Yimpaş 2007 Yılında 700 Milyon YTL Ciro Elde Etti

Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Örnek, Yimpaş'ın 2007 Yılında 700 Milyon YTL Gibi Bir Ciro Mevcudunun Olduğunu Söyledi.

Yimpaş 2007 Yılında 700 Milyon YTL Ciro Elde Etti

Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Örnek, Yimpaş'ın 2007 yılında 700 milyon YTL gibi bir ciro mevcudunun olduğunu söyledi.

Aytaç Akyudum Çayıralan Su Tesisleri'nin temel atma törenine katılan Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah Örnek, Yimpaş'ın 2007 yılında 700 milyon YTL gibi bir ciro mevcudunun olduğunu belirtti. Örnek, "Ciro içerisinde en büyük pay amiral gemimiz Aytaç Grubu'na aittir. Aytaç Grubu bütün işletmeleriyle her geçen gün çalışmalarına hız katarak faaliyetlerine devam ediyor" dedi. Yimpaş'ın büyük bir aile olduğunu ifade eden Örnek, holdingin 113 bin ortağı, 7 bine yakın çalışanı bulunduğunu söyledi.

İşletmeleri, fabrikalarıyla, oteller ve sağlık gruplarıyla, mağazalar zinciri ve hizmet sektörüyle faaliyetlerinin devam ettiğini dile getiren Örnek, "Yimpaş'ın faaliyetleri katlanarak devam ediyor. İnşallah bundan sonra daha karlı sektörlerde yatırımlar yapmak suretiyle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Yozgat fakir ve işsiz bir ildir. Şiddetle istihdama ihtiyacı var. Burada sırf Yimpaş ve Aytaç değil bütün işletmeleri, bütün fabrikatörleri, işadamlarını Yozgat'ta görmek istiyoruz. Bu tesisimizin Yimpaş'a, Çayıralan ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

(ÖE-MSA-NÇ-E)