YILDIRIM DEMİRÖREN HABERLERİ

YILDIRIM DEMİRÖREN HABERLERİ

Yıldırım Demirören haber, Yıldırım Demirören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldırım Demirören - 15.10.2019
Orman: "Yeni seçilecek başkanın emrindeyim"
"İnsanlar o gün Ahmet abiyle kavga ediyordu ama şu an beraber oluyorlar" Pazar günü yapılacak seçimde yarışacak 4 başkan adayı hakkında konuşan Orman, şöyle devam etti: "İsmail Ünal şahsi diyaloglarım olan biridir. Ben asbaşkanken İsmail abi genel sekreterimizdi. Ben gençken yönetim kurulu üyesiydi. Belediye başkanlığı sırasında uyumlu olarak çalıştık. Beşiktaş'a hep iyi gözle bakmıştır. Stadın yapılmasında, 1903 tesislerinin verilmesinde payı olmuştur. Bizim mahallenin çocuğudur. Serdal Adalı ile 2013'te rakip olduk. Karşı karşıya geldik. Hep yüz yüze bakacağız. Arkamdan iş çeviren bir tip değil. Güvenilir bir arkadaşımız. Beşiktaş'ın iyi olması için mücadele ettik. Onunla istişareler ettik. O da görmüştü arkadan bir şeyler olduğunu. Hatta süreçten sonra Beşiktaş'ta görev alırsan zedelenebilirsin dedim. Beşiktaş'ın ihtiyacı olduğunu görüyorum dedi ve yönetime geldi. Ahmet Nur Çebi abimizle önemli işler yaptık. İlk gün beraber girdik bu işe. Hem mali konularda büyük destekleri olmuştur. İcra kurulu başkanlığı yaptı. Ben kimsenin işine karışmam. Şuraya ödeme yapın demem. Ben Beşiktaş'a para getiririm. Hiç harcama tarafında kimseye bir şey demedim. Birini işe alın, şuradan mal alın dememişimdir. Beşiktaş'ı sistem yönetmiştir. Beşiktaş 5-6 birim tarafından sürekli denetleniyor. Beşiktaş halka açık bir şirket. Ernst and Young ve İçişleri Bakanlığı denetliyor. Bizim de denetleme kurulumuz var. Lütfen kim gelirse gelsin baksın. Bu bizim için iyi bir şeydir. Beraber çalıştığımız dönemde uyum olmuştur. Yönetim içinde birbirlerine küskünlükler olmuştur. Bu her zaman olan şeylerdir. Başkanın görevi bunu yönetmektir. O dönem itibarıyla kırgın olduğum, yaptıklarını beğenmediğim, çalışmak istemediğim insanlar o gün Ahmet abiyle kavga ediyordu ama şu an beraber oluyorlar. Hürser (Tekinoktay) hoca yürekli bir adam. İlk gün çıktı karşımıza aday oldu. Bu seçimde de aday oldu. Hep iyi davrandım, onore ettim." 5264 kongre üyesinin aidatının ödenmesi ile ilgili itham edildiğini söyleyen Orman, "5264 kongre üyesinin aidatı geçen sene son bir haftada yatmış. Yatanlar içinde ben dahil birçok insan var. 5264 yatan oyun 527'si benim dönemimde üye olmuş. 172'si kongreye gelmiş. 1609 kişi Yıldırım Demirören döneminde kongre üyesi olmuş, 333'ü gelmiş.
Yıldırım Demirören - 15.10.2019
Fikret Orman: "Önemli olan benim geçmişim değil, Beşiktaş'ın geleceğidir"
"5264 üyenin 527'si benim dönemimde üye oldu, 172'si oy kullandı" Beşiktaş'ın farklı farklı birimler tarafından denetlendiğine de dikkat çeken Fikret Orman, "Beşiktaş 5-6 birim tarafından denetleniyor. En başta sizin tarafınızdan zedeleniyor. Ne olsa duyuyorsunuz, istihbarat yapıyorsunuz. Beşiktaş halka açık bir şirket, SPK denetliyor. İçişleri Bakanlığı denetliyor, bağımsız denetçi denetliyor bir de denetleme kurulumuz var ve onlar denetliyor. Kim gelirse gelsin, denetlesin. Memnun oluruz. Ahmet Nur Çebi abimizle beraber çalıştığımız dönemde uyum olmuştur. Yönetim içinde küskünlükler olmuştur. Bu durum her yönetim içinde olmuştur. Ben tavır koymamaya çalıştım ama kırgınlıklar oluşuyor, bunlar aşılır. O dönem itibariyle benim çalışmak istemediğim insanlar, o dönemde Ahmet abiyle de kavgalar ediyordu ama şu anda beraber oluyorlar. Böyle olduğunda yeni bir lider yeni bir ışık oluyor. Hürser hoca yürekli bir adam. İlk günden çıktı karşımıza aday oldu. Bu seçimde de ilk gün çıkıp aday oldu. Onu hep onore ettim. 5264 kongre üyesinin aidatı yatmış gibi konular oldu. Bu kişilerin aidatı geçen sene son 1 haftada yatmış. Bu kişilerin içinde ben dahil birçok insan var. 5264 oyun 527 tanesi benim dönemimde kongre üyesi olmuş. Bunların da 172'si kongreye gelmiş. 1609 tanesi Yıldırım Demirören döneminde kongre üyesi olmuş, 333'ü gelmiş.
Yıldırım Demirören - 15.10.2019
İsmail Ünal: Başkan adaylarına başarılar diliyorum. Her şey Beşiktaş için
Aday olmadan önce, 'Dar boğazdan geçerken değil, açık denizde yarışalım' dedim. Serdar Bilgili, Tevfik Yamantürk, Yıldırım Demirören ve Fikret Orman'la görüştüm adaylığımı açıklamadan önce.
Yıldırım Demirören - 15.10.2019
"Her şey büyük Beşiktaş için"
Bir başkan adayıyla birleşeceği yönündeki iddiaları yalanlayan Ünal, "Beşiktaş Kulübü başkanlığına aday oldum. 'Dar boğazdan geçerken değil açık denizlerde yarışalım.' demiştim. Eski başkanlardan Serdar Bilgili, Yıldırım Demirören ve mevcut başkan Fikret Ormanla görüştüm.
Yıldırım Demirören - 6.10.2019
Erdoğan demirören golf turnuvası sona erdi
04-06 Ekim tarihlerinde golfün gelişmesinde büyük emeği olan Kemer Country Club'ın Başkanı Merhum Erdoğan Demirören adına 2'ncisi düzenlenen Erdoğan Demirören Golf Kupası büyük mücadelelere sahne oldu. 250 golfçünün katılım gösterdiği turnuvada Cemal Kalyoncu, Nihat Özdemir, Yıldırım Demirören, Kıvanç Oktay, Faruk Erdoğan, Hakan Çarmıklı, Bülent Ciritçi, Fikret Öztürk, Tuğrul Timur, Ali Nuri Türker ve Erhan Kamışlı'nın da aralarında bulunduğu iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimler de yer aldı.
Yıldırım Demirören - 5.10.2019
Erdoğan demirören golf turnuvası'nda heyecan sürüyor
Bugüne kadar ulusal ve uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapan Kemer Country Club'ta düzenlenen 2'nci Erdoğan Demirören Golf Turnuvası, yoğun katılımla sürüyor. Dün başlayan turnuvada bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören; arkadaşları Bülent Ciritçi, Ali Nuri Türker ve Tuğrul Timur ile golf oynayarak bu önemli turnuvada heyecana ortak oldu.
Yıldırım Demirören - 23.9.2019
"Beşiktaş sezona şanssız bir şekilde başladı"
Taraftarın üzüldüğünün farkında olduğunu dile getiren siyah-beyazlı yönetici, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben taraftarların içinden geliyorum. Onlar üzülüyorsa ben kahroluyorum. Elimizden geldiğince hocamıza destek olmamız lazım. Her şey yeni başladı. Biz takımımıza destek olmazsak, ligin başında kaybedilecek puanları, şampiyonluğa koşarken çok ararız. Benim ricam, taraftarlarımızın takımın yanında olması. Zaten işler kötüye gittiği zaman taraftarlarımız her türlü tepkiyi koyuyor. Ben tekrar söylüyorum, Beşiktaş sezonu şampiyonlukla tamamlayacaktır. Ama işler istediğimiz gibi gitmezse, kimse merak etmesin, herkes üzerine düşeni yapmaya hazırdır. Şu anda kenetlenme ve bir olma zamanı. Dört sene önceki hava biraz kayboldu. Beşiktaş'ın en büyük rakibi yine Beşiktaş. Beşiktaş'ın kayıplarında ellerini ovuşturan bir kitle var. Taraftarken bunu göremiyorduk. Bu tip algı operasyonlarına kimse kulak asmasın. Bizler de yöneticiyiz ama aynı zamanda taraftarız. Ortada vahim bir durum yok ve bu takım toparlanacaktır. Bunu da hep beraber göreceğiz. Bu akşam Medipol Başakşehir maçıyla bir çıkış yakalayacağız. Sakatların da takıma katılmasıyla Beşiktaş, 2 sene önceki ruhuna kavuşacaktır." Yıldırım Demirören'in başkan adayı olacağı yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine Yücel, "Olağanüstü genel kurula gidilmesiyle ilgili benim inisiyatifimde olan bir durum yok.
Yıldırım Demirören - 18.9.2019
"Kural hatası için başvuruda bulunacağız"
Futboldaki yeni kuralların birçok kesim tarafından tam olarak idrak edilemediğini kaydeden Ali Koç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Federasyonun kulüplere, hakemlere, sporculara ve medyaya sağlıklı bilgilendirme yapması önemli. Zaman ne gösteririz göreceğiz. Başvuru yapmamak sorumsuzluk olurdu. Bizi bu sürece itti üst üste 2 hata. Hukuki süreç ne zaman tamamlanır bilmiyorum. Önemli olan sağlıklı inceleme çerçevesinde algı operasyonuna maruz kalmadan olayın incelenmesi ve doğru karar verilmesi." MHK Başkanı'nın yaptığı iddia edilen açıklamalar Ali Koç, MHK Başkanı Zekeriya Alp'in kural hatası hakkında bir gazeteye yaptığı iddia edilen açıklamalarla ilgili şunları kaydetti: "Gazetede çıkmış. İhtimal vermek istemiyorum. MHK Başkanı son derece tecrübeli. Futbol için önemli bir değer. Hakem dünyasının dışından birinin atanması son derece olumlu. Böyle bir hata yapacağını sanmıyorum. Gerçek olmadığını düşünüyorum. Hukuk kurulları diye bir lafı geçiyor. Böyle bir kurul yok. İtiraz olmadan böyle bir açıklama yapılmasının imkan dahilinde olduğunu düşünmüyorum. Haberi yapan isim de manidar. Ses kaydını duyarsam inanırım. Açıklamada bulunduysa da yanlış olmuş." "Onların fıtratında olan bir şey" Sarı-lacivertli kulübün başkanı, bir basın mensubunun Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in söylediğini iddia ettiği "Organize yapılan işler profesyonel yapılmaya başlandı", "Maçlar Avrupa'da sahada Türkiye'de ise masada kazanılıyor" açıklamalarına şu şekilde cevap verdi: "Onların fıtratında olan bir şey. Yorum yapmak istemiyorum. Dünya neler konuşuyor. Avrupa futbolu neler üstünde tartışıyor. Bizim ülkemizde tweet 19.05'te atılmış... Nasıl oluyor da bir insanın sicili bu kadar bozuk olabilir. Hem futbolculuk hem de antrenörlük hayatında bu kadar ceza alabiliyor. Bununla ilgili konuşacağımıza 19.05'e takılıp duruyoruz. Spor kulüpleri olarak sahada rekabet ediyoruz. Bunun dışında omuz omuza verip çalışmak durumundayız. Hep bir kavga ve gürültü gidiyor. Bizimle ilgili imada bulunan çok açıklama oluyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha fazla konuşmak zorunda kalmayız." Nihat Özdemir'e hediye edilen dergi kupürü Ali Koç, TFF'ye yapılan ziyarette "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı bir dergi kupürünün çerçeveletilmiş halinin federasyon başkanı Nihat Özdemir'e takdim edilmesinin eleştirilmesine şu şekilde cevap verdi: "Bunlar sizin yarattığınız olaylar. Yıldırım Demirören, Beşiktaş başkanıydı.
Yıldırım Demirören - 18.9.2019
Ali koç: türk futbolu son yıllardır algı operasyonları üzerinden şekillendirilmeye çalışılıyor
"DÜNYA NELER KONUŞUYOR, ÜLKEMİZDE NELER KONUŞULUYOR"  Ali Koç, Fatih Terim'in Club Brugge maçı öncesi yaptığı basın toplantısındaki, "Türkiye'de maçlar masada, Avrupa'da sahada kazanılıyor" açıklamasının sorulması üzerine, "Onların fıtratında olan bir şey. Yorum yapmak istemiyorum. Geçenlerde Avrupa Futbolu yönetim kuruluna seçildik. Dünya neler konuşuyor, ülkemizde neler konuşuluyor.  Yeni formatlar konuşuluyor. Hepimizi derinden etkileyecek yeni düzenler konuşuluyor, ülkemizde neler konuşuluyor. Yok efendim 19.05'te tweet atılmış. Bununla ilgili bir şey konuşulacaksa, nasıl olur da bir insanın sicili bu kadar bozuk oluyor. Hem futbol hayatında hem de antrenörlük hayatında nasıl oluyor da bu kadar çok ceza alabiliyor. Niye başka hocalar bu kadar ceza almıyor. Bunların konuşulması gerekirken 19.05 üzerinde kilitlenip duruyorlar. Biz spor kulüpleri olarak sahada rekabet ediyoruz. Bunun dışındaki diğer günlerde ortak çalıştığımızı, ortak olduğumuzu unutmayıp yeni sponsorluklara imza atmak, marka değerini nasıl artırabileceğimizi düşünmek, yayın ihalesinde ligi nasıl iyi hale getirebiliriz diye düşünmeliyiz. Bizimle ilgili imada bulunulan çok açıklama oluyor ama biz cevap vermiyoruz. Yıldırım Demirören Beşiktaş Başkanı'ydı, Haluk Ulusoy Galatasaray Kongre Üyesi'ydi.
Yıldırım Demirören - 18.9.2019
Ali Koç: "Bir insanın sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir"
"Donk'un olayına da MHK yorum yapmıştı ama" Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in daha önce Fenerbahçe Asbaşkanı olarak görev yapmasının eleştirilmesiyle ilgili konuşan Ali Koç, "Yıldırım Demirören Beşiktaş Başkanı'ydı, Haluk Ulusoy Galatasaray Kongre Üyesi'ydi.
Yıldırım Demirören - 15.9.2019
Pegasus Golf Challenge Turnuvası sona erdi
Organizasyon sonunda dereceye girenlere ödüllerini Kemer Country Golf Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in aralarında bulunduğu isimler verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yıldırım Demirören Haberleri | Yıldırım Demirören Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Yıldırım Demirören haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yıldırım Demirören kimdir, hayatı ve biyografisi. Nihat Özdemir: Hakemlere notum 10 üzerinden 7.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 21:59:00. #1.15#
title