YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri

Yıldız Teknik Üniversitesi haber, Yıldız Teknik Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldız Teknik Üniversitesi - 25.02.2021
Zarafetiyle unutulmayan oyuncu: Aytaç Arman
Sanatçı Arman, 1966'da Tarsus'ta boya fabrikasında çalıştı. Üniversiteyi 1969'da kazanan Arman, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünü tamamlamadan, 3.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 24.02.2021
YÖK üniversitelerdeki yabancı uyruklu öğrenci ve öğretim elemanlarına ilişkin verileri açıkladı
Mevlana ve Erasmus gibi uluslararası değişim programları kapsamında 141 üniversiteye 6 bin 753 öğrenci geldi. Uluslararası değişim programları kapsamında gelen öğrenci sayısı yüksek üniversitelerin arasında 396 öğrenci ile İstanbul Üniversitesi birinci, 314 öğrenci ile Ege Üniversitesi ikinci, 287 öğrenci ile Yıldız Teknik Üniversitesi üçüncü, 275 öğrenci ile Marmara Üniversitesi dördüncü ve 260 öğrenci ile Orta Doğu Üniversitesi beşinci oldu.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 23.02.2021
Son dakika haber! Çekya Başbakanı Babis, Türkiye'nin Prag Büyükelçisi Bağış'ı kabul etti Açıklaması
Bağış, görüşmede Başbakana Yıldız Teknik Üniversitesi Abdülhamit Merkezi Başkanlığından özel olarak getirttiği, Sultan 2.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 22.02.2021
Sakarya Üniversitesi, sosyal sorumluluk projelerinde başarılı bulundu
Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Yükseköğretim Kurulu'nun (YÖK) hazırladığı rapora göre sosyal sorumluluk kategorisinde ikinci sırada yer aldı.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 16.02.2021
Institut français Türkiye tarafından Fransızca Çeviri Ödülleri verilecek
Başkanlığını INALCO Türkçe Kürsüsü Yöneticisi ve Actes Sud Türkçe Koleksiyonu Müdürü Timour Muhidine'in üstlendiği Institut français Türkiye Çeviri Ödülleri Seçici Kurulu'nda Ankara Üniversitesi'nden Prof. Dr. Emin Özcan, Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Doç.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 10.02.2021
İLKE Vakfı 'Sivil Toplumun On Yılı Alan İzleme Raporu'nu paylaştı
İLKE Vakfından yapılan açıklamaya göre, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Lütfi Sunar'ın koordinatörlüğünde yürütülen projenin raporuna, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 06.02.2021
Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden Prof. Dr. Şengörür atandı
Şengörür'ürün özgeçmişi Adapazarı'nda 1958 yılında doğan Bülent Şengörür, 1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden lisans, 1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı yüksek lisans ve 1994 yılında doktora derecelerini aldı.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 16.01.2021
Boğaziçi dünyasının kültürel krizi
[Prof. Dr. Bedri Gencer Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesidir] "Görüş" başlığıyla yayımlanan makalelerdeki fikirler yazarına aittir ve Anadolu Ajansı'nın editöryel politikasını yansıtmayabilir.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 09.01.2021
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi, teknelere egzoz emisyon ölçüm belgesi veriyor
Bu konuda yoğun çalışmalar yaptıklarını dile getiren Sarı, şöyle konuştu: "Türkiye'deki turizm de kullanılan mavi turlar denilen faaliyetlerde kullanılan motor yatlar denilen deniz teknelerinin Ege ve Akdeniz bölgelerinde faaliyet gösterirken uluslararası sulara geçmesi gerekiyor. Uluslararası sulara geçtiğinde egzoz emisyon ölçümü belgesi olması gerekiyor. Bakanlıkla işbirliği halinde çalıştık ve yetki aldık. Emisyon Ölçüm Sistemi kurduk. Personel yetiştirdik. Şu anda 200'e yakın yani Çanakkale'den tutun İskenderun'a kadar teknelerin emisyon ölçümleri belirli bir ücret karşılığında yapıldı. Türkiye'nin her tarafından bununla ilgili talepler geliyor ve yapılmaya devam ediyor. Arkadaşlarımız mobil olarak gidiyorlar bu teknelerin egzoz emisyonlarını ölçüyorlar, raporlarını hazırlıyorlar böylece bu tekneler uluslararası sulara gidebiliyor." Sarı, konuyla ilgili İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve 9 Eylül Üniversitesi'nin de yetkilendirildiğini de sözlerine ekledi.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 08.01.2021
ODD Satış ve İletişim Ödülleri sahiplerini buldu
Jüri üyeleri Fügen Toksü, Lider İletişimi ve Paydaş İlişkileri Yönetimi Stratejik Danışmanı, T & C Halkla İlişkiler Yöneticisi, TOBB Medya ve İletişim Meclisi Başkan Yardımcısı, SEDEFED Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Suat Gezgin, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Avrupa Çalışmaları Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim Kırcova, Yıldız Teknik Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri | Yıldız Teknik Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Yıldız Teknik Üniversitesi haberleri, son dakika yıldız teknik üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Bay J kimdir? Kerem Bursin'e ne dedi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 21:22:34. #1.14#

title