Masal Anlatma" filmini izledi.
Yönettiği - 19.11.2020
Sivas ve Kayseri'de kültür sanat
Ahmet Metin Önel'in yazdığı, Ali Meriç'in yönettiği "Eyvah Nadir" oyununda Koray Karaca rol alıyor.
Yönettiği - 19.11.2020
Cammu Keşmir'de güvenlik güçleri ile direnişçiler çatıştı: 4 direnişçi öldü
Keşmir sorunu İngiltere, 1947'de sömürge olarak yönettiği Hindistan'dan çekilirken o dönemde bir prenslik olan Keşmir, bağımsızlıklarını yeni kazanan Hindistan ya da Pakistan ile birleşme konusunda tercihle karşı karşıya kaldı.
Yönettiği - 18.11.2020
"Bir Delinin Hatıra Defteri" 1500'üncü gösterisinde dijital gala yaptı
Cem Emüler'in uyarladığı ve yönettiği oyunun ışık tasarımını Mustafa Bal, ses tasarımını Tayfun Gültutan üstleniyor.
Yönettiği - 18.11.2020
Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları sanat sezonunu açtı
Şehir tiyatroları oyuncuları, Akdeniz Üniversitesi Sahne Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Birgül Yeşiloğlu Güler'in yazdığı, Tüm Sanatçılar Birliği Başkanı Tahsin Murat Demirbaş'ın yönettiği "Kadınlar Konuşursa" adlı oyun, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda sahneledi.
Yönettiği - 18.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Aksu, Sağlık Bakanlığının da süreci etkin bir şekilde yönettiğini dile getirerek, Türkiye'nin salgınla mücadele performansında pek çok ülkeden ayrıştığını vurguladı.
Yönettiği - 18.11.2020
"Aşı bulunursa Türk turizmi müthiş bir gelişim ile karşılaşacak"
Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, "Aşı bulunursa Türk turizmi müthiş bir gelişim ile karşılaşacak.
Yönettiği - 18.11.2020
29. Kalite Kongresi
Her alanda bir dönüşümün yaşandığını ve liderliğin de bundan etkilendiğini aktaran Dördüncü, "Şirketler ve kurumlar için liderlik artık farklı gereklilikler getiriyor. Eski usüldeki karizmatik her dediği olan ve dedikleri çok fazla sorgulanmayan lider profili günümüzde daha farklı algılanıyor. Bugün sadece şirketlerin değil ülke liderlerinin de insanı odağa aldığında daha başarılı yönettiğini görebiliyoruz.
Yönettiği - 17.11.2020
Irak Başbakanı: "Yakında ABD askerleri safında çekilmeler olacak"
Kazımi, "Irak, ABD'yi kimin yönettiğine bakmaz.
Yönettiği - 17.11.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Bahçeli'ye eleştiri Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin CHP'yi çok sık eleştirdiğini dile getirerek, şöyle konuştu: "Ona o görev verilmiş çünkü. Vekillik görevi yaptığı için o görev verilmiş 'Cumhuriyet Halk Partisiyle sen uğraş, ben ses çıkarmayayım' diye. Ne derse desin hiç önemli değil. Demokrasi varsa bu ülkede, kırıntısı kaldıysa yasalara göre kurulmuş, faaliyet gösteren, vatandaştan oy almış bütün siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. 'Ben şu partiye karşıyım.' Olabilirsin. Bütün siyasi partiler aynı şeyi düşünmüyor zaten. Farklılıklarımız var ama birbirimize saygı göstermek zorundayız. Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir özelliği var. Biz, bütün siyasi partilerle görüşen tek partiyiz çünkü biz demokrasiyi savunuyoruz." HDP'li Meclis Başkanvekili'nin Meclis'i yönettiğine işaret eden Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Milletvekilleri ondan söz istiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yönettiği Haberleri | Yönettiği Haber - Haberler - Yönettiği haberleri, son dakika yönettiği haber ve gelişmeleri burada. Kıvanç Tatlıtuğ La Casa De Papel'e mi katılıyor? Kıvanç Tatlıtuğ kimdir, kaç yaşında? La Casa de Papel konusu nedir, oyuncuları k
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 04:55:21. #1.15#
title