Şanlıurfa'dan Kısa Kısa - Haberler
Haberi Paylaş

Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

AA - Yerel
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

Belediye Başkanı Fakıbaba, temizlik işçileriyle bir araya geldi

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, belediye temizlik işçileriyle bir araya geldi.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Fakıbaba, Şehitlik Çamlık Tesislerinde düzenlenen kahvaltıda belediyenin ketteki temizlik işlerini gerçekleştiren işçilerle buluştu.

Burada konuşan Başkan Fakıbaba, Şanlıurfa'nın birçok ketten temiz olduğunu dile getirerek, "Şanlıurfa'nın temiz kalmasında en büyük faktör temizlik işçilerimizin bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ve çabası oluyor. Bu gün burada işçi arkadaşlarımla beraber kahvaltıda bir araya gelerek, onlara teşekkür etmek istedim" dedi.

Programa Fakıbaba'nın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Al, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Palalıoğlu, ve bazı belediye birim amirleri katıldı.

Şair Ahmet Arif şiirlerle anıldı

Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi edebiyat öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladığı şiir dinletisinde Şair Ahmet Arif, şiirleriyle anıldı.

Okulun toplantı salonunda gerçekleşen etkinlikte öğrenciler, çocukluk yıllarını Siverek'te geçiren Şair Arif'in şiirlerini okudu.

Okul Müdürü Yusuf Karataş, şiirin insanları, kültürleri kaynaştırdığını ve öğrencilerin derslere daha çok adepte olmaları için sosyal etkinliklerin önemli olduğunu söyledi. - Şanlıurfa

AA / Yerel

Ahmet Arif, Şanlıurfa, Siverek, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title