Yılbaşı Gecesini Nerede Kutlayacağınıza Karar Veremediniz Mi?

Yılbaşı Gecesini Nerede Kutlayacağınıza Karar Veremediniz Mi?

Geçen yıla oranla rezervasyonlar yüzde 150 artarken yılbaşına yaklaştıkça evlere olan talep de hızla artıyor.

Yılbaşı Gecesini Nerede Kutlayacağınıza Karar Veremediniz Mi?

Geçen yıla oranla rezervasyonlar yüzde 150 artarken yılbaşına yaklaştıkça evlere olan talep de hızla artıyor. Toplu kutlamalar için kiralanan mekanlar kişi başı harcama masrafından kurtarıyor.

Yılbaşı eğlencesinin yeni trendi "günlük ev kiralama" bu yıl da farklı bir yılbaşı deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi olacak. Yılbaşı gecesi yaklaştıkça kiralık ev rezervasyonları da artış gösteriyor. Günlük, haftalık, aylık olmak üzere kısa süreli konaklama şartlarıyla 61 ülkede ev, villa ya da apartman dairesi kiralama hizmeti sunan HemenKiralik.com'un kurucu ortağı Okan Barlas açıklamalarıyla bu trendi doğruluyor: "Yılbaşı yaklaştıkça rezervasyonlarda artış olduğunu görüyoruz. Önceki yıla oranla yüzde 150 oranında daha fazla ev kiralama rezervasyonu aldık. En çok rezervasyon İstanbul'un Taksim bölgesi için yapılıyor. Yılbaşında ev kiralamak ekonomik açıdan da avantajlı bir eğlence deneyimi sunuyor. Özellikle kalabalık kutlamalarda eğlence için gereken ihtiyaçlar ortaklaşa karşılanıyor, böylelikle de mekanların yılbaşı tarifesinin ortaya koyduğu maliyet yükü ortadan kalkıyor."

Yeni yılın ilk saatlerini deniz manzaralı bir evde karşılama deneyimi

HemenKiralik.com'da yılbaşı gecesini geçirmek için en çok talep gösterilen evler Cihangir ve Galata'da yer alıyor. Cihangir'de deniz manzaralı dubleks daire muhteşem atmosferi ve genişliği ile yılbaşı eğlencesine mükemmel bir ev sahipliği vaat ediyor. Ocak, buzdolabı, TV ve ısıtma sistemi ile konforlu bir ortam sunan evde yılbaşı gecesi geçirmenin bedeli yalnızca 351 TL.

Galata Kulesi'ne 100 metre mesafede yeni yılın geri sayımı

Ücretsiz Wi-Fi, buzdolabı, mikrodalga fırın gibi teknolojilerle donatılmış bu evde yeni yılı karşılayıp gecenin ilerleyen saatlerinde Asmalımescit ve Sultanahmet gibi eğlence noktalarına ulaşmak yapılabilecek en iyi yılbaşı aktiviteleri arasında yer alıyor. İstanbul eğlence hayatının kalbinde yer alan bu evde yılbaşını geçirme bedeli yalnızca 249 TL.


HemenKiralik.com'da 'kişi sayısı' seçeneğiyle, yılbaşı için ideal olan yüzlerce ev seçeneği bulunuyor.
Daha fazla seçenek için: www.hemenkiralik.com

Kaynak: KurumsalHaber.com