Yıllanmış Aşıklara Nostaljik Hediyeler
Haberler » Güncel » Haber

Yıllanmış Aşıklara Nostaljik Hediyeler

Yaklaşan Sevgililer Günü Çiftleri "Ne Alsam" Diye Düşündürürken, Yıllanmış Aşklara Özel, Eskileri Yad Ettirecek Taş Plaklar ve Antika Eşyalar Sevgili Eliyle Verilmek İçin Eskidji Bit Pazarı'nda Müşterilerini Bekliyor.

Yıllanmış Aşıklara Nostaljik Hediyeler

Yaklaşan Sevgililer Günü çiftleri "ne alsam" diye düşündürürken, yıllanmış aşklara özel, eskileri yad ettirecek taş plaklar ve antika eşyalar sevgili eliyle verilmek için Eskidji Bit Pazarı'nda müşterilerini bekliyor.

Yaklaşan Sevgililer Günü nedeniyle hediye konusunda kararsız olan çiftler, sevgilerini en iyi anlatacak hediyeler arıyor. Alışveriş anlayışına yeni bir soluk getiren Eskidji Bit Pazarı, Sevgililer Günü'nde kişiye özel yapılan takılardan antikaya, ev tekstilinden beyaz eşyaya, elektronikten giyime kadar vatandaşların aradığı pek ürünü uygun fiyatlarla sunuyor. Sararmış kitaplar, tıkırdayan saatler, tozlu gramofonlar, gün görmüş kıyafetler; teknoloji hastası sevgiliye özel elektronik eşyalar,

bilgisayarlar; hanımlar için, kişiye özel tasarlanmış takılar, rengarenk kutular, aksesuarlar, kıyafetler; yıllanmış aşklara özel, eskileri yad ettirecek Zeki Müren'in, Bülent Ersoy'un ve daha pek çok sanatçının taş plakları, antikalar, kitaplar ve çerçeveler sevgili eliyle verilmek için raflarda bekliyor.

İster antika bir eşya, ister sade bir toka, ister bir çiçek, ister bir bilgisayar, sevgiliye hediye edilebilecek çok sayıda ürün Eskidji Bit Pazarı'nda. 7'den 70'e alternatif bir çok hediye seçeneği bulunan ve kapalı alanda 350 mağazası, lokantaları, çocuk oyun alanı ve ücretsiz otoparkı ile haftanın 7 günü açık olan Eskidji Bit Pazarı, Sevgililer Günü için özel müşterilerini bekliyor.

(AS-ED-ÖZ-Y)