Yıldız Tilbe Sahnedeyken Saldırıya Uğradı!

Yıldız Tilbe Sahnedeyken Saldırıya Uğradı!

O Ses Türkiye jürisinden ayrıldıktan sonra sahne çalışmalarına ağırlık veren Yıldız Tilbe önceki akşam sahneye çıktığı mekanda saldırıya uğradı.

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün sahne aldığı mekanda saldırıya uğradı. Tilbe'nin korku dolu anları kameralara yansıdı.

SAHNEYE ÇIKIP ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Konser devam ederken bir grup arasında çıkan tartışmaya Yıldız Tilbe'nin müdahale etmesiyle, seyirciler arasından bir kişi sahneye çıkıp sanatçının üzerine yürüdü.

KAVGANIN NEDENİ ÖĞRENİLEMEDİ

Güvenlik görevlileri, seyirciyi sahneden indirse de kavganın neden çıktığı ve seyircinin neden Yıldız Tilbe'nin üzerine yürüdüğü öğrenilemedi.

YORUMLAR (27)

  • AV.HANIM:
    Halkımıza kötü örnek olan biri. Akıl sağlığından şüphe ettiğim biri. İnsanlar bu gibi insanları severek, yaptığı yanlışı görmezden gelerek iyi yaptığını sanırlar. Asıl sanatçı örnek olmalıdır. Her hareketiyle, bakış açısıyla vs. Yıldız Tilbe. Dansıyla dalga geçilirdi. Bizim zamanımızda. Sesinden çok yaptığı ve yaşadığı kafalarla anılırdı. Hoş.. Şuanda da farksız da. Gençlerimize böyle örnek istemiyoruz. Bu gibi insanlar tedavi edilmeli önce. Sonra hal kalırsa ekran karşısında olmalıdır diye düşünüyorum
    GÜL: TEBRİK EDERİM. ÇOK DOĞRU TELAFUZ ETMİŞSİNİZ.
  • OKYANUS:
    Siz kim oluyorsunuz siz ölünde helva yiyelim pislik mahlukatlar kurban olun siz tilbeye sizin gibi gerezekakinin birisi cikmisdir sahneye siz onun tirna edebilirmisiniz biride cikmiş o besteleri o yazmiş olamazmiş herkez sebin gibi adtal mi kadin yaziyoda okuyoda ve öyle bir kitlesi varki yedi çettinizi toplasak yarisi etmessiniz imaninda kimde oldugunu bilemessiniz siz icki icmiyosunyur ama ne boklar yiyosunuzdur Allah bilir simdi kapatin çenenizi susun...
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.