Yıldız Futbolda Şampiyon Çamköy İlköğretim

Yıldız Futbolda Şampiyon Çamköy İlköğretim

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla Okullar Arası Spor Müsabakaları çerçevesinde düzenlenen Yıldız Erkek Futbol turnuvası sonuçlandı.

Yıldız Futbolda Şampiyon Çamköy İlköğretim

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla Okullar Arası Spor Müsabakaları çerçevesinde düzenlenen Yıldız Erkek Futbol turnuvası sonuçlandı. Turnuvanın şampiyonu olan Çamköy İlköğretim Okulu şampiyonluğunu Romen havası ile kutladılar.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla Okullar Arası Spor Müsabakalarında Yıldız Erkek Futbol Şampiyonasında Çamköy İlköğretim Okulu şampiyonluğu elde etti. Yıldız Erkekler Futbol Turnuvasının ödül töreni Nurettin Zafer Stadında gerçekleştirilirken takımlara ödüllerini Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran verdi. Nurettin Zafer Stadında yapılan zorlu maçlar sonucunda Çamköy İlköğretim Okulu şampiyonluğu göğüslerken ikinci 23 Nisan İlköğretim Okulu ve üçüncü de Uzunmustafa İlköğretim Okulu oldu. İkinci olan 23 Nisan İlköğretim takımına ödülünü Milli Eğitim Şube Müdürü Haşmet Batur, üçüncü olan Uzunmustafa İlköğretim Okulunun kupasını da Çamköy İlköğretim Müdürü Necmettin Yazıcı verdi.

Turnuvada şampiyon olan takıma birincilik kupasını veren Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, "Düzce'de tüm spor branşlarında yetenekli sporcularımızla daha iyi yerlere geleceğiz. Futbol bu ülkede sevildiği kadar Düzce'de de seviliyor. Hatta aşkla futbola bakılıyor. Biz de gençlerimizi daha iyi yerlere getirmek için bu organizasyonları yapacağız. Dereceye giren ve giremeyen tüm okullarımızı tebrik ediyorum" diye konuştu.

Kupa törenin ardından Çamköy İlköğretim Okulu futbolcuları ve taraftarları Romen havası ile şampiyonluğu kutladılar. - DÜZCE