Yönettiği Haberleri

Yönettiği haber, Yönettiği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yönettiği - 28.10.2020
Pakistan, şartlar oluştuğunda Hindistan ile barışa hazır
Keşmir sorunu İngiltere, 1947'de sömürge olarak yönettiği Hindistan'dan çekilirken o dönemde bir prenslik olan Keşmir, bağımsızlıklarını yeni kazanan Hindistan ya da Pakistan ile birleşme konusunda tercihle karşı karşıya kaldı.
Yönettiği - 27.10.2020
Yönettiği - 27.10.2020
BM, Libya Siyasi Diyalog Forumu'nun ilk sanal toplantısını düzenledi
BM Genel Sekreteri Libya Özel Temsilci Vekili Stephanie Williams'ın yönettiği sanal toplantıda katılımcılar, forum sürecine ilişkin düşüncelerini ve tekliflerini dile getirdi.
Yönettiği - 26.10.2020
"Kodokushi", 8. Boğaziçi Film Festivali kapsamında gösterildi
Ensar Altay'ın yazıp yönettiği belgesel film "Kodokushi"nin gösterimi, festivalin dördüncü gününde film ekibinin katılımıyla Beyoğlu Sineması'nda gerçekleştirildi.
Yönettiği - 26.10.2020
Adana Devlet Tiyatrosu kasım ayında 2 oyun sahneleyecek
ADT, Güngör Dilmen'in yazdığı, Tolga Çiftçi'nin yönettiği "Ben Anadolu" adlı oyunu Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi'nde 3, 5, 7, 10, 12, 14, 17, 19 ve 21 Kasım'da sahneleyecek.
Yönettiği - 26.10.2020
Trabzon'un fethinin 559.'ncu yıl dönümü
Trabzon insanının, tarihin en eski çağlarından bugüne kadar devletine ve milletine bağlı, geleneklerine sahip bir anlayış sergilediğini ifade eden Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Fatih Sultan Mehmet'in fethettiği, Yavuz Sultan Selim'in yönettiği, Kanuni Sultan Süleyman'ın doğduğu ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 3 kez ziyaret ettiği Trabzon'umuz, tarih boyunca gerek stratejik konumu, gerekse sosyo-ekonomik pozisyonu itibarıyla her dönem önemini korumuş kadim bir şehirdir.
Yönettiği - 24.10.2020
İsrail'de Netanyahu karşıtı gösteriler 18. haftasına girdi
İsrail'de 4 ayı aşkındır, Kovid-19 salgınını kötü yönettiği ve hakkındaki yolsuzluk davası nedeniyle Netanyahu'nun istifası için gösteriler düzenleniyor.
Yönettiği - 24.10.2020
Pakistan Başbakanı Han'dan, BM Güvenlik Konseyi'ne Keşmir kararlarının uygulanması çağrısı
Keşmir sorunu İngiltere, 1947'de sömürge olarak yönettiği Hindistan'dan çekilirken o dönemde bir prenslik olan Keşmir, bağımsızlıklarını yeni kazanan Hindistan ya da Pakistan ile birleşme konusunda tercihle karşı karşıya kaldı.
Yönettiği - 22.10.2020
"Vişegrad Düşleri Film Festivali" İstanbul Modern'de başladı
2018'de vizyona giren, trajik bir kaza geçirdikten sonra tarihe "yüz nakli olan ilk Polonyalı" olarak geçen birinin hikayesine odaklanan Malgorzata Szumowska'nın yönettiği "Yüz" filmiyle başlayan festivalde, yine Polonya yapımı Kalina Alabrudzinska'nın "Kaybedecek Bir Şey Yok" ve Dariusz Gajewski'nin Polonya'nın Çar Rusyası'na karşı verdiği özgürlük mücadelesini konu alan "Lejyonlar" filmi gösterilecek.
Yönettiği - 22.10.2020
6. Balkan Panorama Film Festivali "Sarı Şemsiye Ödülleri" ile son buldu
İzmir'de düzenlenen 6. Balkan Panorama Film Festivali'nde ulusal kategoride Abdurrahman Öner'in yönettiği "Aydede", uluslararası kategoride ise Attila Szász'in yönettiği Macaristan yapımı "Uzun Hikayeler" filmleri birinci oldu.
Yönettiği - 22.10.2020
Son dakika haber! Rus Wagner paralı askerlerinin infazından kurtulan Libyalı: "Üzerimize kurşun yağdırdılar"
Wagner Grubu'na bağlı paralı askerlerin, Libya'daki çatışmalarda kilit rol üstlendiği vurgulanan haberde, "Rusya'nın bu savaşa dahil olduğunun inkar edilemeyeceği" ifade ediliyor. Libya'da Wagner grubuna ait binlerce paralı asker bulunuyor Birleşmiş Milletler (BM) raporları ve ABD'nin Afrika Komutanlığı'ndan yapılan açıklamalara göre, Libya'da Wagner'e mensup 2 bin ila 2 bin 500 yabancı paralı asker olduğu düşünülüyor. Wagner Grubu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yakın, Kremlin Sarayı'nın yemek işini yönettiği için "Şef" lakabıyla anılan Yevgeniy Prigojin'e ait.
Yönettiği - 20.10.2020
"Hayaletler" Varşova Film Festivali'nden ödülle döndü
Azra Deniz Okyay'ın yazıp yönettiği, yapımcılığını Dilek Aydın'ın üstlendiği "Hayaletler", 36. Varşova Film Festivali'nden ödülle döndü.
Yönettiği - 20.10.2020
Buldan, HDP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Pervin Buldan, şunları kaydetti: "Kendileri bin odalı saraylarda yaşarken halkı ise kuru ekmeğe muhtaç ettiler. Askıda ekmek kampanyası yoksulluğun, açlığın, sefaletin bir resmidir. Türkiye'nin yeni resmidir. 'Bir mermi kaç lira' diye soran Cumhurbaşkanının yönettiği ülkede, çocuk maması dahi alınamaz hale geldik.
Yönettiği - 20.10.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Milli Meclisine hitap etti Açıklaması
Ermenistan'ın yönettiği terör çeteleri eliyle kardeş Azerbaycan'a yönelen saldırılardan büyük bir üzüntü duyduğunu ifade eden Şentop, şehitler için taziye dileğinde bulundu.
Yönettiği - 20.10.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Meclisi'nde konuştu. Şentop, "Sizleri en kalbi duygularımla, hürmetle, muhabbetle selamlıyorum. Güzel Türkçemizde 'Önce selam, sonra kelam' derler. Ben de evvela üzerimdeki selamları sizlere iletmek istiyorum. İlk olarak, 1990'ların başından itibaren Karabağ davasına sahip çıkan, bugün de Azerbaycan'ın haklı mücadelesine var gücüyle destek veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın muhterem heyetinize ve bütün Azerbaycan'a selamlarını getirdim. Karabağ toprağının ait olduğu ellere geçmesi için dua eden, Azerbaycan'ın acısını yüreğinde hisseden, sevincini kendi sevinci sayan ve Nuri Paşa'nın şahs-ı manevisini yüreğinde taşıyan aziz milletimizin selamlarını getirdim. 100 yıl önce, vatanımızın bir kısmı işgal altındayken 'Ya istiklal ya ölüm' şiarıyla harekete geçen, milletimizin azim ve kararlılığına istinad eden Milli Mücadele'nin karargahı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin desteğini, duasını, selamını ve zafere kadar birlikte hareket etme iradesini getirdim. Bu iradenin bir tezahürü olarak şu anda bu Yüce Meclis'te, Azerbaycan'ın haklı davasına ve şanlı mücadelesine destek veren farklı partilerden milletvekili arkadaşlarımızla birlikte bulunuyoruz. Sizi temin ederim ki, bu yıl açılışının 100'üncü yıl dönümünü idrak ettiğimiz Türkiye Büyük Millet Meclisimizin mensuplarının kahir ekseriyeti, şu an, bu salonda bulunmayı canı gönülden istemektedir. İnşallah bütün milletvekillerimizin hazır bulunacağı o büyük içtimaı, iclası, işgalden kurtarıldıktan sonra hep birlikte Karabağ'da yapalım. Hülasa, milletimizin "Bir Kere Yükselen Bayrak Bir Daha Yere İnmez " diyerek Azerbaycan'ın istiklal ve hürriyetine hayatlarını adayan büyük liderler Mehmet Emin Resulzade ve Haydar Aliyev'in kutlu hatıralarına tazim ve hürmetlerini getirdim. Milli istiklalin habercisi, Karabağ'ı "Anne" bilen, büyük şair Bahtiyar Vahapzade'nin de dediği gibi bir ananın iki oğlu, bir emelin iki kolu, bir millet iki devlet, aynı arzu aynı niyet, birdir bizim her halimiz diyerek sevincimizi olduğu gibi melalimizi de paylaşmaya geldim. Öncelikle, 12 Temmuz'da başlayıp 27 Eylül sabahından itibaren iyice şiddetlenen, Ermenistan'ın yönettiği terör çeteleri eliyle kardeş Azerbaycan'a yönelen saldırılardan büyük bir üzüntü duyduğumu ifade etmek isterim.
Yönettiği - 20.10.2020
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yönettiği Haberleri | Yönettiği Haber - Haberler - Yönettiği haberleri, son dakika yönettiği haber ve gelişmeleri burada. Adıyaman 1954 Spor-1954 Kelkit Belediyespor: 1-0.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 23:49:33. #1.15#
title