Yönetim, Aykut Kocaman'ın İstifasını Eto'o Transferiyle Engelledi

Fenerbahçe Yönetimi, Aykut Kocaman'la yaptığı görüşmede "İstediğin transferleri yapacağız." diyerek istifasını engelledi. Listenin başındaki Samuel Eto'o ile görüşmeler başladı.

Yönetim, Aykut Kocaman'ın İstifasını Eto'o Transferiyle Engelledi

Fenerbahçe'de yönetimin "Sorunları çözeceğiz, istediğin transferleri yapacağız" diyerek ikna ettiği Aykut Kocaman dün takımla birlikte idmana çıktı.

Teknik patron Kocaman'ın futboldan sorumlu yönetici Ali Yıldırım'la bir görüşme yaptığı bazı garantiler aldığı da öğrenildi. Aykut Kocaman devre arasında takımda operasyon yapacak ve bazı isimlerle yollarını ayıracak. Kocaman, bir transfer konusunda da söz aldı.

3 FUTBOLCUYU KAPININ ÖNÜNE KOYDU

Aykut Kocaman, şu aşamada Fernandao, Robin Van Persie ve Mehmet Topal'ın takımdan gönderilmesini istedi. Kaptan Volkan Demirel'in bile takımda kalmasının şüpheli olduğu ifade ediliyor. Kocaman'ın Ali Yıldırım ile yaptığı görüşmede kadroya takviye istediği de öğrenildi.

Fotomaç'ın haberine göre ise ara transferde öncelikli olarak golcü, sol bek ve orta saha alınacak. Golcü adayları arasında ilk sırada Antalyaspor'un yıldızı Samuel Eto'o yer alıyor. Takımdan ayrılmak istediği ileri sürülen 36 yaşındaki Kamerunlu futbolcu için temaslara başlandı bile.