Yerli ve Yabancı Lojistik Firmaları Lojistik Fuarı'nda Buluştu

Türk Lojistik Sektörünün Önemli İsimleri ile Yabancı Lojistik Firmaları Tüyap Tarafından Organize Edilen Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki Iru Dünya Kongresi Fuarı'nda Bir Araya Geldi.

Yerli ve Yabancı Lojistik Firmaları Lojistik Fuarı'nda Buluştu

Türk lojistik sektörünün önemli isimleri ile yabancı lojistik firmaları TÜYAP tarafından organize edilen Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki IRU Dünya Kongresi Fuarı'nda bir araya geldi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun açılışını yaptığı fuar organizasyonuna yerli ve yabancı birçok lojistik sektörünün önde gelen isimleri de katıldı. Organizasyona yabancıların yoğun ilgi göstermesi dikkat çekti. Fuar organizasyonuna yabancı basın mensuplarının yerli basından daha fazla ilgi gösterdiği görüldü. Açılış öncesi konuşma yapan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, fuar organizasyonuna katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bakan Yıldırım, lojistiğin taşımacılık zincirinin en önemli halkası olduğuna vurgu yaparak, burada taşımacılığın geleceği ile ilgili önemli kararların enine boyuna tartışılacağını belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından Bakan Yıldırım ile beraberindekiler fuarın açılış kurdelesini kesti. Daha sonra standlar gezildi.