YILDIRIM DEMİRÖREN HABERLERİ

Yıldırım Demirören haber, Yıldırım Demirören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldırım Demirören - 06.10.2019
Erdoğan demirören golf turnuvası sona erdi
04-06 Ekim tarihlerinde golfün gelişmesinde büyük emeği olan Kemer Country Club'ın Başkanı Merhum Erdoğan Demirören adına 2'ncisi düzenlenen Erdoğan Demirören Golf Kupası büyük mücadelelere sahne oldu. 250 golfçünün katılım gösterdiği turnuvada Cemal Kalyoncu, Nihat Özdemir, Yıldırım Demirören, Kıvanç Oktay, Faruk Erdoğan, Hakan Çarmıklı, Bülent Ciritçi, Fikret Öztürk, Tuğrul Timur, Ali Nuri Türker ve Erhan Kamışlı'nın da aralarında bulunduğu iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimler de yer aldı.
Yıldırım Demirören - 05.10.2019
Erdoğan demirören golf turnuvası'nda heyecan sürüyor
Bugüne kadar ulusal ve uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapan Kemer Country Club'ta düzenlenen 2'nci Erdoğan Demirören Golf Turnuvası, yoğun katılımla sürüyor. Dün başlayan turnuvada bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören; arkadaşları Bülent Ciritçi, Ali Nuri Türker ve Tuğrul Timur ile golf oynayarak bu önemli turnuvada heyecana ortak oldu.
Yıldırım Demirören - 23.09.2019
"Beşiktaş sezona şanssız bir şekilde başladı"
Taraftarın üzüldüğünün farkında olduğunu dile getiren siyah-beyazlı yönetici, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben taraftarların içinden geliyorum. Onlar üzülüyorsa ben kahroluyorum. Elimizden geldiğince hocamıza destek olmamız lazım. Her şey yeni başladı. Biz takımımıza destek olmazsak, ligin başında kaybedilecek puanları, şampiyonluğa koşarken çok ararız. Benim ricam, taraftarlarımızın takımın yanında olması. Zaten işler kötüye gittiği zaman taraftarlarımız her türlü tepkiyi koyuyor. Ben tekrar söylüyorum, Beşiktaş sezonu şampiyonlukla tamamlayacaktır. Ama işler istediğimiz gibi gitmezse, kimse merak etmesin, herkes üzerine düşeni yapmaya hazırdır. Şu anda kenetlenme ve bir olma zamanı. Dört sene önceki hava biraz kayboldu. Beşiktaş'ın en büyük rakibi yine Beşiktaş. Beşiktaş'ın kayıplarında ellerini ovuşturan bir kitle var. Taraftarken bunu göremiyorduk. Bu tip algı operasyonlarına kimse kulak asmasın. Bizler de yöneticiyiz ama aynı zamanda taraftarız. Ortada vahim bir durum yok ve bu takım toparlanacaktır. Bunu da hep beraber göreceğiz. Bu akşam Medipol Başakşehir maçıyla bir çıkış yakalayacağız. Sakatların da takıma katılmasıyla Beşiktaş, 2 sene önceki ruhuna kavuşacaktır." Yıldırım Demirören'in başkan adayı olacağı yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine Yücel, "Olağanüstü genel kurula gidilmesiyle ilgili benim inisiyatifimde olan bir durum yok.
Yıldırım Demirören - 18.09.2019
"Kural hatası için başvuruda bulunacağız"
Futboldaki yeni kuralların birçok kesim tarafından tam olarak idrak edilemediğini kaydeden Ali Koç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Federasyonun kulüplere, hakemlere, sporculara ve medyaya sağlıklı bilgilendirme yapması önemli. Zaman ne gösteririz göreceğiz. Başvuru yapmamak sorumsuzluk olurdu. Bizi bu sürece itti üst üste 2 hata. Hukuki süreç ne zaman tamamlanır bilmiyorum. Önemli olan sağlıklı inceleme çerçevesinde algı operasyonuna maruz kalmadan olayın incelenmesi ve doğru karar verilmesi." MHK Başkanı'nın yaptığı iddia edilen açıklamalar Ali Koç, MHK Başkanı Zekeriya Alp'in kural hatası hakkında bir gazeteye yaptığı iddia edilen açıklamalarla ilgili şunları kaydetti: "Gazetede çıkmış. İhtimal vermek istemiyorum. MHK Başkanı son derece tecrübeli. Futbol için önemli bir değer. Hakem dünyasının dışından birinin atanması son derece olumlu. Böyle bir hata yapacağını sanmıyorum. Gerçek olmadığını düşünüyorum. Hukuk kurulları diye bir lafı geçiyor. Böyle bir kurul yok. İtiraz olmadan böyle bir açıklama yapılmasının imkan dahilinde olduğunu düşünmüyorum. Haberi yapan isim de manidar. Ses kaydını duyarsam inanırım. Açıklamada bulunduysa da yanlış olmuş." "Onların fıtratında olan bir şey" Sarı-lacivertli kulübün başkanı, bir basın mensubunun Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in söylediğini iddia ettiği "Organize yapılan işler profesyonel yapılmaya başlandı", "Maçlar Avrupa'da sahada Türkiye'de ise masada kazanılıyor" açıklamalarına şu şekilde cevap verdi: "Onların fıtratında olan bir şey. Yorum yapmak istemiyorum. Dünya neler konuşuyor. Avrupa futbolu neler üstünde tartışıyor. Bizim ülkemizde tweet 19.05'te atılmış... Nasıl oluyor da bir insanın sicili bu kadar bozuk olabilir. Hem futbolculuk hem de antrenörlük hayatında bu kadar ceza alabiliyor. Bununla ilgili konuşacağımıza 19.05'e takılıp duruyoruz. Spor kulüpleri olarak sahada rekabet ediyoruz. Bunun dışında omuz omuza verip çalışmak durumundayız. Hep bir kavga ve gürültü gidiyor. Bizimle ilgili imada bulunan çok açıklama oluyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha fazla konuşmak zorunda kalmayız." Nihat Özdemir'e hediye edilen dergi kupürü Ali Koç, TFF'ye yapılan ziyarette "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı bir dergi kupürünün çerçeveletilmiş halinin federasyon başkanı Nihat Özdemir'e takdim edilmesinin eleştirilmesine şu şekilde cevap verdi: "Bunlar sizin yarattığınız olaylar. Yıldırım Demirören, Beşiktaş başkanıydı.
Yıldırım Demirören - 18.09.2019
Ali koç: türk futbolu son yıllardır algı operasyonları üzerinden şekillendirilmeye çalışılıyor
"DÜNYA NELER KONUŞUYOR, ÜLKEMİZDE NELER KONUŞULUYOR"  Ali Koç, Fatih Terim'in Club Brugge maçı öncesi yaptığı basın toplantısındaki, "Türkiye'de maçlar masada, Avrupa'da sahada kazanılıyor" açıklamasının sorulması üzerine, "Onların fıtratında olan bir şey. Yorum yapmak istemiyorum. Geçenlerde Avrupa Futbolu yönetim kuruluna seçildik. Dünya neler konuşuyor, ülkemizde neler konuşuluyor.  Yeni formatlar konuşuluyor. Hepimizi derinden etkileyecek yeni düzenler konuşuluyor, ülkemizde neler konuşuluyor. Yok efendim 19.05'te tweet atılmış. Bununla ilgili bir şey konuşulacaksa, nasıl olur da bir insanın sicili bu kadar bozuk oluyor. Hem futbol hayatında hem de antrenörlük hayatında nasıl oluyor da bu kadar çok ceza alabiliyor. Niye başka hocalar bu kadar ceza almıyor. Bunların konuşulması gerekirken 19.05 üzerinde kilitlenip duruyorlar. Biz spor kulüpleri olarak sahada rekabet ediyoruz. Bunun dışındaki diğer günlerde ortak çalıştığımızı, ortak olduğumuzu unutmayıp yeni sponsorluklara imza atmak, marka değerini nasıl artırabileceğimizi düşünmek, yayın ihalesinde ligi nasıl iyi hale getirebiliriz diye düşünmeliyiz. Bizimle ilgili imada bulunulan çok açıklama oluyor ama biz cevap vermiyoruz. Yıldırım Demirören Beşiktaş Başkanı'ydı, Haluk Ulusoy Galatasaray Kongre Üyesi'ydi.
Yıldırım Demirören - 18.09.2019
Ali Koç: "Bir insanın sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir"
"Donk'un olayına da MHK yorum yapmıştı ama" Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in daha önce Fenerbahçe Asbaşkanı olarak görev yapmasının eleştirilmesiyle ilgili konuşan Ali Koç, "Yıldırım Demirören Beşiktaş Başkanı'ydı, Haluk Ulusoy Galatasaray Kongre Üyesi'ydi.
Yıldırım Demirören - 15.09.2019
Pegasus Golf Challenge Turnuvası sona erdi
Organizasyon sonunda dereceye girenlere ödüllerini Kemer Country Golf Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in aralarında bulunduğu isimler verdi.
Yıldırım Demirören - 15.09.2019
Pegasus golf challenge turnuvası 11'inci kez yapıldı
  Pegasus Golf Challenge Turnuvası'nda ilk gün 97, ikinci gün 103 olmak üzere toplam 200 sporcu yarıştı. Turnuvada Erkekler A, B ve C kategorilerinde dereceye giren isimlere ödüllerini Kemer Country Golf Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı ve Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T.
Yıldırım Demirören - 09.08.2019
Hidayet Türkoğlu, AA Spor Masası'na konuk oldu (3)
Hidayet Türkoğlu, TBF bünyesinde çok değerli markaların bulunduğunu anımsatarak, "Bizim ciddi derecede bir sıkıntımız yok. Bu markayı daha iyi yerlere getirmeye çalışıyoruz. Çok şükür ki ekonomik süreçte bizimle çalışmak isteyen markalar var. Geçen gün de Yıldırım Demirören ile çok güzel bir anlaşma yaptık.
Yıldırım Demirören - 06.08.2019
Nihat Özdemir: "Kulüplerimiz alt yapının önemini gördü"
Yayıncı kuruluş ile yaşanan süreci anlatan TFF Başkanı Nihat Özdemir, "Geçen yıl beIN Sports'un yetkilileri sıkıntılarını Yıldırım Demirören'e anlattı.
Yıldırım Demirören - 06.08.2019
Misli.com, basketbol liginin isim hakkına talip oldu
Türkiye'nin lider akaryakıt şirketlerinden Total Oil Türkiye, Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma ile Basketbol Milli Takımları'nın ana sponsoru oldu. İmza töreni, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Total Oil Türkiye ve Demirören Grubu Şirketleri Yöneticileri, Türkiye Basketbol Federasyonu Temsilcileri, spor camiası ve basın mensuplarının katılımıyla, Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldırım Demirören Haberleri | Yıldırım Demirören Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Yıldırım Demirören haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yıldırım Demirören kimdir, hayatı ve biyografisi. İsmail Ünal: Herhangi bir birleşme söz konusu değil -2-.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 07:43:17. #1.14#

title