Yolcu Uçağı Haberleri

Yolcu Uçağı haber, Yolcu Uçağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yolcu Uçağı - 26.08.2020
Son dakika haberi! Muhammed bin Selman ortadan kaybolan muhalif Suudi Prensi Paris'ten Riyad'a kaçırmış
Suudi ailesine yönelik eleştirileri nedeniyle Kraliyet ailesi tarafından gelirleri kesilen ve Mısır'daki babasını görmek için sabırsızlanan Türki, pek tanımadığı Veliaht Prens bin Selman'a güvendi. Muhalif prensin, kendisini kaçırmak için gönderilen Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının Mısır'daki babasıyla buluşacağı Kahire yerine Riyad'a ineceğinden haberi yoktu.
Yolcu Uçağı - 24.08.2020
İran, Ukrayna uçağının karakutu bilgilerinin ayrıntılarını paylaştı
İran, 8 Ocak'ta başkent Tahran'da iki füze ile düşürdüğü Ukrayna'ya ait yolcu uçağının karakutu incelemesinden elde edilen kokpit konuşmaları ile olaya dair bilgileri paylaştı.
Yolcu Uçağı - 23.08.2020
Haftanın tarihine bakış
2008- Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te Itek Air'e ait Boeing 737 tipi yolcu uçağı kalkıştan bir süre sonra teknik arıza nedeniyle düştü, 65 kişi hayatını kaybetti.
Yolcu Uçağı - 22.08.2020
İran Sivil Havacılık Kurumu: "Ukrayna uçağında tazminat ödenmesi için hazırız"
İran Sivil Havacılık Kurumu Müdürü Touraj Dehqani Zangeneh, İran'ın Ocak ayında yanlışlıkla füzeyle vurarak düşürdüğü Ukrayna'ya ait yolcu uçağına yönelik yaptığı açıklamada, "İran, tazminatın ödenmesi için müzakereler konusunda tamamen hazır" dedi.
Yolcu Uçağı - 22.08.2020
İran Havacılık Kurumu Müdürü: Ukrayna uçağının tazminatını görüşmeye hazırız
Uçaktaki 176 kişiden kurtulan olmamıştı Ukrayna Hava Yollarına ait "Boeing 737" tipi yolcu uçağı, 8 Ocak sabahı Kiev'e gitmek üzere Tahran Uluslararası İmam Humeyni Havalimanı'ndan havalandıktan kısa süre sonra düşmüş, uçaktaki 176 kişiden kurtulan olmamıştı.
Yolcu Uçağı - 22.08.2020
ABD'de yolcu uçağında maske tartışması yumruklu kavgaya dönüştü
ABD'de Las Vegas'tan Kuzey Karolina'ya uçuş yapmak üzere havalimanında bekleyen yolcu uçağında bir kişi maske takmayı reddedince kavga çıktı.
Yolcu Uçağı - 18.08.2020
THY'NİN MALİ'YE GİDEN YOLCU UÇAĞI NİJER'E YÖNLENDİRİLDİ
İSTANBUL,DHATürk Hava Yolları (THY)'nın İstanbul'dan Mali'nin başkenti Bamako'ya gitmek üzere akşam saatlerinden havalanan uçağı, Mali'deki askeri darbe girişimi nedeniyle Bamako Modibo Keita Uluslararası Havalimanı'nın tüm uçuşlara kapatılmasının ardından Nijer'e yönlendirildi.
Yolcu Uçağı - 16.08.2020
Haftanın tarihine bakış
2012- Sudan'ın Güney Kordofan eyaletine resmi bir heyeti taşıyan yolcu uçağında iniş sırasında patlama meydana geldi, bir bakanın da arasında bulunduğu 31 kişi öldü.
Yolcu Uçağı - 14.08.2020
DHA DIŞ-Endonezya'da biletsiz uçağa binen kişi, yaka paça uçaktan atıldı
Olay, Endonezya'nın Bandar Lampung kentindeki Radin Inten II Uluslararası Havaalanı'nda meydana geldi. Yolcu uçağına biletsiz şekilde binen bir kişi, uçağın bağlı olduğu Citilink Havayolları çalışanları tarafından yaka paça uçaktan çıkarıldı.
Yolcu Uçağı - 13.08.2020
"İbrice" dalış turizminin yıldızı olmaya devam edecek
Liman çevresine dalış yapmaya gelen dalgıçların yıl boyunaca turizm hareketliliği oluşturduğunu anlatan Arsu, "Limandaki doğal koylar olsun, turizme katkı sunmak amacıyla limanın 1 mil açığında batırılan Airbus A330 tipi yolcu uçağı dalgıçların ilgi odağı oldu.
Yolcu Uçağı - 11.08.2020
İran ile Ukrayna arasında düşürülen yolcu uçağının tazminatı konusunda anlaşmazlık
İran, ocak ayında başkent Tahran üzerinde yanlışlıkla füzeyle düşürdüğü Ukrayna'ya ait yolcu uçağının Avrupalı şirketler tarafından sigortalandığını bu nedenle tazminat ödemeyeceğini açıklarken, Ukrayna, tazminatı ödemekle yükümlü tarafın İran olduğunu duyurdu.
Yolcu Uçağı - 09.08.2020
Trablus'tan yaklaşık 5 ay sonra ilk yolcu uçağı İstanbul için havalandı
Libya'nın başkenti Trablus'taki Mitiga Havalimanı'nda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaklaşık 5 ay önce askıya alınan uçuşlar bugün yeniden başladı.
Yolcu Uçağı - 09.08.2020
Haftanın tarihine bakış
2005- 121 kişinin bulunduğu, Boeing 737 tipi Kıbrıs Rum kesimi yolcu uçağı Atina yakınlarında, iki gün sonra da 152 yolcu taşıyan Kolombiya uçağı Venezuela'nın kuzeybatısında düştü.
Yolcu Uçağı - 07.08.2020
Türkiye'den Hindistan'a taziye mesajı
Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Hindistan Havayolları'nın Dubai-Kozhikode seferini gerçekleştiren IX-1344 sefer sayılı yolcu uçağının inişe geçtiği sırada Calicut Havaalanında meydana gelen kazada ölü ve yaralıların olduğu üzüntüyle öğrenilmiştir.
Yolcu Uçağı - 07.08.2020
Dışişleri Bakanlığından Hindistan'da meydana gelen uçak kazası için taziye açıklaması
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Dubai-Kozhikode seferi yapan uçağın iniş sırasında kaza geçirdiği belirtilerek, "Hindistan Havayollarının Dubai-Kozhikode seferini gerçekleştiren IX-1344 sefer sayılı yolcu uçağının inişe geçtiği sırada Calicut Havaalanında meydana gelen kazada ölü ve yaralıların olduğu üzüntüyle öğrenilmiştir.
Yolcu Uçağı - 07.08.2020
Dışişleri Bakanlığı'ndan Hindistan'a taziye mesajı
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Hindistan Havayolları'nın Dubai-Kozhikode seferini gerçekleştiren IX-1344 sefer sayılı yolcu uçağının inişe geçtiği sırada Calicut Havaalanı'nda meydana gelen kazada ölü ve yaralıların olduğu üzüntüyle öğrenilmiştir.
Yolcu Uçağı - 28.07.2020
İran ve Ukrayna, düşürülen uçağın tazminat görüşmelerine başlıyor
İran heyeti, 8 Ocak'ta başkent Tahran'da füzeyle düşürülen yolcu uçağının tazminatıyla ilgili müzakereler için yarın Ukrayna'ya gelecek.
Yolcu Uçağı - 28.07.2020
İran'da iki İsveç vatandaşı uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alındı
Öte yandan ABD'nin geçen hafta İran'a ait bir yolcu uçağına Suriye hava sahasında savaş uçaklarıyla önleme yapmasına da değinen İsmaili, "Yargı Erki, ülkemizin Dışişleri Bakanlığına ve uluslararası topluma bu vahşice davranışları önlemek için diplomasi ve hukuki yollara başvurma çağrısında bulunuyor.
Yolcu Uçağı - 25.07.2020
Boeing, 777X geniş gövdeli yeni uçaklarını 2021'de piyasaya sürecek
ABD'li uçak üreticisi Boeing, yeni geniş gövdeli yolcu uçağı 777X'i Covid-19 salgını nedeni ile 2021'de piyasa süreceğini duyurdu.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Özbekistan'da Cumhurbaşkanı tarafından imzalanan kararnameyle, salgınla mücadelede yer alan bir grup sağlık çalışanı, çeşitli devlet nişanı ve madalyalarla ödüllendirildi. Gürcistan'da yurt içi uçak seferleri yeniden başlarken, Gardabani bölgesinde Kharacalar köyü, Kovid-19 vakalarının tespit edilmesi üzerine karantinaya alındı. Kanada Halk Sağlığı Ajansı verilerine göre, salgının başladığı 4 Şubat'tan 18 Temmuz'a kadar Kanada havalimanlarına iniş ve kalkış yapan 200'ü iç ve 361'i de dış hat yolcu uçağı olmak üzere toplam 561 uçuşta virüs vakası saptandı.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
İran'dan "hiçbir düşmanca hareketi cevapsız bırakmayız" açıklaması
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Abbas Musevi, Suriye hava sahasında taciz edilen yolcu uçağıyla ilgili olarak "İran hiçbir düşmanca hareketi cevapsız bırakmaz." dedi.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
Tahran'dan İran'a ait yolcu uçağını Suriye hava sahasında "taciz eden" ABD'ye tepki Açıklaması
İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Tahran- Beyrut seferini yapan İran'ın Mahan Havayolları'na ait yolcu uçağına Suriye hava sahasında savaş uçağıyla önleme yapan ABD yönetiminin bir felakete yol açmadan önce durdurulmasını istedi.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
Filistinli gruplardan ABD'nin İran'a ait yolcu uçağını taciz etmesine kınama
Hamas, Filistin İslami Cihad Hareketi ve Filistin Halk Kurtuluş Cephesi (FHKC), Tahran-Beyrut seferini yapan Mahan Hava Yollarına ait yolcu uçağının Suriye semalarında ABD savaş uçağı tarafından taciz edilmesini kınadı.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
İran, yolcu uçağına taciz girişimini Uluslararası Sivil Havacılık Örgütüne şikayet etti
İran Sivil Havacılık Kurumu, İran'a ait yolcu uçağına yönelik taciz girişimi nedeniyle ABD'yi Uluslararası Sivil Havacılık Kurumuna şikayet etti.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
Kanada'da son 5 aydaki 561 uçak seferinde Kovid-19 saptandı
Kanada Halk Sağlığı Ajansı verilerine göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başladığı 4 Şubat'tan 18 Temmuz'a kadar Kanada havalimanlarına iniş ve kalkış yapan 200'ü iç ve 361'i de dış hat yolcu uçağı olmak üzere toplam 561 uçuşta virüs vakası saptandı.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
ABD'den İran'a ait yolcu uçağına Suriye semalarında yapılan önlemeye ilişkin açıklama Açıklaması
ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), İran merkezli Mahan Havayolları'na ait yolcu uçağına Suriye semalarından önleme yapılmasının güvenlik amaçlı ve uluslararası standartlara uygun olduğunu açıkladı.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
23 Temmuz 2020 Haberleri
23 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Yolcu Uçağı - 24.07.2020
İran'dan taciz edilen yolcu uçağıyla ilgili ABD'ye uyarı
İran, Şam semalarında iki savaş uçağı tarafından taciz edilen Mahan Havayolları'na ait yolcu uçağına Tahran'a dönüşü sırasında bir şey olması durumunda bundan ABD'nin sorumlu olacağını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yolcu Uçağı Haberleri | Yolcu Uçağı Haber - Haberler - Sayfa 8 - Yolcu Uçağı haberleri, son dakika yolcu uçağı haber ve gelişmeleri burada. BAE-İsrail-ABD heyetinin görüşmesi sona erdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 13:29:51. #1.14#

title