Yeşildağ Haberleri

Yeşildağ haber, Yeşildağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeşildağ - 06.08.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
"KIYAFETLER GAYET RAHAT" THY kabin amiri Emre Yeşildağ ise dünyadaki havayolları arasında fark edilecek bir üniforma tasarlandığına dikkati çekti.
Yeşildağ - 06.08.2019
THY kabin ekipleri yeni üniformalarıyla göz kamaştırdı
"KIYAFETLER GAYET RAHAT" THY kabin amiri Emre Yeşildağ ise dünyadaki havayolları arasında fark edilecek bir üniforma tasarlandığına dikkati çekti.
Yeşildağ - 06.08.2019
THY'nin yeni ekip kıyafetleri tanıtıldı
THY kabin amiri Emre Yeşildağ ise dünyadaki hava yolları arasında fark edilecek bir üniforma tasarlandığına dikkati çekerek, "Kullanım açısından yeni kıyafetler gayet rahat.
Yeşildağ - 06.08.2019
THY KABİN EKİPLERİ YENİ ÜNİFORMALARIYLA GÖZ KAMAŞTIRDI
"KIYAFETLER GAYET RAHAT" THY kabin amiri Emre Yeşildağ ise dünyadaki havayolları arasında fark edilecek bir üniforma tasarlandığına dikkati çekti.
Yeşildağ - 06.08.2019
THY kabin ekipleri yeni üniformalarıyla göz kamaştırdı
"KIYAFETLER GAYET RAHAT" THY kabin amiri Emre Yeşildağ ise dünyadaki havayolları arasında fark edilecek bir üniforma tasarlandığına dikkati çekti.
Yeşildağ - 25.07.2019
Tepeden kopan kaya parçası, evin çatısına düştü
Olay, öğle saatlerinde ilçeye 30 kilometre uzaklıktaki kırsal Narlıkaya Mahallesi'nde meydana geldi. Tepeden kopan dev kaya parçası, yamaçtaki Mehmet Yeşildağ'a ait toprak evin çatısına düştü.
Yeşildağ - 25.07.2019
Şanlıurfa'da yamaçtan kopan kaya parçası ahıra zarar verdi
İlçeye 30 kilometre uzaklıktaki Narlıkaya Mahallesi'nde bulunan yamaçtan kopan kaya parçası, Mehmet Yeşildağ'a ait ahıra düştü.
Yeşildağ - 12.07.2019
Beyşehir'de yaralı leylekler koruma altına alındı
Yaralı leyleği bulan Musa Uluğ gazetecilere yaptığı açıklamada, "Kahvehaneye gittiğimde bahçesinde buldum bu yavru leyleği. Oraya düşmüş ve ayağı kesik halde duruyordu. Sanıyorum elektrik tellerine takıldığından kaynaklanmış. O yüzden, buradaki Leylekler Tepesi'nde bulunan elektrik tellerinin yeraltına alınması gerekiyor. Leylekler ayrıca, burada balya iplerini getirip yuvalarına bunları sardığı için ayakları takılıp kesilebiliyor. Geçen sene de bu durumda olan üç yavru leyleği kurtarmıştık." diye konuştu. Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener de, Beyşehir Gölü Milli Parkı'na komşu olan Yeşildağ ve Adaköy mahallelerinde leyleklerin ilkbahar ve yaz dönemini geçirdiğini ve burada Türkiye'nin en büyük leylek kolonilerinin bulunduğunu anımsatarak, buradaki yuvalarda kalan leylekler ile yavrularının zaman zaman çeşitli sebeplerle yaralanabildiğini söyledi.
Yeşildağ - 12.07.2019
Beyşehir'de yoksullar yararına kermes açılışı
Takavcı konuşmasını şöyle sürdürdü: "Son on yılda evde yemek yapamayacak durumda olan insanlarımıza da sıcak yemeğin ulaştırılmasını en acil faaliyet olarak değerlendirdikten sonra çalışmalarımıza hız kazandırdık. Yönetim kurulumuzun ve özel ekibimizin tesbitleri doğrultusunda başlayan aşevi hizmetimiz sadece Beyşehir merkezde değil, Karadiken'den başlayan daha sonrasında Yeşildağ ve Kurucuova istikametine kadar 6 yerleşim merkezimizi de kapsamaya başladı.
Yeşildağ - 10.07.2019
Leylekler Vadisi'ndeki yavruların "yiyecek" bekleyişi
Türkiye'nin en büyük leylek kolonilerinden birisinin bulunduğu Beyşehir'e bağlı Yeşildağ Mahallesi'ndeki Leylekler Vadisi'nde, ardıç ağaçlarının üzerinde 30'a yakın leylek yuvası bulunuyor.
Yeşildağ - 07.07.2019
Giresun'da trafik kazaları: 5 yaralı
Bulancak ilçesinin Yeniköy köyünde Üsref Aydın yönetimindeki 28 K 1972 plakalı kamyon ile Erdal Yeşildağ idaresindeki 28 K 9597 plakalı tır çarpıştı.
Yeşildağ - 05.07.2019
Leylekler Vadisi'nin leylekleri elektrik akımına kapılmayacak
Beyşehir ilçesine bağlı Yeşildağ Mahallesi'nde bulunan leylekler vadisinde artık elektrik çarpmasından kaynaklı leylek ölümlerinin olmayacağı belirtildi.
Yeşildağ - 30.06.2019
Kuluçkadan çıkan leylekler uçmaya hazırlanıyor
Afrika'dan Nil Vadisi üzerinden bahar aylarında gelen leylekler, Beyşehir ilçesi Yeşildağ ve Adaköy bölgesinde Anamas Dağı eteklerindeki ardıç ağaçlarının tepelerine yuvalanıp kuluçkaya yattı.
Yeşildağ - 30.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-3
Afrika'dan Nil Vadisi üzerinden bahar aylarında gelen leylekler,  Beyşehir ilçesi Yeşildağ  ve Adaköy bölgesinde Anamas Dağı eteklerindeki  ardıç ağaçlarının tepelerine yuvalanıp kuluçkaya yattı.
Yeşildağ - 19.06.2019
Beyşehir'in su kaynaklarında yaşayan endemik balıklar korunuyor
Bu alanlara yönelik bir koruma planı hazırladıklarını ifade eden Akyol, şunları kaydetti: "2018 yılında koruma planına bağlı kalarak uygulama aşamasına geçtik. Şu an 3 noktada pilot alanımız var. Yeşildağ, Derebucak ve Eflatun Pınar ile bu pınar gözelerinde bulunan balık türlerinin etrafında bulunan tehditleri yöre halkıyla beraber korumayı ve bu balıkları tanıtmayı amaçlıyoruz.
Yeşildağ - 18.06.2019
Eski yarbay sanık kod adına kadar itiraf etti
Daha sonra Gelibolu'ya tayin olduğunu ve kendisinden Tayfun Yeşildağ adlı mahrem imamın sorumlu olduğunu bildiren Murat K, İzmir'e tayin olduğunda Alaaddin Ödemiş ile tanıştırıldığını, 2004 yılında Erdek'te görevliyken Bandırma Meslek Lisesinde öğretmen olan Suat Yumuşak'ın kendisinden sorumlu olduğunu dile getirdi.
Yeşildağ - 19.03.2019
Lise Öğrencileri İnteraktif Yazım Kılavuzu Geliştirdi
'YAZILI İLETİŞİM PROBLEMİ ORANI AZALDI' Öğrenciler tarafından geliştirilen uygulamanın birçok faydası olduğunu dile getiren Nejat Özcan, şunları söyledi: "Öğrencilerimizin yazımını karıştırdıkları sözcükleri yeterince öğrenemediklerini fark ettik. Bunun öğretim yöntemlerinden kaynaklanabileceğini düşündük ve bilgisayarlı oyun destekli öğretim yöntemini kullanarak bir oyun geliştirdik. Böylece onları hem eğlendiriyor hem de içerisinde rekabet odaklı bir gayret olduğu için ilgilerini daha çok çekiyor. Uygulamamızda iki seçenek bulunuyor, öğrenci arkadaşlarımız kelimenin yazımını doğru işaretlediğinde anında ödüllendiriliyor, yanlış yapınca da doğrusunu öğreniyorlar ve biraz daha kalıcı hale geliyor. Türk Dili ve Edebiyatı derslerinde yazım kuralları ve noktalama işaretleri ünitesinde bizim için çok faydalı oluyor. Toplumumuzda iletişimin daha iyi sağlanabilmesi için doğru yazım ve doğru iletişim çok önemli. Klasik kağıt üzerinde yapılan öğretim yöntemleri öğrencileri sıkabiliyor ancak böyle bir uygulama onların sınıf içinde ve dışında birçok şeyi öğrenmelerini sağlıyor." 'TEKRAR ETTİKÇE AKLIMIZA KAZINIYOR' Uygulamanın yazılımını hazırlayan 11'inci sınıf öğrencisi Hasan Meriç Yeşildağ, "Öncelikle bir sorun belirledik, birçok öğrencinin kelimeleri yanlış kullandığını saptadık.
Yeşildağ - 18.03.2019
Samancı ve Yaşar'dan Mahalle Ziyaretleri
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve Cumhur İttifakı Beyşehir Belediye Başkan adayı Üzeyir Yaşar, yerel seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Akçabelen, Kayabaşı, Adaköy, Yeşildağ, Dumanlı, Gölyaka ve Kurucuova mahallesi sakinleriyle biraraya geldi.
Yeşildağ - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Sivas'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yeşildağ Haber, Yeşildağ Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Yeşildağ haber sayfamızda Yeşildağ haberleri okuyabilir, Yeşildağ son dakika haberleri ve güncel Yeşildağ gelişmelerini görebilirsiniz. Organlarıyla 3 kişiye hayat verecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 00:59:22. #1.14#

title