Haber : Vali Yardımcısı Güngör, İl Özel İdaresi'nin Yapacağı Çalışmaları İnceledi - Haberler

Haberi Paylaş

Vali Yardımcısı Güngör, İl Özel İdaresi'nin Yapacağı Çalışmaları İnceledi

Vali Yardımcısı Güngör, İl Özel İdaresi'nin Yapacağı Çalışmaları İnceledi

Servet Güngör, Türkoğlu Kaymakamı Tuncay Akkoyun, İl Genel Meclis Üyeleri ile Köydes ve İl Özel İdaresi'nin yapacağı çalışmaları yerinde inceledi.

Kahramanmaraş İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Servet Güngör, Türkoğlu Kaymakamı Tuncay Akkoyun, İl Genel Meclis Üyeleri ile Köydes ve İl Özel İdaresi'nin yapacağı çalışmaları yerinde inceledi.

Güngör ve Akkoyun beraberindekilerle, 2011 yılı Özel İdare ve Köydes yatırım programına alınan yol, okul ve içme suyu ile ilgili çalışmaları yerinde görerek, çalışmalara ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

Kaymakam Akkoyun, yaptığı açıklamada, yatırım programına alınan işlerin en sağlıklı şekilde yapılması için çalıştıklarını belirterek, yapılması planlanan işlerin kısa sürede ihaleye çıkarttırılması için çalışmaların sürdüğünü, yapılacak olan işlerin kalıcı ve kaliteli olması için tespitlerin yapıldığını, gönderilen ödeneklerin yerinde kullanılması konusunda gereken çalışmaların yapıldığını söyledi.

Kaymakam Akkoyun ve beraberindekiler, daha sonra Yeşilyöre, Hopurlu, Kırmakaya, Yolderesi ilköğretim okullarını ziyaret ederek, öğrenciler ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Okul idarecilerinden ihtiyaçlarına ilişkin bilgiler alan Akkoyun, eğitimi önemli ve öncelikli mesele olarak gördüklerini vurguladı.

Akkoyun, Yeşilyöre halkına 18 derslikli ilköğretim okulunun en kısa zamanda ihalesinin yapılarak yapımına başlanacağı müjdesini verdi.

- KAHRAMANMARAŞ

AA / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title