Yıldırım Demirören'den Sert Açıklamalar

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Futbol Federasyonu ve Hakem Camiasının Ayaklarını Denk Almalarını İsteyerek, Şu Anki Gidişatın Kendilerinde Bir Komplo Düşüncesi Doğurduğunu Söyledi. Demirören, Bu Gidişatın Devam Etmesi Durumunda Takımı Sahadan Çekmeye Kadar Gidebileceklerini Kaydetti.

Yıldırım Demirören'den Sert Açıklamalar

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, futbol federasyonu ve hakem camiasının ayaklarını denk almalarını isteyerek, şu anki gidişatın kendilerinde bir komplo düşüncesi doğurduğunu söyledi. Demirören, bu gidişatın devam etmesi durumunda takımı sahadan çekmeye kadar gidebileceklerini kaydetti.

Yıldırım Demirören, Ankaraspor-Beşiktaş maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demirören, oynadıkları kötü futbolun bahanesi olamayacağını belirterek, "Maçı izleyen herkesten kötü futbol için özür dilerim, iki takım da futbol adına ortaya hiçbir şey koymadı. Böyle oynamaya hakkımız yok. 'Aklımız Şampiyonlar Ligi maçındaydı' bahanelerini kabul etmiyorum. Camiamızın büyük beklentileri var. Hocamız ve futbolcularımızla oynadığımız kötü futbol için konuşacağım" dedi.

Demirören, son dönemde kendileri aleyhinde gelişen olayları bir komplo olarak gördüklerini ifade ederek, "Beşiktaş camiası çok büyük bir camiadır. Yumruğumuzu koyduğumuz zaman altından kimse kalkamaz. Hem hakem camiası hem de federasyon ayağını denk almalı. Bu gidişat devam ederse ki, biz bunun bir komplo olduğunu düşünüyoruz. Beşiktaş olarak gerekli şeyleri yaparız ve takımımızı sahadan çekeriz. Herkes haddini bilmeli" ifadelerini kullandı.

(EKO-İK-CC-S)