YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri

Yıldız Teknik Üniversitesi haber, Yıldız Teknik Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldız Teknik Üniversitesi - 31.08.2020
MediaMarkt Avrupa yönetimine Türk yönetici
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede MBA derecesini alan Gökyıldırım, 25 yılı aşan kariyeri süresince çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey görevlerde bulundu.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 18.07.2020
TEKNOFEST'e ev sahibi Gaziantep'ten büyük ilgi
Üniversite başvuruları alanında ise Gaziantep'teki ilgi yine göze çarptı. En çok başvuruyu 424 öğrencinin katılımıyla İstanbul Teknik Üniversitesi, 399 çalışmayla Yıldız Teknik Üniversitesi, 394 çalışmayla da Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) gönderdi.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 13.07.2020
Yılın ilk yarısında 3 bin 172 yerli patent başvurusu yapıldı
Yıldız Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi ve Betatech Medical Cihazlar Sanayi Mümessillik arasında, yüksek saflıkta kemik tamamlama tozu (kemik grefti) ve sistit solüsyon ile ilgili buluşların patent devri yoluyla sanayiye transfer edilmesi kapsamında online imza töreni gerçekleşti.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 10.07.2020
Shell Eco-Marathon Avrupa'ya Türk gençleri damga vurdu
Haziran ayında, tarihinde ilk kez online olarak gerçekleştirilen Shell Eco-Marathon Avrupa 2020’de Bursa Uludağ Üniversitesi’ni temsilen UMAKİT takımı ve Yıldız Teknik Üniversitesi’ni temsilen AE2 takımı birinciliğe layık görüldü.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 07.07.2020
Toyota'nın yeni COO'su İsmail Ergun oldu
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.'deki yeni organizasyonel yapılanma ve atama ile birlikte; COO görevini üstlenen İsmail Ergun, Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 07.07.2020
Gayrimenkul Döngü Hızı en yüksek il İstanbul en yavaş il Artvin
GABORAS ve Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark tarafından oluşturulan İnovasyon ve Bilim Araştırma Grubu tarafından oraya konulan "Gerçekleşen İşlemler İl Parsel İşlem Döngüsü"ne göre, ticarete konu olan gayrimenkullerin el değiştirme hızını ölçen "Gayrimenkul Döngü Hızı" ile ilgili çalışmalardan ilk bulgular elde edildi.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 23.06.2020
17 üniversite rektörlüğü için adaylık süreci başladı
YÖK'ün internet sitesinde yer alan rektör adaylığı başvuru ilanında, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Dicle Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, İnönü Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Trakya Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi'ne rektör ataması yapılacağı belirtildi.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 07.06.2020
Salgın sonrası ABD-Çin gerilimi artıyor
Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Okur, "ABD, Çin'le ilişkilerinde daha çatışmacı olacak, bunun işaretlerini görüyoruz.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 01.06.2020
Son dakika haber! Koronavirüsün yolcu davranışlarına ve ulaştırma sistemine etkisi değerlendirilecek
Toplu Ulaşım Bilim Kurulunda İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Merkez Müdürü Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 20.05.2020
FETÖ'nün Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeki yapılanması davasında 14 sanığa tahliye
FETULLAHÇI Silahlı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Yıldız Teknik Üniversitesi yapılanmasında, açığa alınan veya ihraç edilen aralarında 2'si profesör, akademisyenler ile memurların bulunduğu 21 sanığın "Silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan verilen 9'ar yıl hapis cezasının Yargıtay'da...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri | Yıldız Teknik Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Yıldız Teknik Üniversitesi haberleri, son dakika yıldız teknik üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. (GRAFİKLİ)- Unutulmaz karakterlerin oyuncusu: Tarık Akan.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 05:50:04. #1.15#

title