Yığılca'dan kısa kısa

Yığılca'dan kısa kısa

28.10.2020 10:49 | Son Güncelleme: 28.10.2020 10:58
Yığılca'dan kısa kısa

Yığılca'da eğitime destek çalışmaları devam ediyor.

Yığılca'da eğitime destek çalışmaları devam ediyor.

Her eve çalışma masası kazandırılması, döküman desteği sağlanması konularında çalışmalar yürüten kaymakam Abdullah Kurt, toplantılarını sürdürüyor.

Esnaflar, kooperatifler, mermer ve taş ocağı işletmeleri temsilcileriyle konuya dair fikir alışverişinde bulunan Kurt, eğitime destek olma sözünde bulunan katılımcılara teşekkür etti.

-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için Yığılca Kaymakamlığı'nda toplantı yapıldı.

Yığılca Kaymakamı Abdullah Kurt, Belediye Başkanı Rasim Çam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aldırmaz ve siyasi parti temsilcilerinin katıldığı toplantıda İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları konulu genelgede yer alan bilgiler paylaşıldı.

İlçede düzenlenecek programda yapılması ön görülen etkinlikler paylaşılarak bilgi alışverişinde bulunuldu. Kaymakam Abdullah Kurt, "Yığılca ilçemizde bakanlığımızın gönderdiği genelgeye bağlı olarak en güzel programı yapmak için elimizden geleni yapacağız." dedi.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Gökhan Alkan

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title