Yılda 3 Milyon YTL Kazanıyor

Yılda 3 Milyon YTL Kazanıyor

Yasemin Yalçın-ilyas İlbey Çiftinin 31 Atı Yılda Yaklaşık 3 Milyon YTL Para Kazandıyor.

Yılda 3 Milyon YTL Kazanıyor

YASEMİN YALÇIN-İLYAS İLBEY ÇİFTİNİN 31 ATI YILDA YAKLAŞIK 3 MİLYON YTL PARA KAZANDIYOR.

İş, sanat ve spor camiasındaki çok sayıda ünlünün sahibi olduğu atlar hipodromlarda birbirleriyle yarışıyor. Bu yarıştan en kazançlı çıkanlar ise Yasemin Yalçın-İlyas İlbey çifti. 29 tane saf kan İngiliz ve 2 tane saf kan Arap atı bulunan tiyatrocu çiftin bir yılda atlardan 3 milyon YTL yakın gelir elde ettiği belirtiliyor.

PARA BASIYOR

İlyas İlbey'in soyadını taşıyan 'İlbey' adlı atın, bir yıl içinde tek başına 200 bin YTL, 'Topor' adlı atın yılda 500 bin YTL, 'Limondam' adlı atın ise 157 bin YTL kazandırdığı söyleniyor. Ünlü tiyatrocu çiftin Beybey, Kafkafe, Sıvış, Yetiş, Yetişbey ve Shiero adındaki atlarının gelirleri de oldukça yüksek. 'İnce İnce Yasemince' adlı programda 'İtilmiş' karakterini canlandıran İlyas İlbey, ekran gerisindeki bu hobisini parodilerine de taşıyarak, atları ne kadar sevdiğini ortaya koydu.

KAKILMIŞ MUTLU

Kazanca bakılırsa Yasemin Yalçın'ın, parodide canlandırdığı 'Kakılmış' kadar at yarışlarından nefret etmediği aşikar! Hatta sanatçının kendine ait 'Doli' adında da bir atı bulunuyor.

EN KAZANÇLI HOBİ

İlyas İlbey'in at hobisi, kendisini yüklü bir servete kavuşturdu. 31 saf kan atın her birine seyisleri özel bakım yapıyor. Atları sayesinde para basan İlbey hara kurmayı planlıyor.