Yol Kenarında Çobanların Yaralı Olarak Bulduğu Şahıs Öldü

Yol Kenarında Çobanların Yaralı Olarak Bulduğu Şahıs Öldü

Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'ne Bağlı Bolayır Beldesi'nde, Yol Kenarında Darp Edilmiş Halde Çobanlar Tarafından Bulunan Şahıs, Kaldırıldığı Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Hayatını Kaybetti.

Yol Kenarında Çobanların Yaralı Olarak Bulduğu Şahıs Öldü

Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'ne bağlı Bolayır Beldesi'nde, yol kenarında darp edilmiş halde çobanlar tarafından bulunan şahıs, kaldırıldığı Çanakkale Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Bolayır Beldesi'nde yol kenarında bir şahsın yattığını gören çobanlar, durumu yetkililere bildirdi. Bunun üzerine acilen Gelibolu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve isminin Ali Yapıcı olduğu belirlenen kişi, durumunun ağır olması üzerine Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Ancak şahıs bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bu arada hayatını kaybeden Ali Yapıcı'nın Edirne'nin Keşan İlçesi'nde taksicilik yaptığı ve sabah saatlerinde 22 T 4015 plakalı aracıyla B.A. (24) isimli kişiyi Bolayır'a getirmek üzerine yola çıktığı belirlendi. Emniyet kuvvetleri bunun üzerine B.A.'yı (23) olayın zanlısı olarak gözaltına aldı. Gelibolu'ya gitmek üzere yola çıkan B.A.'nın, Bolayır yakınlarına geldikleri sırada henüz belirlenemeyen bir nedenle taksi sürücüsü Yapıcı'yı darp ederek yaraladıktan sonra yol kenarına atıp aracı da gasp ettiği iddia edildi. Olayın ardından ticari taksiyle ilçeye gelen şahsın, 3 arkadaşını araca alıp bir süre ilçe merkezinde gezdiği de iddia edilirken, olayla ilgili tahkikatın çok yönlü olarak sürdürüldüğü açıklandı.

(AÖ-SN-SN-Y)