Yeşim Salkım "Aleyna Tilki saçmalıyor"

Yeşim Salkım "Aleyna Tilki saçmalıyor"

26.08.2019 14:46 | Son Güncelleme: 26.08.2019 14:50

Yeşim Salkım "Aleyna Tilki saçmalıyor" Salkım "Şeyma yaptıklarının bedelini ödüyor" Yeşim Salkım "Kitabım bazı dengeleri değiştirecek"MUĞLA - Bodrum'da objektiflere takılan ünlü sanatçı Yeşim Salkım bomba gibi açıklamalarda bulundu.

Yeşim Salkım "Aleyna Tilki saçmalıyor"

Salkım "Şeyma yaptıklarının bedelini ödüyor"

Yeşim Salkım "Kitabım bazı dengeleri değiştirecek"

MUĞLA - Bodrum'da objektiflere takılan ünlü sanatçı Yeşim Salkım bomba gibi açıklamalarda bulundu. Aleyna Tilki'ye saçmalıyor diyen Salkım, Şeyma Subaşı'na ise yaptıklarının bedelini ödediğini söyledi.

Bodrum'da hem tatil yapan hem de sahne alan Yeşim Salkım önceki gün Cem Özer'in işlettiği Akyarlar'da bulunan porto bianco'da objektiflere takıldı. Gazetecilerle hoş sohbet eden Salkım, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmadı. Aleyna Tilki hakkında konuşan Salkım Şeyma Subaşı'nın da yaptıklarından dolayı bu durumda olduğunu söyledi.

Aleyna Tilki'nin saçmaladığını açıklayan ünlü sanatçı Yeşim Salkım "Şöhret olmak o kadar önemli bir şey değil. Mimar, avukat veya doktor gibi birçok meslekte de ünlü olabilirsiniz. Fazla ilgiyi seven insanlar vardır. Sokaktaki ilgiyi de istiyorlar herhalde. Allah yollarını açık etsin. Beğendiğim ve dinlediğim şarkıcı çok var. Aleyna Tilki'nin çok iyi şarkıcı olduğunu düşünüyorum. Çok iyi şarkı söylüyor. Çok genç arada saçmalıyor. O yaşlarda bizlerde saçmadık" ifadelerini kullandı.

Dengeleri değiştireceğim

Kitap çıkarma hazırlığı içerisinde de olduğunu söyleyen Yeşim "Kitabım çıkıyor, Ekim veya Kasım ayına yetiştirmek istiyorum. Gün geçtikçe konular arttıkça kitapta uzuyor. Kendimi anlatıyorum. Masal tadında bir kitap olacak. Bir insanın kendi biyografisini yazmak çok zordur. Genel bizim hayatımız anlatıyorum. Kendi hayatım, şöhret başa dert midir? Yaşadıklarımız, hayal kırıklıklarımız, günahlarımız, sevaplarımız. Bu ülkede doğru olarak bildikleri ve ama doğru olmayan gerçekler. Benim hayat hikayemin içerisinde yaşadığım bir evlilik var. O evlilikte medya dünyasından bir insanla olmuştum. Bir medya patronuyla 6 yıl geçirdim. 6 yıl içerisine de medya sektörünün aslında ne kadar bir illüzyon olduğunu, bunun arkasında neler yaşandığının canlı şahidiyim. Yaşadığım, gördüğüm şeyleri anlatacağım. Bu ödül törenlerinden bahsedeceğim. Sahte ödüllerden bahsedeceğim. Plak şirketlerinin bir birlerini nasıl kayırdıklarını anlatacağım. Biraz dengeleri bozacak bir kitap olacak. Halkın yanlış yönlendirildiğini düşündüğüm için biraz dengeleri oynatacağım biraz" şeklinde konuştu.

Şeyma Subaşı'na üzülüyorum

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı hakkından da konuşan Salkım "Ben artık Şeyma Subaşı'na üzülmeye başladım. Çünkü çok genç yaşta yaptığı bazı hataların bedelini çok ağır ödüyor. Oda çok güçlü bir adamdan ayrıldı ve biraz basınında fazla üstüne gittiğini düşünüyorum. Asla Şeyma taraftarı bir kadın değilim. Tam tersi evlendiklerini de ve öncesinde de Şeyma ile ilgili düşüncülerimi her yerde söylemişimdir. Kitap yazması için çok erkendi. Bence duygularını anlatmaya çalıştı. Biraz daha bekleye bilirdi. Maalesef o süslü dünyanın onu nasıl göz ardı ettiğini, nasıl dışladığını, Acun ile evliyken onun etrafında olup da şimdi arkalarını nasıl döndüklerini ben çok net görebiliyorum. Eminim ki bunu kendisi de görüyordur. Ye kürküm ye hikayesini yaşıyor Şeyma. Yaptığı doğru değildi ama çokta gençti" dedi.

Yeşim Salkım 'Aleyna Tilki saçmalıyor'
Yeşim Salkım 'Aleyna Tilki saçmalıyor'
Yeşim Salkım 'Aleyna Tilki saçmalıyor'
Yeşim Salkım 'Aleyna Tilki saçmalıyor'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title