Haber : Son dakika: Jandarma ekipleri içleri ısıttı - Haberler

Haberi Paylaş

Son dakika: Jandarma ekipleri içleri ısıttı

 - Güncelleme:

Son dakika haberlerine göre - Jandarma ekipleri içleri ısıttı Elazığ'ın bir köy okulunda jandarma ekiplerinin çocuklarının oyununa eşlik etmesi içleri ısıttı.

- Jandarma ekipleri içleri ısıttı

ELAZIĞ - Elazığ'ın bir köy okulunda jandarma ekiplerinin çocuklarının oyununa eşlik etmesi içleri ısıttı.

Maden İlçesine bağlı Gezin köyünde Karakol Komutanı, Vali Aydın Arslan Ortaokulu'nu ziyaret etti. Ziyaret sonrası sırasında jandarma ekipleri okulun bahçesinde oyun oynayan öğrencilere eşlik etti. Jandarma ekipleri ipi çevirdi ve öğrenciler de atladı.

Vali Aydın Arslan Ortaokulu Müdürü Tuba Coştu görüntüyü, "Gezin Karakol Komutanının okulumuza ziyareti sırasında pencereden astsubay ve uzman çavuşların çocuklarıma oyunlarında eşlik ettiğini görmek, bir kez daha çok güzel bir ülkede yaşadığımızı hatırlattı bana" notuyla sosyal medyadan paylaştı.

Paylaşılan görüntü büyük ilgi topladı.

İhlas Haber Ajansı / Yakup Sağlam - Yerel

Yerel Haberler Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title