Tekirdağ'dan Kısa Kısa - Haberler
Haberi Paylaş

Tekirdağ'dan Kısa Kısa

AA - Yerel
Tekirdağ'dan Kısa Kısa

SGK Müdürlerinin aylık değerlendirme toplantısı Şarköy'de yapıldı

Tekirdağ il ve ilçe sosyal güvenlik müdürlerinin aylık değerlendirme toplantısı, Şarköy'de yapıldı.

Tekirdağ Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mahmut Kotan'ın başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonu'ndaki toplantıda, tüm merkezlerde işveren uygulamalarının başlaması ile temizlik ve güvenlik elemanlarının görev dağılımı gibi konular üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu.

Kotan, toplantıda yaptığı açıklamada, işveren uygulamalarının yeni yıldan itibaren yürürlüğe gireceğini belirterek, bütün işverenlerin artık işlerini il müdürlüğüne gelmeden merkez ilçelerdeki kurumlarda yapabileceklerini ifade etti.

Yeni mobil sorgulama aracının hizmete girdiğini ve bu araç ile yerinde sorgulama yapıldığını anlatan Kotan, köy ziyaretlerinin bütün ilçelerde devam etttiğini ve daha iyi hizmet verebilmek için daha önce ilde yaptıkları toplantıları Şarköy'den başlayarak tüm ilçelerde yapacaklarını kaydetti.

Malkara'da Kızılay Haftası kutlandı

Malkara Kızılay Şube Başkanı Ömer Meral, kutlamalar çerçevesinde ilçe merkezindeki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Meral, tüm okulların gezilerek minik öğrencilere kumbara ve boyama kitapları dağıtıldığını belirterek, okulların kızılay kollarının yaptığı etkinliklere katıldıklarını belirtti.

İlçedeki sivil toplum kuruluşlarının da ziyaret edildiğini ifade eden Meral, kan bağış kampanyalarının SMS şeklinde duyurulması için çalışma başlattıklarını ifade etti.

Tema Malkara gönüllüleri Kaymakam Halal'ı ziyaret etti

Tema Malkara gönüllüleri Kaymakam Mahmut Halal'ı ziyaret etti.

Dernek Başkanı Hasan Akçay, ziyarette yaptığı açıklamada,  5 dönümlük araziyi ağaçlandırmak istediklerini belirterek, dikecekleri fidanların korunması için etrafının tel örgüyle çevrilmesi gerektiğini kaydetti.

Kaymakam Mahmut Halal da çalışmalara ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.

Şarköy Belediye Meclisi toplandı

Şarköy Belediye Meclisi kasım ayı toplantısını yaptı.

İlçe Belediye Başkanı Süleyman Altınok'un başkanlığındaki toplantıda, belediye meclisinin gelecek yıldaki gelir-gider bütçeleri ile belediye hizmetleri ücret tarifeleri oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantıda ayrıca, diğer gündem maddeleri oylanarak kabul edildi ve belediye hizmetleri ücret tarifelerine zam yapılmaması kararı alndı. - Tekirdağ

AA / Yerel

Sosyal Güvenlik Kurumu Tekirdağ Malkara Şarköy Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title