Evinin Balkonundaki Yılanı Öldürmek İsterken Yanlışlıkla Kendini Vurup Hayatını Kaybetti

Evinin Balkonundaki Yılanı Öldürmek İsterken Yanlışlıkla Kendini Vurup Hayatını Kaybetti

Mersin'de evine giren yılanı av tüfeğiyle öldürmek isteyen kadın, tüfeğin aniden ateş alması sonucu vurularak hayatını kaybetti.

Evinin Balkonundaki Yılanı Öldürmek İsterken Yanlışlıkla Kendini Vurup Hayatını Kaybetti

Mersin'in Anamur ilçesinde evindeki yılanı öldürmek isterken av tüfeğiyle kendini vuran kadın hayatını kaybetti.

BALKONDAKİ YILANI ÖLDÜRMEK İSTERKEN TÜFEKLE KENDİ VURDU

2 çocuk annesi Burcu Tere (33) Güngören Mahallesi'ndeki evinin balkonunda gördüğü yılanı öldürmek isterken elinde tuttuğu tüfeğin aniden ateş alması sonucu ağır şekilde yaralandı.

HASTANEDEKİ MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETTİ

Olay yerine çağrılan ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Burcu Tere, buradaki müdahalesinin ardından Mersin Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Burcu Tere hayatını kaybetti. Burcu Tere'nin cenazesi, Güngören Mahallesi Mezarlığı'nda toprağa verildi.

YORUMLAR (6)

  • DÜŞÜK IQ RAHATLATIR:
    Çocukluğumuzda Anadolu kasabalarında Ramazan ayında yüksekçe bir tepeden iftar topu atarlardı. Bir akşam ''usta topçu'' topu ateşliyor, barut biraz rutubet almış hemen patlamıyor. Adam buna ne oldu diyerekten namludan içeri bakıyor. Ertesi gün başını yüz metre ilerde buldular.
  • SALAKLIK BULAŞMAZ DOĞUŞTAN OLUR:
    Mesaj isimde saklı
    BAHCE-LEE: kazara kendini vurup rahmetli olmuş bi insan için bu yorumu yapan birinin doğuştan salak oldugu konusunda hemfikirim seninle. sonradan salak olmadıgın çok belli
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.