Yiğitbaşı: "Pınar Karşıyaka ile Gurur Duyuyoruz"

Yiğitbaşı: "Pınar Karşıyaka ile Gurur Duyuyoruz"

Yiğitbaşı: 'Pınar Karşıyaka ile Gurur Duyuyoruz'
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Pınar Karşıyaka’nın Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı “Yaşar Topluluğu olarak misyonumuz, insanımıza “daha iyi bir yaşam” sunmaktır.

Pınar Karşıyaka'nın Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı "Yaşar Topluluğu olarak misyonumuz, insanımıza "daha iyi bir yaşam" sunmaktır. Bu amacımıza doğru ilerlerken tüm sorumluluklarımızı yerine getirerek topluma fayda sağlamaya çalışıyor ve yaptığımız her işin sürdürülebilir olmasına özen gösteriyoruz. Bu amaç doğrultusunda uzun yıllardır ülkemizde basketbol sporuna verdiğimiz desteği sürdürüyoruz. Pınar Karşıyaka'nın tüm altyapısı gençler, küçükler kategorileri de Pınar'ın desteğiyle Türk Basketbolu'na yıldızlar yetiştiriyor. Ayrıca, çocukların spor aşkını basketbolla pekiştirmek amacıyla bugüne kadar 25.000'den fazla çocuğumuz Çiğli Selçuk Yaşar tesislerinde spor yapma ve geleceğin yıldızı olma olanaklarından yararlanıyor" dedi.

İdil Yiğitbaşı; "Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar'ın liderliğinde Yaşar Topluluğu olarak 60 yıldan fazla, Pınar olarak 41 yıldır spora, sanata, eğitime ve kültürel faaliyetlere destek oluyoruz. 16 yıldır Pınar Karşıyaka takımımızla Türkiye 1.Basketbol liginde ve Avrupa Kupaları'nda ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz. Pınar Karşıyaka takımımızın bu yıl basketbol liginde önce Türkiye Kupası'nı ardından da Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanması bizi çok gururlandırdı. Tüm oyuncularımızı, teknik ekibimizi ve yöneticilerimizi gönülden kutluyoruz" diye konuştu. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title