'Yönetmenlik Bambaşka Bir Duygu'

'Yönetmenlik Bambaşka Bir Duygu'

Türkan Şoray 26 Yıl Aradan Sonra Yeniden Yönetmenlik Koltuğuna Oturmaya Hazırlanıyor. Daha Önce 4 Film Yöneten Şoray, Yeni Filmine Ağustos Ayında Başlayacağını Söylüyor..

'Yönetmenlik Bambaşka Bir Duygu'

TÜRKAN ŞORAY 26 YIL ARADAN SONRA YENİDEN YÖNETMENLİK KOLTUĞUNA OTURMAYA HAZIRLANIYOR. DAHA ÖNCE 4 FİLM YÖNETEN ŞORAY, YENİ FİLMİNE AĞUSTOS AYINDA BAŞLAYACAĞINI SÖYLÜYOR..

Erendüz Atasü'nün bir eserinden beyazperdeye uyarlanacak bir filmi yönetecek olan sinemanın Sultan'ı, oldukça heyecanlı olduğunu söylüyor: 'Yönetmenlik benim hayallerimi süsleyen bir aşk. Daha önce 4 kez bunu yaptım. Ama o filmlerin hepsinde aynı zamanda da oyuncu olarak rol almıştım. Bu sefer artık yalnızca yönetmenlik yapacağım.'

Bu filmin kendisi için bambaşka bir deneyim olacağını söyleyen Şoray, sözlerine şöyle devam etti: 'Yönetmenlik bambaşka bir duygu. Tüm yüreğini, hayallerini, düşlerini aktarma şansın var. Sihirli bir değneğe sahip olmak gibi bir şey.' Filme ağustos ayında 'motor' demeyi planlayan sanatçı, şu sıralar bir yandan senaryo üzerinde çalışırken bir yandan da filmde rol alacak sanatçıların seçimiyle ilgileniyor.