Yılın Dijital Dönüşüm Projesi Ödülü D&R'ın

Yılın Dijital Dönüşüm Projesi Ödülü D&R'ın

D&R,dijital dönüşüm programıyla IDC 2017 Türkiye CIO Ödülleri Yarşıması'nda "Yılın Dijital Dönüşüm Projesi" ödülünü kazandı.

Yılın Dijital Dönüşüm Projesi Ödülü D&R'ın

Bilgi teknolojileri sektörünün en önemli organizasyonlarından IDC (International Data Corporation) Türkiye ofisi tarafından her yıl düzenlenen "CIO Ödülleri Yarışması" sonuçlandı.

D&R, teknik alt yapısının yenilenmesi konusunda 2017 başlattığı Altyapı, Servis Sürekliliği, ERP, E-Ticaret, BT Yönetişim ve Süreç Dönüşümü başlıkları altında yürüttüğü Dijital Dönüşüm programıyla,IDC 2017 Türkiye CIO yarışmasında Yılın Dijital Dönüşüm Projesi ödülünün sahibi oldu.

Finans, telekomünikasyon, perakende, üretim, kamu ve eğitim sektörlerinden 49 kurum ve 90 projenin yarıştığı IDC 2017 Türkiye CIO ödüllerinde 'Dijital Dönüşüm programıyla'ödül alan D&R bir sonraki hedefine de hazır.

Dijital dönüşüm konusundaki yenilikçi adımlarına 2018'de de devam edecek olan D&R, sektör yöneticileri, analistler ve akademisyenlerin değerlendirmeleri ile sektörel onay aldı ve dönüşümüyle farkındalık kazandırdı.

Kaynak: Bültenler