Haberi Paylaş

Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi'ni Ağırladı

Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi'ni Ağırladı

Yerel Haberler

Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ), ‘Sağlıklı Kent Hareketi Projesi’ kapsamında kurulan Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi Başkanlığı’na seçilen Hüseyin Akçar ve Konsey yönetimi, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Dünya Sağlık Örgütü'nün (DSÖ), 'Sağlıklı Kent Hareketi Projesi' kapsamında kurulan Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi Başkanlığı'na seçilen Hüseyin Akçar ve Konsey yönetimi, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.

Hüseyin Akçar, Tepebaşı ilçesinde Sağlıklı Kent Hareketi Projesi kapsamında yürütecekleri çalışmalar hakkında Başkan Büyükerşen'i bilgilendirdi.

Akçar, eşitlik temelinden yola çıkarak din, dil, ırk, kültür, sınıf ve düşünce farkı gözetmeksizin; eşit ve kaliteli bir yaşam ortamı sağlamak için sağlık, ulaşım, çevre gibi alanlarda Büyükşehir ile iş birliği yapacaklarını kaydetti.

Büyükerşen, Sağlıklı Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Akçar ve beraberindeki heyete Eskişehir'de başlatacakları projelerde başarılar dileyerek, ziyaretleri için teşekkür etti.

Kaynak: ANKA / Yerel

Yılmaz Büyükerşen Kent Konseyi Eskişehir Tepebaşı Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title