Haberi Paylaş

İzmir haberi: İzmir'de 3x3 basketbolda 82 takım şampiyonluk için sahaya çıkacak

Yerel Haberler

İzmir haberi: İzmir'de 3x3 basketbolda 82 takım şampiyonluk için sahaya çıkacak

İzmir spor haberine göre İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 3x3 Streetball İzmir 100. Yıl Kupası'nın finalleri 13-14 Ağustos'ta Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak.

İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 3x3 Streetball İzmir 100. Yıl Kupası'nın finalleri 13-14 Ağustos'ta Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak. Kemalpaşa, Buca, Aliağa, Ödemiş, Menderes, Torbalı ve Urla etapları sona eren organizasyonun finalinde 82 takım şampiyonluk için sahaya çıkacak. Organizasyonda 13 Ağustos Cumartesi saat 17.00'de ön elemeler başlayacak, 14 Ağustos Pazar günü ise finaller oynanacak. FIBA ve Türkiye Basketbol Federasyonu'nun desteklediği 3x3 Streetball İzmir 100.Yıl Kupası'nda şampiyon ekipler Kapadokya tatili ile ödüllendirilirken, katılımcılara ise çeşitli hediyeler verilecek.


- İzmir
Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yerel

Cumhuriyet Meydanı Aliağa İzmir Yerel Spor Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title