Yol Verme Tartışması Yüzünden Otoyol Savaş Alanına Döndü: 3 Yaralı

Yol Verme Tartışması Yüzünden Otoyol Savaş Alanına Döndü: 3 Yaralı

Balıkesir'de iki araç sürücüsü seyir halindeyken kavgaya tutuştu. Minibüs şoförü, olayı görüntüleyince otoyol savaş alanına döndü 3 kişi bıçaklandı.

Balıkesir'in Edremit ilçesinde karayolundaki yol verme meselesi yüzünden çıkan bıçaklı kavgada 3 kişi yaralandı. Kavga anı cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

İKİ ARACIN YOLDAKİ KAVGASI KAZAYLA SONUÇLANDI

Olay, dün öğle saatlerinde Kocaseyit Havalimanı yakınlarında meydana geldi. İçerisinde 2'si kadın 4 kişinin bulunduğu siyah renkli araç ile başka kırmızı renkli bir aracın Ayvalık istikametinden birbirlerini tacizi kazayla sonuçlandı.

DİĞER ARAÇTAKİ 2 KİŞİYİ BIÇAKLADILAR

Bu sırada dolmuş şoförü olan başka bir kişi de kazayı görüntülemeye başlayınca karayolu savaş alanına döndü. Kırmızı araçta bulunan Y.Y. isimli yaşlı adam ile M.S. isimli kişi siyah araçta bulunan H.Ç. ve E.C'nin bıçaklı saldırısına uğradı.

MİNİBÜS ŞOFÖRÜ, KAVGAYI GÖRÜNTÜLEDİĞİ İÇİN DARP EDİLDİ

Bunu görüntüleyen minibüs şoförü M.K. da siyah araçlı kişiler tarafından görüntüyü çektiği için darp edildi. Minibüs şoförünün darp anları da görüntülerde yer aldı. Jandarmanın kısa sürede müdahalesi ve havaya ateş açması sonucu olay büyümeden önlendi.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA REKOR KIRDI

M.K'nın görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Olayla ilgili soruşturma sürerken siyah araçta bulunan H.Ç ve E.C gözaltına alındı. Adli işlemlerden sonra şüphelilerin adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.