Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Yaya Çarptı Sonra Kaçtı

Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Yaya Çarptı Sonra Kaçtı

Adana'nın Kozan ilçesinde karşıdan karşıya geçmeye çalışan vatandaşa çarpan sürücü hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden kaçtı.

Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Yaya Çarptı Sonra Kaçtı

Adana'nın Kozan ilçesinde karşıdan karşıya geçmeye çalışan vatandaşa çarpan sürücü hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden kaçtı. Aracın çarptığı yaya havada takla atarak yere düşerken kaza, saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Türkeli Mahallesi Feke Caddesi hastane kavşağında yaya olarak yolun karşısına geçmek isteyen 81 yaşındaki Muzaffer Ören'e, Ali Can Kocaer'in kullandığı 01 RC 822 plakalı otomobil çarptı. Çevredeki vatandaşlar, Ören'in yanından telefonla olayı ihbar ederek ambulans isterken, sürücü ise otomobili ile hızla olay yerinden kaçtı. Ambulansla Kozan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ören tedavi altına alındı. Vatandaşların verdiği plaka doğrultusunda inceleme yapan polis ekipleri, Ali Can Kocaer'i gözaltına aldı.

Kaza ile ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi. Kaza anı bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.