Yıldız Erkekler Türkiye Türkiye Şampiyonası Elemeleri

Türkiye Yıldız Erkekler Voleybol Grup Eleme Maçları, Kuşadası Uğur İnan Spor Salonu'nda Başladı. 6 İl Birincisinin Mücadele Etmesi Gereken Grup Elemelerine, Kütahya ve Eskişehir İl Birincisi Takımların Parasızlık Nedeniyle Katılamadığı Açıklandı.

Yıldız Erkekler Türkiye Türkiye Şampiyonası Elemeleri

Türkiye Yıldız Erkekler Voleybol Grup Eleme Maçları, Kuşadası Uğur İnan Spor Salonu'nda başladı. 6 il birincisinin mücadele etmesi gereken grup elemelerine, Kütahya ve Eskişehir il birincisi takımların parasızlık nedeniyle katılamadığı açıklandı.

Kuşadası Uğur İnan Spor Salonu'nda başlayan ve 3 gün sürecek olan grup elemelerine İzmir'den Altay, Antalya'dan Ufuk Koleji Spor Kulübü, Muğla'dan Milas Dörtyolspor ve Aydın'dan da Aydın Gençlikspor'un yıldız erkek voleybol takımları katılıyor. Voleybol Aydın İl Temsilcisi Ali Yelgin, 6 takımın katılması gereken elemelere ancak 4 takımın gelebildiğini belirterek, Kütahya ve Eskişehir temsilcilerinin parasızlıktan turnuvaya katılmadığını söyledi.

Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda Aydın'ı temsil eden Aydın Gençlikspor Kulübü Antrenörü Mustafa Tankut ise Kuşadası'ndaki elemelerde de başarılı olarak final grubuna yükselmeyi hedeflediklerini söyledi.

(ZH-EYB-SN-SN-S)