Tekirdağ'dan Kısa Kısa - Haberler
Haberi Paylaş

Tekirdağ'dan Kısa Kısa

AA - Yerel
Tekirdağ'dan Kısa Kısa

Şarköy'de umre semineri verildi.

Şarköy'de umreye gidecek vatandaşlar için eğitim semineri düzenlendi.

İlçe müftülüğü tarafından belediye düğün salonunda düzenlenen seminer, Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı.

Araştırmacı yazar Erdoğan Dereli tarafından verilen seminerde, umreye gidecek öğrenciler ve vatandaşlara kutsal topraklarda neler yapılması, nasıl davranılması ve ibadetler konularında slayt gösterisi altında bilgiler verildi.

Şarköy AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı

Şarköy AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

AK Parti Şarköy İlçe Başkanı Osman Kurt, teşkilat binasında yapılan toplantıda, partisinin ilçe belediyesi başkan aday adaylarının belli olduğunu ifade ederek, genel merkezin belirleyeceği aday ile ilçeyi, bölgede modern ve hiç bir sorunu olmayan ilçe haline getireceklerini ifade etti.

Belediye başkan aday adayları ve diğer partililerin katıldığı toplantıda, ilçe için düşünülen projeler ve yatırımlar görüşüldü.

Malkara'da TEMA faaliyetleri

Malkara'ya bağlı Balabancık Köyü İlkokulu ile Ortaokulu öğrencileri, Malkara TEMA Grubu'na minik, yavru ve genç temacı olarak üye oldu.

TEMA Malkara Gönüllü Sorumlusu Hasan Akçay, yaptığı açıklamada, 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı içerisinde ilçedeki eğitim kurumlarında 5 minik,  3 yavru ve 1 genç tema grubu kurulduğunu kaydetti.

Akçay, tema grubu içinde yer alan öğrencilere üyelik kartlarını dağıttıklarını belirterek, ilçede yeni katılımlarla birlikte tema üyesi 60 öğrenci olduğunu ifade etti. - Tekirdağ

AA / Yerel

Tekirdağ, Ak Parti, Malkara, Şarköy, Yerel, Haberler

title